JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė kitai savaitei

Astrologinė prognozė kitai savaitei, gruodžio 20–26 dienoms

Astrologinė prognozė kitai savaitei, gruodžio 20–26 dienoms.

Astrologinė prognozė kitai savaitei, gruodžio 20–26 dienoms.

AVINAS

Šią savaitę pajusite norą iš pagrindų susitvarkyti buitį. Jeigu ketinate investuoti į verslą, reformas ar namų ūkį, pasitarkite su suinteresuotais asmenimis. Gali paaiškėti, kad problemų kilo jūsų šeimos nariui arba artimam draugui. Tai gali kainuoti ir jums. Ilgasis šventinis savaitgalis jūsų nedžiugins didesnėmis išlaidomis. Jeigu kažkur lėksite tikėdamiesi gauti naudos, nepraraskite atsargumo, antraip vietoj naudos patirsite žalos. Saugokite sveikatą, nuosavybę. Gardumynais, alkoholiu mėgaukitės saikingai.

JAUTIS

Savaitės pradžioje tikėtini informatyvūs kontaktai, interviu, mokslo atsiskaitymai. Suksitės lyg vijurkai, kad viską suspėtumėte. Aplinkinius galite nustebinti savo taikliais pastebėjimais. Jeigu pyksite dėl tam tikrų jūsų planų suvaržymų, perspėjimų, tai būsite neteisūs, nes šis metas išties nepasižymi saugumu. Prieš ilgąjį savaitgalį jusite didelę nervinę įtampą, dirglumą. Rūpės ir viešosios problemos, ir namų tvarkymas, patiekalų ruošimas. Tikros kalėdinės nuotaikos galima tikėtis tik šventėms įpusėjus.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje noriai tvarkysite buitinius, turtinius reikalus, o jeigu užsiimate verslu – stengsitės padidinti pajamas. Galbūt įsitrauksite į turtines peripetijas, verslą, ką nors pirksite, nuomosite ar išsinuomosite. Kita vertus, labai tikėtina, kad jūsų polėkį stabdys racionaliai skaičiuojantys šeimos nariai ar verslo partneriai. Reikėtų nusiteikti kai kuriems planų pakeitimams, ypač jei ketinote kur nors toliau išvykti. Šventinis savaitgalis skatins keistą nenustygimą, nerimą ir išlaidavimą. Mieliau švęsite namie su artimaisiais.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje daug nuveiksite bei galėsite pagerinti įvaizdį. Visgi mėgindami paveikti kitų požiūrį galite persistengti. Tokiu atveju balsą ims kelti oponuojantys asmenys, konkurentai. Regis, turėsite rūpesčių, susijusių su nekilnojamuoju turtu, indėliais, mokesčiais, atsiskaitymais, verslu ir pan. Galbūt patirsite nuostolių dėl aplinkybių pasikeitimo, savo ar kitų neatsakingumo. Šventinėmis dienomis siekite bendravimo kokybės, o ne maisto gausos. Labiausiai džiugins mylimo žmogaus draugija.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje pasistenkite išsiaiškinti neaiškius dalykus ir nedaryti skubotų išvadų. Regis, jus kiek per anksti prislėgs prieššventinio šurmulio nuovargis. Dėl to stengsitės išvengti viešumo. Derėtų saugoti sveikatą, vengti svaigalų. Artėjant šventėms, gali padaugėti konfliktų su vyresnio amžiaus ar konservatyviais žmonėmis. Gali būti ir tokių kraštutinumų, kai gėrį žaibiškai keičia blogis, stabilumą – nestabilumas. Atsargiai su pirotechnika. Kaip bebūtų, pasidžiaugsite ir vaišėmis, ir dovanomis.

MERGELĖ

Šią savaitę jus domins įvairūs renginiai, šventiniai pasiruošimai. Jausis didesnis bendravimo ir draugystės poreikis. Visgi protarpiais jums stigs geros nuotaikos, o tai sąlygos įvairius nesklandumus. Gali paūmėti sveikatos sutrikimas. Daug kuo besirūpindami, galite neįvertinti realių galimybių. Laikykitės darbo saugos ir eismo taisyklių, kad išvengtumėte incidentų. Šventinį savaitgalį tapsite žaismingesni, o gal netgi romantiški. Noriai bendrausite su patinkančiais žmonėmis, vaikais, reikšitės scenoje ar kt.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę protingomis kalbomis ir prasmingais, teisingais darbais bus įmanoma pasikelti autoritetą. Tikėtini susitikimai su svarbiais veikėjais, galinčiais turėti įtakos jūsų darbų sėkmei. Visgi gali kilti kliūčių, jeigu mėginate realizuoti prieštaringą, rizikingą projektą. Artėjant šventėms, daugės nerimo dėl vaikų, pinigų, išlaidų, šventinių planų. Veikiausiai jums nesinorės jokių svečių, jokių išvykų. Kuo mažiau šurmulio ir kuo daugiau ramaus jaukumo namuose būtų kaip tik tai, ko jums reikės.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje tikėtinas pranešimas iš mokslo įstaigos, teisėtvarkos institucijos, užsienio. Įtakingą asmenį galite įtikinti savo teisumu ar sugebėjimais. Savaitės viduryje pajusite, kaip jus vargina prisiimti įsipareigojimai, atsakomybė. Tarpusavio supratimas ir susikalbėjimas tarp kartų pagal amžių, tarp frakcijų pagal požiūrį bus beveik neįmanomas. Nesielkite bekompromisiškai, nes tuo tikrai nieko nelaimėsite. Atsargiai su elektra, pirotechnika. Regis, šventinis savaitgalis nudžiugins gera draugija ar romantika.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje daug energijos pareikalaus verslo, finansų reikalai, tačiau pastangos pasiteisins. Tam tikro pasitenkinimo jums suteiks ir svetimos ar būsimos naudos skaičiavimas, tačiau nerimą kels gandai, susiję su sveikata, kovidine situacija. Savaitės viduryje gali kilti abejonių, susijusių su numatoma kelione ar svečiais iš užsienio. Galite susidurti su trikdžiais. Pavojai tykos kelyje bei toli nuo namų. Jei per šventes jums teks dirbti, tuomet ir gerai užsidirbsite, ir spėsite atšvęsti bei gauti dovanų.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje prieštaringų jausmų kils žmogui, kurį laikote savo konkurentu ar oponentu. Galite patirti vidinę dilemą. Ne viena problema išsispręs savaime, jeigu kiek pakeisite bendravimo stilių. Būtina kontroliuoti emocijas ir girdėti, suprasti kitus bei juos gerbti. O jeigu ne, tuomet galite tikėtis įvairių išbandymų. Saugokite nuo pavojų vaikus. Šventinį savaitgalį vaikai, pinigai, kelionės bus gana opios temos. Sunku bus atsispirti slaptoms pagundoms, norui išlaidauti ir kt. Naujais gerbėjais neverta labai pasitikėti.

VANDENIS

Savaitės pradžioje gali tekti kažkaip rizikuoti arba daugiau padirbėti. Nevenkite pokalbių, kurie padėtų rasti sprendimą, susijusį su darbu, pinigais, mokesčiais. Saugokite savo ir kitų sveikatą. Savaitės viduryje tikėtina sumaištis tiek vidine, tiek išorine prasme. Turbūt daugės abejonių, susijusių su jausmais, įsipareigojimais. Staiga galite nutraukti svarbius ryšius. Atsargiai su elektra, pirotechnika. Šventinį savaitgalį nervins išlaidos. Nesigraužkite, jei negalite teikti brangių dovanų. Puikiai veiks komplimentai, dėmesys.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje ir jūs, ir jūsų vaikai trokšite pramogų, malonumų. Būsite linkę užsiimti kūryba, populiarinti save ir savo veiklą. Sėkmė priklausys nuo talento ir įdėtų pastangų. Visgi nelengva bus susidoroti su kai kuriais darbais. Nepraraskite atsargumo, kad nepatirtumėte nuostolių bei pavojų sveikatai. Per šventes būkite pozityvūs, skleiskite gėrį ir sulauksite to paties. Puiku, jei laiką leisite su mylimu žmogumi, partneriu, vaikais. Tiktų apsilankyti šventiniame renginyje, teatre ar pan.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Mano išsaugoti straipsniai