JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Tu to nenujauti

Tu to nenujauti, bet taip yra: 7 dalykai, kuriuos vaikinai pastebi

Negalvokite, jog vaikinai naivūs ir nepastabūs. Jie mums atskleidė keletą paslapčių – pasirodo, jie dar ir kaip pastebi šiuos septynis dalykus. Tai jie naivūs ar naivios mes?

Kai mergina pakalba su vaikinu, o paskui bėga pakalbėti su draugėmis apie tą vaikiną. Mes ką tik kalbėjomės, o paskui tu šnabždiesi su draugėmis ir vis žvilgčioji į mane. Negudru. Jei manai, jog mes esame naivuoliai, nematantys, jog mus apšneka, labai klysti.

Kad merginai sunku apsispręsti. Jei mergina dvejoja dėl santykių ir neapsisprendžia, kokių ryšių su vaikinu norėtų – draugiškų ar romantiškų, tai vaikinai puikiai pastebi. Tampydama mus lyg katinus už ūsų vilkini tiek mūsų, tiek savo laiką. Todėl greičiau apsisprendusi ma

Jei mergina akivaizdžiai daug sportuoja ir yra labai raumeninga. Mes, vaikinai, apskritai esame linkę pastebėti, kuri mergina sportuoja, o kuri ne. Todėl slėpdama pilvuką po stroru megztiniu ir teigdama, jog daug sportuoji, mūsų neįtikinsi. Tiesa, mums patinka sportuojančios merginos, tačiau jei mergina myli save, tokia, kokia ji yra – tai mus žavi dar labiau.

Net ir nedideles pastangas pasigražinti. Net jei tavo lūpos nežymiai pateptos blizgesiu, patikėk, mes tikrai pastebėsime. Mums patinka, kai mergina dėl mūsų stengiasi, tačiau, žinoma, kai nepersistengia. Minimalus makiažo kiekis ir kuklus aprangos stilius visuomet bus geriau už iššaukiančią išvaizdą ir ekscentrišką įvaizdį.

Stengiasi mus pažinti. Tai yra, daug klausinėja, bando sužinoti kuo daugiau informacijos, domisi mūsų interesais, draugais ir t.t. Žinoma, viskam yra ribos ir mes nešnekame apie įkyrumą. Tačiau jei rodai mums dėmesį – mes jaučiamės lyg katinai, gulėdami prieš saulę.

Kai mergina nužiūrinėja vaikiną. Net jei ji nepastebimai jį nužvelgia, mes tikrai tai pastebėsime. Tačiau nereikia to gėdintis – nužiūrime mes visi, nepriklausomai nuo vaikino ar merginos. Tačiau kai žvilgsnis nuo mūsų pradeda vis dažniau krypti kitur – tai mums nebepatinka.

Kai mergina nemoka vaikščioti su aukštakulniais. Ne visoms tinka aukštakulniai, tai teisybė. Ir ne kiekvienos moka su aukštakulniais vaikščioti. Todėl jei esi viena tų, kuri su aukštakulniais jaučiasi nejaukiai ir nepatogiai – paprasčiausiai palik juos namie.

Mano išsaugoti straipsniai