JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė lapkričio 14-ajai

Astrologinė prognozė lapkričio 14-ajai, sekmadieniui

Astrologinė prognozė lapkričio 14-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Būtų gerai, kad kokybiškai pailsėtumėte. Tačiau jei užsiimate kūrybine ar dvasine veikla, turbūt džiaugsitės rezultatais. Nesistenkite nudirbti visų buitinių darbų.

JAUTIS. Šiandien jums rūpės draugai, kolektyvinės pramogos ir užsiėmimai. Bet koks darbas bei veiklos geriau seksis su draugiška komanda nei pavieniui. Norėsis ne tiek pasyvaus atsipalaidavimo, kiek bendravimo ir dalijimosi.

DVYNIAI. Būsite nusiteikę diskutuoti apie globalines problemas, politiką. Tikriausiai ginčysitės su aplinkiniais. Nepasiduokite ambicijoms. Verčiau pasidžiaukite tuo, ką turite.

VĖŽYS. Šiandien galbūt ir niekur neišvyksite, tačiau tokį ūpą tikrai pajusite. Norėsis ištrūkti iš kasdieninės aplinkos arba internetu pabendrauti su žmonėmis iš toli, paklajoti po nematytas vietas.

LIŪTAS. Augs noras pasirodyti turtingiems ar ypatingiems kai kurių pažįstamų, draugų akyse. Būsite linkę ne pagal išgales išlaidauti, tenkinti savo ir kitų įnorius. Nepersistenkite vaikydamiesi abejotinos šlovės ar lengvabūdiškų nuotykių.

MERGELĖ. Šiandien seksis tuo geriau, kuo lankstesni būsite bendraudami su partneriu, artimaisiais, aplinkiniais. Geras sutarimas sąlygos ir gerą nuotaiką, ir malonų laisvalaikį.

SVARSTYKLĖS. Šiandien nuo pat ryto jau galvosite apie darbus, pareigas, naminius augintinius. Tačiau praktine veikla užsiimti gali trukdyti pablogėjusi savijauta. Dėl infekcijos, alkoholio ar netinkamų vaistų vartojimo gresia problemos.

SKORPIONAS. Ši diena jums turėtų būti nebloga. Domins įvairūs renginiai, noriai bendrausite su vaikais, gerbėjais, publika, drąsiai demonstruosite talentus. Mėginkite gludinti santykius, jeigu svarbus ryšys dabar patiria krizę.

ŠAULYS. Veikiausiai leisite laiką su šeima ar vieni savo namuose. Vertėtų pagalvoti apie artimus žmones, kuriuos metas aplankyti, parodyti dėmesį. Stenkitės išsiaiškinti nesusipratimus, o ne jų prisidaryti.

OŽIARAGIS. Gali būti, kad turite protinio darbo arba reikia rimtai pasimokyti. Jeigu iš pat ryto to imsitės pakankamai aktyviai, tai vakare jau be rūpesčių galėsite skirti laiko sau ir šeimai.

VANDENIS. Seksis tvarkyti ūkinius, buitinius reikalus, prekiauti ir apsipirkti. Tikėtinas savo materialinės padėties įvertinimas, gyvenimo sąlygų gerinimas. Regis, stengsitės pabėgti nuo minčių apie globalias problemas, politiką, darbą.

ŽUVYS. Aktyviai reikšitės tarp realių ir virtualių pažįstamų. Vieni kitus kažkuo praturtinsite, patirsite emocijų. Raskite laiko ir aplink save susitvarkyti, jei norite vakare pasijusti komfortiškiau, jaukiau.

Mano išsaugoti straipsniai