JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Gegužės prognozė pagal tavo gimimo datą

Gegužės prognozė pagal tavo gimimo datą

Pranašysčių žinovė jauniausia Lietuvos ragana Neringa Saladžė atskleis, kas tavęs laukia gegužės mėnesį. Tau tereiks prisiminti matematikos pamokas ir truputį paskaičiuoti.

Bendra mėnesio prognozė

Bus įtemptas mėnesis, nes žmonės – vadai, norėdami parodyti savo galią, neprotingai naudosis savo padėtimi ir bus netikėtų netekčių, kurių kaip ir galima būtų išvengti. Tuo pačiu vertėtų ieškoti sprendimo su mažiausiais nuostoliais. Tad, kitaip sakant, neapsigauti tiek šylančiu oru, tiek aklai pasikliaunant žmonėmis, technika.

Žemiau rasi prognozę pagal gimimo datą. Tarkim, kad esi gimusi 1991 07 24. Išskaidyk savo gimimo datą skaitmenimis ir tol atlikinėk sudėties veiksmą, kol gausi vienženklį skaičių.

1+9+9+1+0+7+2+4=33
3+3=6

Taigi, tavo skaičius – 6. Ieškok savo numeriu pažymėtos prognozės!

Jeigu gavai 10, tuomet tavo atsakymas 1+0=1

1. Gydytis ir pasveikti! Būtina skirti dėmesio savo sveikatai ir ypač nervų sistemai, nustoti priešintis visiems ženklams, rodantiems, kad jūs pervargote ir jums reikia poilsio.

2. Pasirašysite dokumentus ir sutartis, kurie suteiks ilgalaikį stabilumą Šį mėnesį palanku svajoti apie ateitį, kurti planus ir numatyti ne tik gaires, bet ir veikimo planą. Gal net ant lapelio susirašyti, ko norėtumėt ir kokiu jūsų tikslai.

3. Karjeros galimybės ir nauja pradžia, darbinės sutarties ir sandorio pasirašymas. Tai naudinga sutartis, tik jausis vienatvė ir atsiskyrimas, bet iš kitos pusės į darbą einama dirbti, o ne draugų ieškoti.

4. Patarlė „devynis kartus atmatuok ir dešimtą kirpk“ bus kaip tik tai, ko reikės, nes per užsispyrimą. kategoriškumą ir principingumą galite prisidaryti rūpesčių. Bet viskas priklausys nuo jūsų, ar turėsite didesnių rūpesčių, ar mažesnių.

5. Šio mėnesio užduotis – išlaikyti tai, ką turite, o ne naujus planus kurti. Tai bus tik energijos iššvaistymas veltui, geriau skirkite daugiau laiko sau ir šeimai.

6. Kančių pabaiga ir lūžis, tiesiog atėjo laikas kilti aukštyn, o ne irtis pasroviui. Svarbu surasti kuo daugiau teigiamų dalykų, kad judėtumėt pirmyn.

7. Žinios, informacija, jos priėmimas ir perdavimas, tereiks tik atsirinkti, kuri naudinga ir reikalinga. Tuo pačiu neverta išgyventi, kad teks atlikti daugybę darbų, šį sudėtingą laiką teks tiesiog iškęsti ir kantriai vykdyti visas užduotis.

8. Meilės jausmų transformacija. Atėjo metas priimti vieną sprendimą ir jo laikytis. Praeitį palikti praeičiai, ateitį – ateičiai ir gyventi, mėgautis gyvenimu dabar.

9. Mokslai ir šventė. Geras metas skirti laiką ir dėmesį draugams, artimiesiems, pradžiuginti juos maloniomis dovanomis. Taip pat galite skirti laiką gerai knygai, ji praturtins.

Mano išsaugoti straipsniai