JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Nauji mokslo metai - nauja meilė. Kaip lengviau ją prisišaukti?

Nauji mokslo metai – nauja meilė. Kaip lengviau ją prisišaukti?

Nors šis straipsnis skirtas merginoms, besimokančioms universitete, čia išdėstyti patarimai tinka įvairaus amžiaus merginoms. Juk meilė dažnai netrenkia iš giedro dangaus, o ateina tuomet, kai būname pasiruošusios.

Todėl norėdama sutikti savo svajonių vaikiną universitete ar kokioje nors kitoje aplinkoje, pirmiausia turi tam nusiteikti. O tau padės šie patarimai.

Pirmiausia suvok, ko nori

Santykių ekspertė Joana Wang pasakoja: „Kai pradėjau mokytis koledže, norėjau tuoj pat sutikti tobulą vaikiną. Susitikinėjau su daugybe vaikinų, kažko ieškojau, o iš tiesų iki galo nė nežinojau, ko noriu.“ Joana teigia pagaliau atradųsi savąjį tada, kai… atrado save. Ji prisipažįsta, jog tam reikėjo nemažai laiko bei pastangų, tačiau

Būk nuoširdi

Nenuoširdumas – lemiama klaida. Pradėjus mokytis naujoje mokslo vietoje, ten kur dar niekas tavęs nepažįsta, gali kiltų pagundų būti nenuoširdžiai. Jei nori surasti antrąją pusę, privalai būti atvira sau ir kitiems – juk vos pradėjusi draugauti su vaikinu gali pasirodyti visai kitokia nei draugystės eigoje. Nenuoširdumas skatina nepasitikėjimą žmonėmis, apkalbas ir tikrų draugų praradimą, todėl kur bebūtu, geriausia, ką gali padaryti – išlikti savimi.

Pora
Pora
Shutterstock nuotr.

Pasitikėk savimi

Be galo sunku atsispirti pagundai pradėti naują draugystę naujoje vietoje, nauju gyvenimo etapu. Kita vertus, turėti vaikiną, pradėti su kažkuo draugauti visada didelė pagunda. O ir daugelis vaikinų patvirtins – save mylinčios, gerbiančios merginos jiems atrodo kur kas patrauklesnės nei tos, kurios drovisi tarti žodį. Jei tave kausto baimė, vargu, ar ryšiesi prieiti prie tau patinkančio vaikino ir parodyti savo simpatiją. Todėl patartina elgtis kuo drąsiau ir nebijoti pažindintis.

Išbandyk naujus dalykus

Mokslai universitete – metas eksperimentuoti. Tebūnie tai kas tik nori, netgi seksas. Žinoma, nepersistenk su eksperimentavimu ir propaguok saugius lytinius santykius. Vis dėlto mokymasis universitete yra puiki galimybė pažinti save – susipažinti su daugybe draugų, sudalyvauti smagiame vakarėlyje ir pagaliau patirti tai, apie ką svajojai visus mokymosi mokykloje metus.

Mano išsaugoti straipsniai