JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Kaip išrinkti dovaną merginai pagal asmenybę?

Kaip išrinkti dovaną merginai pagal asmenybę?

Surasti dovaną merginai yra nelengva užduotis – norisi parodyti, kiek daug ji mums reiškia ir tuo pačiu būti tikriems, kad pasirinkimas bus ir taiklus, ir vertingas. Tokią dovaną surasti bus paprasčiau, jei atsižvelgsite į būsimosios dovanos gavėjos asmenybę. Žemiau suraskite geriausiai ją atitinkantį apibūdinimą ir susipažinkite su tinkamiausiomis dovanų idėjomis.

Kulinarijos ekspertė

Mergina nuolat sukasi virtuvėje ir Jus pradžiugina įspūdingais kulinariniais šedevrais? Tuomet vertėtų pasirūpinti, kad visi gamybiniai procesai jai klostytųsi dar sklandžiau ir patogiau. Galite pagalvoti apie naują smulkią virtuvės įrangą (pavyzdžiui, kombainą ar trintuvą) arba išrinkti naujas kepimo formeles bei indus. Prieskoniai malūnėliai ir jų rinkiniai, maisto saugojimo indeliai, virtuvės įrankiai – dar keletas idėjų, kurios turėtų pasiteisinti.

Stiliaus guru

Mada besidominčiai ir savo įvaizdį puoselėjančiai merginai visuomet galima padovanoti naujų aksesuarų, papuošalų, kosmetikos ar drabužių. Visgi, labai svarbu įsitikinti, jog pasirinkti sprendimai atitinka vyraujančias madas ir merginos skonį – tam gali prireikti ir jos mamos ar draugių pagalbos. Turėkite omenyje, kad stiliaus detalės gali būti nematomos – pavyzdžiui, pastaruoju metu sparčiai populiarėjantys arabiški kvepalai bet kokiam įvaizdžiui suteiks ryškų, unikalų akcentą.

Sporto entuziastė

Savo kūno linijomis ir gera savijauta besirūpinančiai merginai turėtumėte išrinkti tokią dovaną, kuri dar labiau paskatintų tai daryti. Jeigu ji turi mėgstamą sporto šaką, padovanokite jai skirtą inventorių, o jei mergina dažniausiai pluša sporto salėje, galite pagalvoti apie gimnastikos reikmenis ar namų treniruoklius. Tokiai moteriai taip pat turėtų patikti išmanusis laikrodis, kuris leis sekti tiek sporto rezultatus, tiek sveikatos rodiklius.

Nepailstanti keliautoja

Kelionių entuziastei dovanos turėtumėte ieškoti atsižvelgdami į tai, kokiu būdu ji labiausiai mėgsta tai daryti. Žygeivėms pravers termo puodeliai, rūbai ir tvirtos turistinės kuprinės, o skrendant lėktuvu bus naudinga turėti kokybišką lagaminą ir patogią kelioninę pagalvėlę. O jeigu naujas vietas ji pasiekia automobiliu, bus naudingi GPS imtuvai, laisvų rankų įranga ar masažinės sėdynės. Tuo tarpu šilti miegmaišiai, atsarginiai maitinimo šaltiniai ar turistinis inventorius pravers toms, kurios mėgta poilsiauti laukinėje gamtoje.

Namų puoselėtoja

Jūsų išrinktoji mielai tvarko namus ir nuolat rūpinasi, kad jų atmosfera būtų kaip įmanoma jaukesnė? Tuomet dovana merginai turėtų būti susijusi su interjeru. Galite išrinkti dekoratyvines pagalvėles, unikalų paveikslą, naują žvakidę ar netgi išsvajotą baldą – bet kokios panašios idėjos turėtų būti sutinkamos labai palankiai. Pigu.lt el. parduotuvėje rasite platų tokių prekių pasirinkimą.

Jautri romantikė

Mergina mėgsta romantinius filmus, gilius pokalbius ir pasivaikščiojimus mėnesienoje? Galite daryti prielaidą, jog ji – užkietėjusi romantikė. Į tai būtinai reikėtų atsižvelgti ieškant tinkamiausios dovanos. Tikėtina, kad tokiai merginai patiks įvairūs sentimentalūs, romantika alsuojantys sprendimai, tokie kaip niekuomet nevystančios gėlės, kuo didesni pliušiniai žaislai ar rankų šildyklės. Jei pridėsite ranka rašytą laišką, pelnysite dar daugiau taškų.

Vakarėlių liūtė

Pasilinksminimus mėgstančiai, nuolat draugų kompanijoje būnančiai merginai turėtų patikti dovanos, galinčios praskaidrinti tokį laisvalaikį ir vakarėliams suteikiančios dar daugiau naujų spalvų. Tai gali būti intriguojantys stalo žaidimai, naujoms degustacijoms pritaikytos kokteilių plaktuvės, pajudėti priverčiančios belaidės kolonėlės ar kiti panašūs sprendimai. Prekyboje galima rasti pačios įvairiausios vakarėlių atributikos – pagalvokite, kuri iš jų galėtų sužavėti merginą.

Tarp visų šių idėjų tikrai surasite bent kelias, kurios galėtų patikti Jums svarbiai merginai. Geriausia, jeigu arėjant atitinkamai šventei pradėsite jos dar labiau klausytis – didelė tikimybė, kad apie savo svajones mergina prasitars pati. 

Mano išsaugoti straipsniai