JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė vasario 6-ajai

Astrologinė prognozė vasario 6-ajai, sekmadieniui

Astrologinė prognozė vasario 6-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Pirmoji dienos pusė bus ramesnė ir smagesnė. Popiet atsiras daugiau erzelio, netaktiškų komentarų, replikų. Galite susidurti ir su nepaaiškinamu nerimu. Atsargiai kelyje.

JAUTIS. Būsite nusiteikę plaukti pasroviui, ramiai tinginiauti. Galbūt sužinosite paslaptį arba išgirsite gandus, kurie jums sukels nerimą. Neignoruokite sąžinės balso, venkite intrigų.

DVYNIAI. Diena turėtų būti nerami, bet įdomi. Nusimato susitikimai, pramogos. Tinkamai eksploatuokite techniką, venkite konfliktinių situacijų. Saugokitės sukčių.

VĖŽYS. Jeigu atsidursite viešumoje, tikriausiai patirsite nemalonumų arba nepatogumų. Kita vertus, bus nesunku susitaikyti su jums svarbiu žmogumi, jei jūsų ketinimai nesikirs su to asmens planais.

LIŪTAS. Tikėtina nelengva diskusija su nepažįstamu asmeniu. Galimas neįprastas nutikimas, tam tikro gyvenimo kelio ar būdo pasirinkimas, savaitgalio kelionė. Pasisaugokite konfliktų, avarijų.

MERGELĖ. Diena nevienareikšmė. Bus dėl ko lengviau atsidusti, tačiau bus ir dėl ko nerimauti. Tikėtini nusivylimai kai kuriais planais. Pravartu šį tą iš pagrindų susitvarkyti.

SVARSTYKLĖS. Patirsite įtaką ar pagundą, kuriai sunku atsispirti. Galbūt sulauksite dėmesio iš tų, kuriam esate neabejingi, tačiau tai nebūtinai nudžiugins. Regis, jums bus priminti neįvykdyti pažadai.

SKORPIONAS. Jums gali pavykti nuveikti ar įsigyti kažką, kas buvo suplanuota ir yra reikalinga. Derėtų labiau branginti santykius su artimaisiais, vengti konfliktų. Tai nekokia diena koreguoti įvaizdį – greičiau jį sugadinsite nei pataisysite.

ŠAULYS. Jeigu šį vakarą jūsų laukia pobūvis ar išvyka į svečius, tuomet didžiausias rūpestis bus, ką apsirengti bei ką nusinešti ar padovanoti. Įtikti, patikti išties bus nelengva.

OŽIARAGIS. Nesielkite neatsakingai, nepataikaukite neprotingiems įgeidžiams, nes galite išleisti per daug pinigų nereikalingiems daiktams. Artimas žmogus gali sukelti panašių rūpesčių. Saugokite savo nuosavybę, rūpinkitės šeima.

VANDENIS. Būsite imlūs informacijai. Bendraukite, skaitykite, smalsaukite, diskutuokite. Kiek sunkiau bus, jeigu turėsite tvarkyti su technika, transportu, pervežimais susijusius reikalus.

ŽUVYS. Šiandien kaip pasiklosite, taip išsimiegosite. Galbūt užsidirbsite iš verslo, paslaugų. Tačiau nemažai ir išleisite, jeigu ryšitės pagaliau nusipirkti šį tą savo namams, ūkiui, statyboms ar remontui. Saugokitės sukčių.

Mano išsaugoti straipsniai