JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Zodiakas geriausiai nusako

Zodiakas geriausiai nusako, kokia profesinė sritis tau tinkama

Profesijų rinkimosi metas nenumaldomai artėja. Vieni abiturientai savęs ieško vartydami studijų programas reprezentuojančius leidinius, lankydamiesi įvairiuose seminaruose, klausdami vyresnių bei labiau patyrusių žmonių patarimo, o štai kiti eina lengviausiu keliu ir paprasčiausiai klauso savo širdies.

Gal verta atkreipti dėmesį ir į Zodiaką? Kadangi Zodiakas puikiai nusako, kokias išskirtines asmenines savybes turime, lygiai taip pat taikliai gali pasakyti, kokia profesinė sritis yra mums skirta. Šį kartą viską sunkonkretiname ir pateikiame aiškias profesijas, kuriose tavęs lauktų didžiausias pasisekimas!

Avinas. Avinai pasižymi racionalumu, kovingumu ir drąsa, todėl šio Zodiako ženklo atstovams mirkti ofise nevalia. Jiems būtina dinamika, veiksmas, nuolatiniai iššūkiai. Avinai nevengia atsakomybės jausmo, todėl jiems tinkamiausia sritis – teisė. Avinai pasižymi ir puikia, išlavinta atmintimi, tad atsiminti įstatymus jiems be galo lengva.

Jautis. Jaučiai – kruopščios ir skrupulingos asmenybės, todėl jiems tinkamas darbas, kuriame reikėtų susikaupti ir būtų reikalinga didelė koncentracija. Ar niekada nepagalvojai apie biologės ar finansininkės profesiją? Tikėtina, esi tiksliukė, todėl darbas finansų sferoje tave tenkintų labiausiai.

Dvyniai. Dvyniai pasižymi iškalba ir įgimtais komunikaciniais sugebėjimais, todėl intravertiškas darbas tikrai ne jiems. Dvyniai būtų puikūs žurnalistai ar komunikacijos specialistai, nes pasižymi sklandžiu bendravimu bei žingeidumu.

Vėžys. Vėžiai – asmenys, kuriems patinka gilintis į sunkias užduotis, analizuoti reiškinius, atrasti išeitis bei naujus būdus. Tarp garsių pasaulio mokslininkų – gausybė Vėžio ženklo atstovų, todėl pasidomėk studijomis, kuriose galėtum išlaisvinti savo, kaip mokslininkės, prigimtį.

Liūtas. Liūtas bene ekscentriškiausias Zodiako ženklas, todėl niekur kitur jo geriau neįsivaizduotume nei dirbant televizijoje ar teatre. Po šiuo Zodiako ženklu gimęs asmuo pasižyimi ypatinga iškalba ir neįtikėtina drąsa, todėl buvimas apsuptam kamerų jam yra vienas malonumas.

Mergelė. Mergelės preciziškos ir mėgstančios bendrauti, be to, turi įgimtą meilę gyvūnams. Jų sritis be abejonės veterinarija, nes ten jos galės pademonstruoti savo atkaklumą bei ištiesti pagalbos ranką sergantiems gyvūnams.

Svarstyklės. Svarstyklės be bendravimo negalėtų egzistuoti. Joms būtina komunikacija, todėl tinkamiausia sritis – viešasis sektorius. Svarstyklės save atrastų dirbamos konsultantėmis, vizažistėmis ar kirpėjomis.

Skorpionas. Nors Skorpionai – ganėtinai nuožmios asmenybės, likimas jiems dovanojo neįtikėtiną empatiją – jie geba puikiai įsiskverbti į žmogaus mintis ir vadovaudamiesi aštriu protu pateikti racionalius patarimus. Būtent todėl Skorpionui tinkamiausia – psichologijos sritis. Dairykis psichologijos studijų, patikėk, nepasigailėsi.

Šaulys. Šauliai – asmenybės, kuriems būtina dinamika. Šauliai taip pat geba puikiai vadovauti, todėl vadovavimo sritis jiems tinkamiausia. Šio Zodiako ženklo atstovai vienu metu geba būti reiklūs, griežti ir tuo pačiu jautrūs bei tolerantiški.

Ožiaragis. Ožiaragius traukte traukia mada, todėl jiems vertėtų pamąstyti apie mados sektorių. Ožiaragiai taipogi kūrybingos asmenybės, kurių išmonei neprilygsta niekas, be to, turi įgimtą stiliaus pojūtį.

Vandenis. Vandenis – bendravimo trokštanti asmenybė, todėl jiems tinkamiausias darbas būtų administravimo srityje. Vandenis šioje srityje galėtų išlaisvinti savo komunikacinį talentą ir pasireikšti kaip puikus patarėjas ir pagelbėtojas.

Žuvys. Žuvų sritis – menas. Jei tik galėtų, Žuvys visą save atiduotų kūrybai. Savęs ieškojimuose paskendusi Žuvis atras savo pašaukimą dailėje, muzikoje ar keramikoje. Svarbiausia nepabijoti elgtis taip, kaip trokštate, kad ir ką besakytų aplinkiniai.

Mano išsaugoti straipsniai