JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Atsargiau! Teigiama

Atsargiau! Teigiama, jog yra tik 2 pavojingiausi Zodiako ženklai

Kaip įvardintumėte pavojingą asmenį? Dažniausiai daugeliui kyla asociacija su nusikaltėliais ar tvarkos pažeidėjais. Šį kartą mes ne apie juos. Kalbame apie žmones, kurie išsisikiria gana pavojingu charakeriu – pykčio priepuoliais, nepastovumu bei linkėjimu bloga kitiems.

Deja, turime pranešti – iš visų Zodiako ženklų Dvyniai yra labiausiai pavojingi. Jeigu Dvyniai ruošiasi įsitraukti į nusikalstamą veiklą, ji tikriausiai orientuota į apgaulę ir vagystes. Tiesą sakant, serijinis žudikas Jeffrey Dahmeris buvo gimęs po Dvynių ženklu. Neigiami Dvynių bruožai: nerimas, paviršutiniškumas ir nenuoseklumas. Bet, apskritai paėmus, jie nėra blogi žmonės! Galbūt didžiausią pavojų kelia Dvynių nenuspėjamumas. Šis Zodiako ženklas yra linkęs dažnai dvejoti, o dvejonės, kaip žinia, nėra pats teigiamiausias bruožas, nes gali iš proto išvesti net ir kantriausią žmogų. Galbūt todėl Dvyniai dažniausiai negali pasigirti dideliu draugų būriu?

Vandenis yra gana gero būdo, kol netampa nusikaltimo auka. Kalbant apie keršto nusikaltimus, Vandeniai tikri šios srities lyderiai! Protingas ir charizmatišas Vandenis būtų puikus sukčius ar programišius. Manipuliavimas – tamsusis šio Zodiako ženklo bruožas! Vandeniai iš tiesų turi nemažai suktų savybių, kurios jiems padeda pasiekti trokštamus tikslus, bet kartu nusižengia žmogiškumui. Tiesa ta, jog Vandeniai patys to nenorėdami dažnai sukelia tokias situacijas, kuriose pasirodo visu gražumu bei parodo savo blogąsias puses. Beje, Vandeniai dar tituluojami pačiu klastingiausiu Zodiako ženklu, mat nors yra be galo sumanūs bei inteligentiški, neretai naudojasi savo aštriu protu vien tam, jog iš kvailensių išpeštų naudą.

Mano išsaugoti straipsniai