JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
TIKRA ISTORIJA: „Valentiną švęsiu viena

TIKRA ISTORIJA: „Valentiną švęsiu viena, nes mūsų šalyje nėra iš ko rinktis“ (FOTO)

Sveiki, neprisistatysiu – trokštu likti anonimiška. Noriu pasidalinti savo problema. Kaip tik artėja Valentino diena, įsimylėjelių šventė. Deja, bet apkabinti mylimo žmogaus per šią dieną negalėsiu.

Esu vieniša. Nors daugelis sako, kad esu graži mergina, turiu puikią figūrą, gerą humoro jausmą ir esu protinga (šiuo metu siekiu jau antrojo universitetinio išsilavinimo), niekaip negaliu rasti vaikino. Bėda ta, jog dažniausiai vaikinai arba man netinka, arba yra tie, kurie trokšta vien tik nuotykių.

Nesu pernelyg išranki – tikrai nežiūriu į raumeningus saldainius, Facebook tinkle besipuikuojančius naujausiu BMW. Jau išaugau iš amžiaus, kai mane žavėjo vien tik daili vaikino išvaizda. Norėčiau sutikti tą, kuris mane trauktų ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai – būtų apie ką pasikalbėti, atrastume bendrų pomėgių, sujungtume draugų kompanijas. Deja, esu nusivylusi sutiktais vaikinais – daugelis trokšta arba vienanakčių nuotykių, arba taip greitai puola į santykius ir viską skubina, jog man telieka pasitraukti.

Nemeluosiu – iš vaikinų susilaukiu dėmesio, tačiau labai dažnai tas dėmesys būna koncentruotas vien į mano išvaizdą. Kur dingo vaikinai, kurie palengva, neskubėdami bando užkariauti tą, kuri žavi juos ne savo silikonine išvaizda, bet turtingu vidiniu pasauliu? Mano ir mano kai kurių draugių pavyzdys byloja – Lietuvoje jau labai mažai liko vaikinų, kurie trokštų su merginomis užmegzti ilgalaikius santykius. Kita, mažesnė dalis yra tų keistuolių, kurie niekaip negali susirasti merginos ir nors vienai atsiliepusiai į jų šauksmus tyruose iš karto žada aukso kalnus. C`mon, neskubėkite taip… Santykiai turėtų prasidėti palengva, o ne iš karto neriant į apsikabinimų ir bučinių jūras.

Mergina
Mergina
Shutterstock

Kalbant apie tuos, kurie trokšta vien nuotykių – užtenka parsiųsti Tinder programėlę, kad suvoktum, kiek nerimtų ir vėjavaikiškų vaikinų mūsų šalyje daug. Beveik visi pasiūlymai iš jų pusės – intymūs. Vaikinai siūlo ne pažiūrėti kiną ar pasivaikščioti gryname ore, o kur kas atviresnius kvietimus. Neslėpsiu – kartą teko pakliūti į tokio vaikino pinkles ir daugiau to kartoti nenorėčiau.

Žinau, jog nesu vienintelė, kuri yra nusivylusi mūsų šalies vaikinais. Šalyje yra daugybė merginų, kurios Valentiną švęs vienos – kai kurios iš jų pasirinko tai pačios, o kai kurios vis dar blaškosi, ketindamos sutikti savąjį. Tiesiog norėčiau sužinoti, kodėl šiuo metu tokia liūdna situacija? Mūsų tėvų laikais vienišų žmonių beveik nebuvo, nes žmonės tausojo santykius ir stengėsi dėl jų. Dabar santykių sferoje pokyčiai tokie ryškūs, jog mes nebesugebame net eidami į pirmą pasimatymą pasistengti ir pasirodyti iš gerosios pusės. Merginos rodo savo šaltumą, atsainumą, o vaikinai tik ir tenori pasirodyti tikri mačo, gebantys užkariauti kiekvienos širdį.

Tad kad ir kaip man liūdna dėl šiuolaikinių vaikinų, turiu pripažinti – merginos irgi atlieka nedorą darbą. Gal jei būtume šiltesnės ir atviresnės, lengviau įsileistume meilę į savo širdį. Kas ten žino – galbūt čia slypi ir manosios problemos priežastis, jog būdama graži ir protinga vis nesurandu savo meilės.

Merginos, pasidalinkite savo patirtimi.

Mano išsaugoti straipsniai