JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Gardusis sveikuoliškas kokteilis

Gardusis sveikuoliškas kokteilis, suteikiantis energijos ir gražinantis kūno formas

Šio kokteilio receptą nugirdome lankydamosis sporto klube. Viena sportuojanti mergina teigė, jog visuomet tokį kokteilį susiplaka prieš treniruotę ir džiaugiasi geresniais sporto rezultatais.

Anot merginos, į kokteilį įeinantys komponentai ne tik gražina odą, suteikia energijos, bet ir padeda kur kas greičiau tirpti kilogramams. Iš karto suskubome teirautis – kas tas stebuklingasis kokteilis? Pasirodo, tai sveikuolių dievinamas kokteilis iš kefyro, graikinių riešutų, brašių bei banano.

Šis tirštasis kokteilis yra puikus organizmo atstatymo gėrimas. Jis ne tik turi daug raumenis formuojančių baltymų, bet ir daugybę kitų sveikatai naudingų maistinių medžiagų, kurios greitina atsigavimą ir maitina organizmą.

Braškės
Braškės
Shutterstock nuotr.
Graikiniai riešutai
Graikiniai riešutai
Shutterstock nuotr.

Todėl tokį kokteilį dievina sportuojantys žmonės, tačiau jis puikiai tinka ir tiems, kurie aplenkia sporto salę ir trokšta gražesnių kūno formų be sporto pagalbos.

Viską suplakite:

  • Vandens kiek norite
  • 1 stiklinė neriebaus kefyro be priedų
  • 1 stiklinė smulkintų braškių
  • 1 kaušelis vanilinio skonio išrūgų proteino
Suplakusi išgerk kokteilį pusvalandį nuo išplakimo – taip greičiau įsisavinsi visas naudingąsias maistines medžiagas. Sako, jog šis kokteilis ne tik sveikas, bet ir be galo skanus. Mmm…
Mano išsaugoti straipsniai