JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Tavo Zodiako ženklas pasakys

Tavo Zodiako ženklas pasakys, kokia esi sesuo

Turėti brolį ar seserį – likimo dovana. Vis dėlto yra daugybę žmonių, to neįvertinančių ir dažnai pamirštančių, jog seseriškus bei broliškus ryšius būtina plėtoti. Kokia tu sesuo – rūpestinga, patarianti, atleidžianti, o gal atitolusi ir menkai besistengianti? Pasakys tavo Zodiako ženklas!

Avinas. Avino ženklo merginos – seserys, kurios net ir būdamos toli nuo savo seserų ar brolių nuolatos galvoja apie juos bei stengiasi visapusiškai padėti. Avino ženklo atstovės labai vertina šeimą bei turi tvirtas šeimos vertybes, todėl šio ženklo atstovėms artimas santykis su broliais ar seserimis yra būtinas. Tiesa, dėl savo ugningo būdo Avino ženklo atstovės neretai kivirčijasi su broliais ar seserimis, bet geba labai greitai atleisti.

Jautis. Jaučio ženklo atstovės nėra tos, kurios akivaizdžiai demonstruotų meilę broliams ar seserims. Vis dėlto jų teikiama parama ir gebėjimas patarti iškilus sunkumams yra tikrų tikriausias įrodymas, jog Jaučio ženklo atstovės yra puikios seserys. Vargu, ar Jautės kada nors bus geriausios brolių ar seserų draugės, tačiau visuomet palaikys ir supras.

Dvyniai. Dvynių ženklo atstovės dažniausiai neleidžia laiko kartu su broliais ar seserimis, mat Dvynės turi aibę draugų, su kuriais laisvalaikis yra smagesnis. Tačiau tai nereiškia, jog Dvynės šalinasi savo brolių ir seserų – gana dažnai su jais planuoja bendras keliones, o švenčių metu išsikalba iki širdies gėlmių. Visgi Dvynėms reikėtų kuo dažniau matytis su savo broliais ar seserimis – juk šis ryšys toks trapus!

Vėžys. Vėžio ženklas ne veltui tituluojamas kaip pats šeimyniškiausias. Vėžio ženklo atstovės, net jei jų broliai ar seserys yra skirtingi it svetimos kultūros, visuomet su jais palaiko ryšį ir stengiasi kuo dažniau bendrauti. Neretai Vėžiukės susiduria su tuo, jog broliai ar seserys skiria joms mažai laiko ar vengia susitikti. Didelę įtaką tam daro tai, jog Vėžių broliai ir seserys itin užsiėmę.

Liūtas. Liūtų ženklo atstovės ir jų broliai bei seserys – geriausi draugai. Liūtės geba su jais išlaikyti ryšius net ir kilus dideliems ginčams ar konfliktams, todėl visuomet nusileis savo artimiausiems. Jei aplinkiniams Liūtės gali rodytis karingos, tai broliams ar seserims bus švelnios ir nuolankios. Tikros šeimos rato puoselėtojos!

Mergelė. Šio Zodiako ženklo atstoves su broliais ar seserimis sieja nepaprastas ryšys. Jie supranta vienas kitą iš pusės žodžio ir dažnai leidžia laiką kartu. Kadangi Mergelės – taktiškos ir švelnios būtybės, su broliais bei seserimis jos nekonfliktuoja ir stengiasi į jų trūkumus pažvelgti kaip į privalumus. Tai be abejonės vienos iš nuoširdžiausių ir labiausiai atsidavusių seserų!

Svarstyklės. Svarstyklės tiesiog dievina leisti laisvalaikį kartu su broliais bei seserimis – tiek apsipirkinėjant, tiek vakarieniaujant, tiek šėlstant naktiniuose klubuose. Jei paklaustume Svarstyklių, kas yra jų artimiausi žmonės, sąrašo viršuje be abejonės atsidurtų Svarstyklių broliai ar seserys. Svarstyklių draugystės paslaptis slypi tame, jog šis Zodiako ženklas ir jų broliai ir seserys – neįtikėtinai panašūs vidiniu pasauliu.

Skorpionas. Skorpionų santykiai su broliais ir seserimis dvejopi. Arba jie myli vienas kitą ir palaiko įvairiose gyvenimo situacijose, arba negali vienas kito pakęsti. Jei esi pirmojoje santykių stadijoje, su seserimi palaikai itin artimą ryšį, jūs dažnai kartu keliaujate. Jei antrojoje – jūsų bendravimas lydimas nesutarimų bei nesusipratimų. Kuo greičiau taisykite santykius, nes šie ryšiai itin svarbūs!

Šaulys. Šaulės su broliais ir seserimis puikiai elgiasi prie kitų artimųjų. Tačiau už jų akių nėra linkusios artimai bičiuliautis su broliais ar seserimis. Taip yra todėl, jog Šaulės – nepriklausomos asmenybės, kurioms neretai stinga suvokimo, jog vertėtų palaikyti artimesnius ryšius su broliais ar seserimis.

Ožiaragis. Jei esi Ožiaragė, pripažink – esi kiek atitolusi nuo savo brolių ar seserų. Visko gali būti, jog esate labai skirtingi ir nevienodas vertybes į gyvenimą turintys asmenys. Kita vertus, jei reikėtų kovoti už savo brolį ar seserį, būtinai tai ir darytumėte. Vienas už vieną, vienas už visus, tiesa?

Vandenis. Tu tikrai nesi apsėsta seseriškų ar broliškų ryšių ir nesistengi nuolat susitikti su savo artimaisiais. Kaip bebūtų, tau kur kas svarbesnės kitos gyvenimiškos problemos, todėl nepuoli spręsti savo artimųjų bėdų. Vis dėlto nesi ir ta, kurios ryšys su broliais ar seserimis yra nutolęs – kai tik yra galimybė, susitinki su artimaisiais. Tačiau dažniau randi būdų, kaip tų susitikimų išvengti…

Žuvys. Žuvys – asmenybės, kurios su broliais ir seserimis visuomet išlaiko pačius šilčiausius ryšius. Nepamiršta nei gimtadienių, nei vardadienių, o švenčių progomis viusomet apipila brolius bei seseris dovanomis. Tavieji broliai ar seserys turėtų džiūgauti, jog gyvenimas jiems dovanojo tave – toks rūpestingumas bei gerumas pasitaiko ne kiekvienam!

Mano išsaugoti straipsniai