JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė kitai savaitei

Astrologinė prognozė kitai savaitei, lapkričio 15–21 dienoms

Astrologinė prognozė kitai savaitei, lapkričio 15–21 dienoms.

AVINAS

Savaitės pradžioje girdėsite nemažai demagogiškų kalbų, todėl stenkitės atskirti informaciją nuo dezinformacijos. Pasistenkite neapsigauti, vertindami gautus komercinius pasiūlymus. Nors būsite aktyvūs, veiklūs, bet tuo pačiu ir nerimastingi, kupini įtampos. Save ir kitus saugokite nuo traumų, ugnies. Savaitės viduryje nepersitempkite dirbdami ir nekritikuokite kolegų netgi už akių. Stenkitės nepažeisti kitų žmonių teisių ir interesų. Savaitgalį jums norėsis įvairių pokalbių, naujos informacijos.

JAUTIS

Savaitės pradžioje ypač laikykitės saiko, nepersidirbkite, nesiveržkite į viešumą ir neskleiskite apkalbų. Galbūt patirsite išgyvenimų, susijusių su karjera, autoritetu, sveikata, santykiais. Impulsyvus elgesys ar sprendimas gali sukelti nelauktas pasekmes. Antroje savaitės pusėje nerimą kels objektyviai neprognozuojamos situacijos, teisinės ir kitokios problemos. Saugokitės traumų, venkite konfliktų. Labiau prižiūrėkite vaikus. Savaitgalį turbūt aplink save kursite komfortą, lepinsite save ir artimuosius.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje pagal galimybes nevenkite būti įvykių sūkuryje ir rodyti profesinį bei visuomeninį aktyvumą. Draugų, pažįstamų, kolektyvo įtaka jums sustiprės. Visgi tai nebūtinai išeis į gera, nes koją kiš užkulisinės intrigos. Ypatingai saugokite sveikatą. Nuo trečiadienio galima neįprasta būsena fizine ar psichine, dvasine prasme. Saugokitės infekcijų, traumų. Nuoširdumu ir savikritika šį savaitgalį galite daug laimėti. Galite pagerinti santykius, jeigu pasistengsite suprasti kitus žmones, prisipažinti klydę ar pan.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje vyksiantys dalykiniai pasitarimai, politiniai debatai jus vargins ar net bus nemalonūs, tačiau rezultatyvūs. Jeigu susikoncentruosite ties viena svarbia sritimi, ilgainiui pasieksite, ko trokštate. Išlaidų reikalaus vaikų poreikiai, įvairios kolektyvinės rinkliavos. Atsargiai kelyje bei viešumoje, nes incidentų grėsmė gana didelė. Saugokite vaikus. Savaitės pabaigoje gali sutrikti sveikata – tiek fizinė, tiek emocinė. Reikės ramybės, asmeninės erdvės. Tuo tarpu, sunku bus išvengti šurmulio.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje tikėtini stiprūs įspūdžiai ir daug demagogijos. Regis, nerimausite dėl dalykinio pokalbio, pristatymo, egzamino, susitikimo su užsieniečiais ar galimos teisinės problemos. Turbūt neišvengsite aštrios kritikos ar nemalonaus viešo dėmesio. Jūsų kompetencija erzins oponentus, konkurentus. Netgi partneriai gali elgtis kiek veidmainiškai ar neprognozuojamai. Artėjant savaitgaliui, vis labiau jausite draugijos poreikį, o ir patys kitus trauksite lyg magnetas.

MERGELĖ

Šią savaitę finansiniai, verslo reikalai tikriausiai suteiks geresnių vilčių. Galbūt kažkas sugrąžins skolą arba jūs nusimesite skolos naštą. Galite užmegzti įdomią pažintį. Didesnė rizika kelyje, todėl itin laikykitės eismo taisyklių. Nuo trečiadienio dėl kažko bus labai lengva susikompromituoti. Svarbu objektyviai suvokti tiesą, išlikti sąžiningiems ir nesileisti įtraukiamiems į aferas. Bendraudami kreipkite dėmesį į kiekvieną smulkmeną ir žodį. Atsargiai kelyje. Savaitgalį jūsų laukia ir malonūs, ir nemalonūs įvykiai.

SVARSTYKLĖS

Šios savaitės pradžioje neišsisuksite nuo intensyvaus bendravimo. Iš jūsų bus tikimasi konkrečios paramos, tarpininkavimo ar bendradarbiavimo. Už komplimentų gali slypėti savanaudiški motyvai. Finansinių problemų neišspręsite, jeigu plauksite pasroviui ar ieškosite daugiau nei nusipelnėte. Stenkitės neišlaidauti, nepasiduokite nesaikingo vartojimo manijai. Savaitgalį jums patiks bendrauti su žmonėmis, gyvenančiais toli nuo jūsų arba daug keliaujančiais. Visgi kai kuriems iš jūsų teks rimtai mokytis.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje darbas vysis darbą. Būsite nusiteikę dėl savęs ir kitų kalnus nuversti. Deja, jums ne viskas seksis. Ten, kur reikia ypatingos kantrybės arba turėti aukštesnę kvalifikaciją, gali kilti problemų. Be to, destruktyviai veiks įtempta situacija, priešiški asmenys. Yra pavojus susižeisti, pakenkti aktualiam projektui ar pan. Galbūt patirsite žalą ar teks mokėti baudą. Savaitgalį gali apimti išlaidavimo manija. Įvertinus pirkinius, turbūt paaiškės, kad per daug sau leidote.

ŠAULYS

Šią savaitę ne visuomet elgsitės logiškai. Regis, dažniau klausysite savo vidinio balso, nekreipdami dėmesio į tai, ką kiti gali pagalvoti dėl jūsų požiūrio ar nemotyvuotai keičiamų planų. Žalos gali pridaryti neprognozuojami asmenys, vaikai. Nuo savaitės vidurio ypač saugokite sveikatą, nes ji lengvai pažeidžiama. Darbe gali kilti kliūčių bandant kažką užbaigti, gauti reikalingos informacijos ar pan. Atsargiai elkitės su technika, gyvūnais, venkite skubos.

OŽIARAGIS

Ši savaitė bus sėkmingesnė, jeigu pasitikėsite savo jėgomis. Nuoširdžiai bendraukite su aplinkiniais, o ypač su šeimos nariais. Visgi problemų gali sukelti vaikai, avantiūras mėgstantys asmenys, aistringi gerbėjai ar pan. Saugokitės agresijos, traumų, ugnies. Darbų ir problemų sūkuryje nepamirškite savo vaikų. Jiems reikia didesnio dėmesio bei priežiūros. Savaitgalį prioritetą teikite sveikatai. Jeigu pakankamai ilsėsitės, neieškosite abejotinų pirkinių, nerizikuosite, veikiausiai išvengsite problemų.

VANDENIS

Savaitės pradžia pasižymės pokalbių bei komentarų gausa. Bus ir nenuoširdumo, ir demagogijos. Galite teikti arba imti interviu, laikyti egzaminą, rašyti straipsnį. Gana lengva pakenkti savo reputacijai. Stenkitės būti atlaidesni tiems, kurie jus įžeidė ar nesupranta. Kuo mažiau bendrausite, tuo bus mažiau nemalonumų. Saugokitės ugnies, avarijų. Savaitės pabaigoje daug dėmesio skirsite vaikams ir mylimam žmogui. Galbūt veršitės į kultūrinius renginius, šou pramogas.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje greičiau pajudės reikalai, susiję su verslu, nuosavybe, komfortu. Galite gauti lengvatą, nuolaidą ar paskatinimą. Tačiau to neverta tikėtis, laikant egzaminą ir naudojantis nesąžiningomis priemonėmis. Regis, atversite savo širdį ar piniginę dominančiam asmeniui. Kontroliuokite savo elgesį, žodžius. Būkite labai apdairūs, jei teks teikti interviu. Atsargiai kelyje. Savaitės pabaigoje kai kurios pažintys jums labiau trukdys nei padės. Galite pajusti potraukį svaigalams. Pasistenkite tam atsispirti.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Mano išsaugoti straipsniai