JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Atkreipk dėmesį - tai požymiai

Atkreipk dėmesį – tai požymiai, jog susidėjai su bloga drauge

Draugystė – trapus, tačiau be galo džiuginantis santykis. Tikros draugystės nesugriauna nei kivirčai, nei didelis atstumas. Nors kiekvienai draugystei būtina skirti laiko ir pastangų, kai kurios draugystės ir labiausiai stengiantis gali iširti. Ypač, kai yra pastebimas bent vienas iš šių penkių požymių.

Vengia žiūrėti į akis

Jei žmogus vengia žiūrėti į akis, tai šį tą apie jį sako. Įdėmiai spoksantis į akis bičiulis gali trikdyti, bet vengti žvilgsnio blogiau – tai ženklas, kad santykiuose trūksta intymumo. Daugelis žmonių, nenorėdami atsiverti, vengia tiesioginio akių kontakto. O kokia draugystė be atvirumo?

Negalite tiesiog būti kartu, nieko neveikdami

Draugystės tvirtumą rodo tai, kad su artimiausiais draugais galite būti valandų valandas, ničnieko neveikdami ir jaustis komfortiškai, jaukiai. Sakoma, jog su tikru draugu galima tylėti valandų valandas ir vistiek jaustis puikiai. Surasti tokį žmogų nėra lengva, o suradus vertėtų pasistengti išlaikyti ryšius. Juk tokie draugai nesimėto!

Nori pakelti savo vertę tavo sąskaita

Jei draugystė nėra tvirta, tai anksčiau ar vėliau pasireikš. Tai pats tikriausias požymis, kad jūsų bendravimas toksiškas. Nauda grįsta draugystė dažniausiai anksčiau ar vėliau išyksta. Jei jauti, jog draugė ar draugas tavimi naudojasi, vertėtų nutraukti ryšius. O jei tu manipuliuoji draugu… Na, tikėkimės, jog greitai susimąstysi apie savo elgesį.

Nelinksta į asmeniškumus

Draugai, kurie savo paslaptis laiko po devyniais užraktais ir net neketina jų atverti, negali būti vadinami draugais. Su draugu reikia ne tik plepėti bendrinėmis temomis, bet ir išsipasakoti, padiskutuoti apie tai, kas jums abiems artima bei glaudu. Dažniausiai tie, su kuriais susitikus vien tik apšnekama arba dalinamasi gandais, verti tik pažįstamų vardo. Draugai – tai tie žmonės, kuriems gali papasakoti viską.

Kalba vien tik apie save

Išklausymas – būtina draugystės sąlyga, tačiau jei draugas ar draugė tarška vien tik apie savo gyvenimą ir neleidžia tau įsiterpti, arba net neklausia tavęs, kaip sekasi, tuomet žinok, jog susidėjai su savimyla bei egoistu. Tokie žmonės turėtų atsidurti mažų mažiausia paskutinėje lentynėleje žmonių, su kuriais bendrauji.


Mano išsaugoti straipsniai