JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 Zodiako ženklai

5 Zodiako ženklai, kuriuos aplinkiniai laiko gražiausiais

Kai šiuolaikiniame pasaulyje tiek daug diskutuojama apie grožio sampratą, galima lengvai pasimesti tarp suvokimo kas yra gražu, o kas ne taip dailu. Visgi kalbant apie grožį bei trauką veikia magija – mes žinome atsakymą, kodėl vieni žmonės atrodo dailesni, o kiti kažkodėl kelia antipatiją.

Viskas priklauso nuo… Zodiako ženklų! Būtent jie nusako kiekvieno žmogaus patrauklumą. O kokie yra kitų akimis patys dailiausi Zodiako ženklai? Pažiūrėk, gal į sąrašą būsi įtraukta ir tu, gražuole!

Dvyniai. Dvyniai dažniausiai pasižymi išskirtiniu stiliaus pojūčiu – jie puikiai žino savo figūros privalumus bei trūkumus, todėl visada puikiai atrodo. Dvyniai nemažai laiko praleidžia parduotuvėse – jiems sunkoka išsirinkti aprangą, tačiau dažniausiai jie savo išskirtiniu stiliumi sudaro nemenką įspūdį. Dvyniai dievina gardžius kvapus, todėl neišeitų iš namų nepasikvepinę. Tai – dar viena priežastis gerėtis Dvyniais. Be to, šis Zodiako ženklas iš kitų išsiskiria ir tuo, jog yra apdovanotas puikiomis manieromis, kurios aplinkinius labai žavi.

Dvynė – aktorė Angelina Jolie.

“Breast cancer alone kills some 458,000 people each year, according to the World Health Organization, mainly in low- and middle-income countries. It has got to be a priority to ensure that more women can access gene testing and lifesaving preventive treatment, whatever their means and background, wherever they live.” – Angelina Jolie

A photo posted by Angelina Jolie (@angelinajolieofficial) on Apr 30, 2016 at 2:49am PDT

Liūtai, nepaisant jų iškirtinės charizmos, dažniausiai yra gamtos apdovanoti labai ryškais veido bruožais – putlesnėmis lūpomis bei išraiškingomis akimis. Liūčių plaukai – itin sveiki, todėl atidi priežiūra jų grožiui išlaikyti nėra būtina. Liūtės patraukia žvilgsnius savo ryškumu – juoda spalva nėra jų mėgstamiausia, jos dievina rengtis ryškiai ir nevengia atkreipti dėmesio. Tai itin traukia priešingą lytį, kuriai jau yra pabodusi pikuma. Todėl jei gatvėje matai spalvingai ir drąsiai apsirengusį žmogų – tikėtina, tai yra Liūtas.

Liūtas – realybės šou žvaigždė Kylie Jenner.

Push through @balmain @makeupbyariel @tokyostylez @jenatkinhair

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on May 2, 2016 at 7:15pm PDT

Svarstyklės iš prigimties yra labai judrios ir aktyvios, todėl nevengia pasportuoti, gyvena aktyvų gyvenimo būdą. Kūno grožis – vienas svarbiausių dalykų Svarstyklių gyvenime, todėl jos neapsileidžia ir nesėdi namuose apsikabinusios traškučių pakelį. Būtent savo puikiomis kūno formomis jos žavi aplinkinius. O ir visai nevengia pasipuikuoti savo grožiu – dažnai šneka apie savųjų kūno formų puoselėjimą, makiažo ar šukuosenų atlikimą. Žodžiu, tikros dailaus kūno garbintojos…

Svarstyklės – modelis Candice Swanepoel.

Blue is the warmest color 💙 #snapchat -candyswan @fulviafarolfi @diegodasilva_

A photo posted by Candice Swanepoel (@angelcandices) on Dec 14, 2015 at 3:06am PST

Šauliai – ganėtinai svajingos asmenybės, tačiau savo laisvumu ir atsipalaidavimu sukuria kiek bohemišką, tačiau patrauklų stilių. Pavelti plaukai, įplyšimas džinsuose – tokios, atrodo, netinkamos geram įvaizdžiui detalės Šaulius išskiria iš kitų ir padaro patrauklius. Šaulės merginos pasižymi rafinuotu stiliaus pojūčiu, nevengia pasipuošti, kai tam yra proga. Merginos dažnai dažosi lūpas raudonai, o tai atkreipia kitų dėmesį. Šauliams taip pat būdingas noras visiems įtikti, todėl daugeliui jie atrodo teigiami ir žavūs asmenys.

Šaulys – dainininkė Taylor Swift.

At the beach with GQ

A photo posted by Taylor Swift (@taylorswift) on Oct 15, 2015 at 5:09pm PDT

Vandeniams gamta dovanojo ne tik puikų, taikų charakterį, bet ir apdovanojo natūraliu grožiu. Vandenio ženklo atstovėms visai nebūtina daug dažytis ar kiurksoti grožio salonuose – užtenka vos vos pabrėžti savo natūralų simpatiškumą. Vandeniai dažnai aplinkinius traukia ne tik švelnia išvaizda, bet ir puikiomis manieromis. Vandeniai visuomet stengiasi išlaikyti tiesią laikyseną, nesikūprina, prie stalo nečepsi ir nemėgsta keiksmų. Turbūt todėl daugeliui Vandeniai atrodo tikras rafinuotumo bei elegancijos įsikūnijimas, todėl į juos norisi žiūrėti ir žiūrėti.

Vandenis – aktorė Sasha Pieterse.

#tbt to me not looking so crazy

A photo posted by Sasha Pieterse (@sashapieterse27) on Apr 28, 2016 at 6:10pm PDT

Mano išsaugoti straipsniai