JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Būk atsargi

Būk atsargi, jei susidursi su šiuo Zodiako ženklu

Nieko nėra keisto – mes patys kartais nesugebame suprasti savo poelgių. Tačiau yra tokių žmonių, kurių kėslus įtarti beveik neįmanoma… Vieni jų – žmonės, gimę po vienu ypatingu Zodiako ženklu.

Tai yra… DVYNIAI.

Dvynių ženklo atstovai – itin permaitingi. Tai užkoduota jų asmenybėje, todėl aplinkiniams suprasti, ką Dvyniai turi galvoje, beveik neįmanoma. Sunkoka Dvynius perprasti, bet dar sunkiau su Dvyniais bendrauti, kai šie yra supykę. Nors konflikto metu iš pažiūros Dvyniai lieka ramūs, savo varžovui gali kirsti pačiu nelaukiamiausiu metu. Dvyniai mintyse dažniausiai viską gerai apsvarsto ir suplanuoja. Būtent todėl ne Skorpionus, o Dvynius daugelis laiko klastingiausiais Zodiako ženklais.

Dvyniams be galo svarbus materialinis pradas – daug ką Dvyniai yra linkę daryti iš išskaičiavimo ir naudos. Todėl tikrų draugų Dvyniai turi mažai – ne todėl, jog būtų nedraugiški ar šalti, tačiau todėl, jog laikui bėgant bendravimas su kitais jiems praranda naudą. Todėl draugams šalia Dvynių gali būti nelengva – vieną dieną Dvyniai savo draugus apipils dėmesiu, kitą dieną nusisuks, kai draugui labiausiai skaudės.

Santykiuose Dvyniai trokšta harmonijos ir balanso, tačiau patys vargiai tai suteikia. Dvyniai santykiuose gana egoistiškas Zodiako ženklas, mat jiems svarbiausia jų pačių gerovė bei interesai. Pavyzdžui, jei pora kartu rinksis kelionę, beveik nėra abejonės, jog kelionė bus išrinkta tokia, kokios geidžia Dvyniai. Beje, Dvyniai turi neįtikėtiną galią manipuoliuoti žmonėmis – pasitelkę savo gamtos suteiktą žavesį ir retkarčiais suvaidinę naivuolius, jie gauna, apie ką svajoja.

Žinoma, Dvyniai turi daugybė teigiamų savybių, kurių pamiršti nereikėtų. Kaip ir kiekviename Zodiako ženkle, Dvyniuose dominuoja teigiamas ir neigiamas pradas, todėl išryškinti vien jų neigiamas puses nevalia.

Mano išsaugoti straipsniai