JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 bruožai

5 bruožai, kuriuos turi visus nuginkluojanti mergina

Yra merginų, aplink kurias dėmesys sukasi kiaurą parą. Kur jų paslaptis – puikiai tinkanti plaukų spalva? Dailiai atrodantys prigludę džinsai? Jų privalumai slypi toli gražu ne išoriniuose dalykuose. Tad kur?

Ji nesieka būti populiari. Patikėk, aplinkinių mylimos merginos mažiausiai stengiasi būti trokštamos ir gerbiamos. Joms tai paprasčiausiai pavyksta savaime, be jokios vaidybos ar apsimetinėjimų. Todėl pagrindinis patarimas iš jų lūpų – nustok apsimetinėti tuo, kuo nesi ir būk savimi. Būti savimi – tikrai ne lengviausia užduotis ir šiandieniniame pasaulyje sunkiai įvykdoma, tačiau pasistengti tikrai verta.

Čia niekuo dėtas makiažas ar naujausias mados tendencijas atitinkantis švarkelis. Dėmesį kaustanti mergina žino, jog už blizgančią išorę daug svarbesnis vidinio pasaulio tobulinimas, domėjimasis sveika gyvensena, tinkama mityba. Rūpinimasis savimi toli gražu nėra naujos akių šešėlių paletės pritaikymas – tai kur kas dvasiškesni dalykai. Žinoma, išorė svarbi, jei atrodai apsileidusi, netvarkinga, nuo tavęs sklinda blogas kvapas – nesitikėk palikti gero įspūdžio. Todėl pirmiausia atkreipk dėmesį į švarą.

Mokėti įtaigiai papasakoti istoriją – menas. Kurį puikiai išmano tokios merginos. Kai kurios iškalba apdovanotos merginos gali nemokėti šia dovana pasinaudoti, todėl svarbu pasitikėti savimi ir nebijojimas kalbėti viešai. Kas mato žvaigždę, kuri šviečia neryškiai? Elkis kuo drąsiau, pabandyk išeiti iš komforto zonos, pažindinkis su naujais žmonėmis, aiškiai formuluok mintis – tavasis ryžtas atsipirks.

Ech, kaip šios savybės trūksta daugeliui šiuolaikinių merginų – o juk paprastumas yra visa ko pagrindas! Kuo paprasčiau ir draugiškiau elgsies su aplinkiniais, tuo didesnė tikimybė, jog jiems patiksi ir jie norės su tavimi bendrauti toliau.

Mergina, negalinti apginti savo pozicijos, signalizuoja nepasitikėjimą savo jėgomis, o tai toli gražu nėra privalumas. Išmok argumentuoti savo nuomonę ir nebijok jos pareikšti – net jei ji pasirodys klaidinga. Didžiausias pralaimėjimas būtų nutylėti ir visiškai nepasireikšti. Atmink, visiems neįtiksi, tačiau tylėdama ir su viskuo sutikdama rizikuoji pasirodyti padlaižūne.

Mano išsaugoti straipsniai