JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Specialus PANELĖS tyrimas: 7 tiesos

Specialus PANELĖS tyrimas: 7 tiesos, kurios atskleis, ką nuotraukos pažinčių svetainėje sako apie tave

Ar tau lengva išsirinkti profilio nuotrauką? Mums – tai nevisada. Juk kiekviena nuotrauka siunčia skirtingą žinutę ir apie mus kuria skirtingą įspūdį. Nusprendėme išsiaiškinti, ką nuotraukos kitiems apie mus pasako. O koks geresnis būdas tai sužinoti, negu atlikti išsamų tyrimą?

Į pagalbą pasitelkėme pažinčių svetainę flirtas.lt, kuri vis pateikia gerų patarimų, ieškantiems antros pusės. Juos surasti gali čia. Atrinkome dažniausius nuotraukų motyvus ir apklausėme 2501 svetainės narį, ką jos jiems pasakoja. Taigi, pradedam:

1) Kas svarbiau: knyga ar viršelis?

Net 68 proc. atsakė, kad ieškodami antros pusės internete kreipia dėmesį žmogaus stilių ir rūbus. Ir protingai daro – rūbai atskleidžia, kas esame, kokie norime būti ir netgi kaip esame nusiteikę. Aišku, visiems visko pasitaiko, tačiau ne tuomet, kai renkiesi nuotrauką pažinčių svetainės profiliui.

Flirtas.lt ekspertas Marius turi 5 patarimus:

1. Venk iššaukiančių rūbų. Vaikinai gali ne taip suprasti, ko ieškai;

2. Venk rūbų su didelėmis dizainerių etiketėmis. Atrodysi pasikėlusi tuštutė;

3. Nesirenk rūbų, kurie paslepia tavo privalumus. Jei jie madingi, nereiškia, kad tau tinka;

4. Renkis savo dydžio rūbais;

5. Nepersistenk su aksesuarais – nuotraukoje svarbiausia turėtum būti Tu.

Mergina
Mergina
Shutterstock

2) Prabangi mašina + vaikinas = ?

Ir ką jie bando sužavėti fotografuodamiesi prie gatvėje stovinčios geltonos Camaro? Turbūt patys save, nes 64 proc. Lietuvos merginų tokios nuotraukos arba nežavi, arba sukelia blogas mintis. Tik kas septinta mergina tiki, kad tokiose nuotraukose šalia vaikino iš tiesų gali stovėti jo prabangus sportinis automobilis.

3) Prabangi mašina + mergina = ?

Nuotraukomis prabangiose mašinose nereiktų puikuotis ir merginoms, nes pamatę tokius vaizdus vaikinai ima raukytis. Dviejų trečdalių tokios nuotraukos nežavi ir tik 10 proc. galvoja, kad mergina sėdi savo mašinoje. Tad rezultatas aiškus: gal ir žaviai atrodai prie Jaguar’o vairo, bet nuotrauka netinka, kai ieškai antros pusės.

Mergina mašinoje
Mergina mašinoje
Shutterstock

4) Jei turi augintinį…

Turime tau puikių naujienų! Augintinius nuotraukose palankiai vertina tiek vaikinai, tiek merginos. 40 proc. iškart konstatuoja, kad tu esi šeimyniška ir rūpestinga, o dar 20 proc. prideda: „Jėėė, kaip fainai. Aš visada norėjau gyvūno“. Bet yra ir kita medalio pusė – likusieji bijo, kad esi užkietėjusi vienišė, gyvūnas ribos laisvalaikį ar sukels kitokių nepatogumų.

„Jei įkelsi nuotrauką su gyvūnų, niekada nepraloši. Jei vaikinas mėgsta augintinius, puiku, o jei nemėgsta – net nepradėsite bendravimo. Taip sutaupysi savo ir jo laiką“, – sako Flirtas.lt ekspertas Marius.

Mergina su kate
Mergina su kate
Shutterstock

5) Kitas teisingas žingsnis yra…

… įkelti nuotrauką su tavo hobiu. Juk kai renkamės antrą pusę, nors dėmesį patraukia viršelis, galiausiai ir pačią knygą reikia perskaityti. Apklausa parodė, kad nuotrauką su hobiu 56 proc. lietuvių vertina ypatingai gerai. Dar kas penktam jos patinka, jei ir hobiai patinka. Tokios nuotraukos rodo, kad su tavimi bus apie ką pasikalbėti, augi, tobulėji, nesėdi vietoje, gal net šio to išmokysi ir savo antrąją pusę. Hobių sąrašas ilgas, gali rinktis iš: bet kurio sporto rūšies (net ir šaškių!), skaitymo, jodinėjimo, vaikščiojimo į teatrą ar parodas, maisto gamyba, muzikavimas, vyno degustavimas, šokiai, mezgimas, sodininkystė, fotografija, kolekcionavimas… Iš tiesų, nėra skirtumo, kokį hobį turi. Svarbiausia, kad nuotraukose parodytum, kad kažkuo domiesi.

6) Ką vaikinai galvoja apie tavo seksualias nuotraukas?

Sausi faktai: 30 proc. renkasi merginą pagal tokias nuotraukas; 27 proc. tvirtina, kad dauguma atkreipia dėmesį, bet ne visi drįsta joms parašyti; 21 proc. galvoja, kad tokios merginos domina tik mergišius, o likusieji nori tikėti, kad taip nėra ir vaikinams rūpi kiti dalykai. Ką šie skaičiai turėtų reikšti tau: patys vyrai nežino, ar tokios nuotraukos pažinčių svetainėje yra tinkama vieta. Jie tikrai stabtels ties anketa, kurioje matosi daugiau odos, kaip ir mums būtų įdomu pasižvalgyti į raumenukus, tačiau garantuotai tau rašytų tik 30 proc. vaikinų. Ir esam tikros, kad šių vaikinų dėmesio mažiausiai lauki.

Merginos
Merginos
Shutterstock

7) Aukso viduriukas

Akivaizdu, kad viena nuotrauka negali atskleisti visų geriausių tavo pusių, tad pabaigai pasikalbėkim apie tai, kiek jų reiktų kelti. Dauguma atsakė, kad prieš rašydami Tau norėtų pamatyti bent 4-6 nuotraukas. Iš tiesų, manom, kad galima kelti tiek nuotraukų, kiek pati nori. Svarbiausia, kad jaustumeisi savimi ir nuotraukomis atskleistum savo vidinį ir išorinį grožį.

Mano išsaugoti straipsniai