JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Šiais 3 mėnesiais gimusios vestuvių džiaugsmus patirs pirmosios iš visų

Šiais 3 mėnesiais gimusios vestuvių džiaugsmus patirs pirmosios iš visų

Net negalėtum tiksliai pasakyti, kada pirmą kartą pradėjai svajoti apie vestuves. Būdama devynerių? O gal kur kas anksčiau? Žaisdama su lėlėmis dažniausiai galvodavai apie stebuklingą dviejų žmonių sąjungą, kuri atneša džiugiausius potyrius ir didžiausią gyvenimo pilnatvę. Jei skaitai apie save, tu tikrai esi gimusi šiais mėnesiais…

GEGUŽĖ. Gegužę gimusios – merginos, kurių visai negąsdina terminas didžiulė šeima. Jei tik pasiseks, šios merginos pirmiausiai iš savo draugų būrio sukurs šeimą ar susilauks vaikų, kuriuos be galo mylės ir atiduos visą save. Tiesa, šie gyvenimiškieji pokyčiai jas palies tik tuomet, kai šalia atsiras tinkamas bei santykiams atsidavęs asmuo. Kadangi gegužę gimusios ne linksmybių ir trumpalaikių romanų gerbėjos, tikėtina, jog šis žmogus jų pasaulyje pasirodys gana greitai. Gegužę gimusioms šeimos sukūrimas toks svarbus, jog jos tikrai neaukos mylinčios šeimos vardan profesinių aukštumų. Jos pasiryžusios šeimai atiduoti visą save, o šeima jai atsilygins tuo pačiu. Na, gegužę gimusios, ar ne tiesą pasakėme apie jus?

Šį mėnesį gimusi nuo pat ankstyvos jaunystės buvo itin šeimyniška – sukosi virtuvėje, preciziškai tvarkė namus, pasirūpindavo jaunesniaisias broliais ir seserimis. Ne paslaptis, jog liepą gimusios – vienos labiausiai rimtus santykius vertinančių merginų, kurioms taip pat be galo svarbios šeimos vertybės. Jos dažniausiai palaiko itin glaudžius santykius ne tik su artimiausiais žmonėmis – mama, tėčiu, broliu ar seserimi, bet ir tolimesnėmis. Net jei šeimoje iškyla kivirčų ar barnių, jos visuomet stengsis juos numalšinti, nes šeima joms yra ramybės uostas, į kurį visuomet gera sugrįžti. Liepą gimusios, matydamos savo tėvų pavyzdį ir formuodamos sėkmingos šeimos modelį, nuo pat mažų dienų pradeda svajoti apie vestuves. Turbūt žinomas pasakymas, jog mintys materializuojasi? Iš tiesų, jos savo mintimis prišauks ankstyvą pirmąją meilę ir, gali būti, pirmosios ryšis sukurti šeimą.

Spalio mėnesį gimusios – be galo socialios, komunikabilios ir lengvai ryšį užmezgančios merginos, kurios dažniausiai nuo ganėtinai jauno amžiaus pradeda burti savo draugų ratą. Kartu su naujų draugų atsiradimu mezgasi ir asmeniniai ryšiai, tad spalį gimusios ganėtinai anksti susiranda pirmuosius romantinius partnerius. Nepasakytina, jog jos anksti pradeda lytinį gyvenimą – priešingai, dažniausiai sulaukia tinkamo momento ir intymų ryšį užmezga tik su tuo, kuris to vertas bei yra patikimas. Nors jos traktuojamos kaip karjeros siekiančios moterys, ne visos pašvenčia gyvenimą darbui. Didelė dalis atsiduoda romantiškiems ryšiams ir… labai greitai sulaukia žiedelio ant rankos! Tiesa, jis gali būti visiška staigmena, mat spalį gimusioms gali pirštis net jų geriausi draugai arba tie, su kuriais susitikinėjo vos… keletą savaičių.

Mano išsaugoti straipsniai