JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Cukrinis pilnaties mėnulis neįprastai veiks šiuos 3 Zodiako ženklus

Cukrinis pilnaties mėnulis neįprastai veiks šiuos 3 Zodiako ženklus

Prasidėjus pavasariui daugelį apima teigiamos emocijos. Ne veltui pirmoji šių metų pilnatis praeities JAV genčių buvo praminta saldžiąją, cukrine. Daugelis besidominčių astrologiniais reiškiniais iki šiol tiki, jog pirmoji pavasario pilnatis ypatingai savo skleidžiama energija.

Daugelis senovės genčių tikėjo, jog cukrinis mėnulis danguje praneša metą, kuomet sužydi žolė, medžiai bei gėlės ir pagaliau po šaltos žiemos ateina šventė, kuri siejasi su šiluma bei saule. Nors rausovojo mėnulio prognozės – vien teigiamos, kaip žinia, įvairiausi gamtos reiškiniai bei jų pokyčiai stipriai paveikia žmonių dvasinę ir net fizinę būseną. Neretai ne vien į gera.

Kai pakėlusi galvą prasisklaidžius debesims stebėsi cukrinį pilnaties mėnulį, žinok, jog būtent tris Zodiako ženklus šis ryškia spalva nusidažęs mėnulis paveiks stipriausiai. Galimi net nesėkmę atnešiantys netinkami sprendimai ar visiška apatija. O kartu… pokyčiai asmeniniuose ryšiuose, ypač santykiuose su mylimais žmonėmis.

LIŪTAS. Vieną Zodiako ženklą pirmoji metų pilnatis veiks ypatingai. Tai ganėtinai retai dėl mėnulio fazių kaitos kenčiantys Liūtai. Jos – nerimastingi žmonės, kuriuos išbalansuoti gali net menkiausias aplinkos veiksnys. Dažniausiai per pilnatį jie neramiai miega, prieš užmiegant jiems skauda galvą, o naktį kamuoja pilvo skausmai. Ši pilnatis jiems bus ne pats geriausias potyris. Gali būti, jog vakare kils neramios mintys, Liūtai jausis lyg nesavi, aplankys pesimistinės nuotaikos. Didelė tikimybė, jog ryte Liūtės atsikels tinkamai neišsimiegojusios ir nepailsėjusios. Norint apsisaugoti nuo šios ypatingosios saldžiosios pilnaties padarinių, patartina ramiai nusiteikti, vakarą praleisti ne kur nors mieste, o jaukiai įsitaisius namuose.

Skorpionas ir jautrumas – du nesisiejantys dalykai? Tikrai ne, kai kalbame apie pilnaties metą ir beiskeičiantį mėnulį. Skorpionui šis savaitės laikotarpis bus ypatingas tuo, jog jie jausis tarsi stebintys save iš šono – labai jautriai reaguos į savo klaidas, kritiškai vertins savo elgesį ir taps šiek tiek paranojiškais. Vertėtų labiau atsipalaiduoti ir įsidėmėti – neverta savęs alinti tamsiomis mintimis ir užsikrauti sunkią naštą. Jei ir neatliksite ko nors, pasaulis nesugrius. Nors šį laikotarpį perfekcionizmas liesis per kraštus, turite būti pakantesnės.

Ožiaragiai nėra patys jautriausi, tad dažniausiai yra atsparūs mėnulio fazių kaitoms Zodiako ženklai. Stiprią nervinę sistemą turintys Ožiaragiai labai retai kada dėl astrologinių reiškinių jaučia padidėjusi dirglumą ar nerimą. Tik ne šį kartą – pirmoji metų pilnatis net gali išbalansuoti jų organizmą, padidinti nervingumą, išsiblaškymą. Viskas, ko šiuo dabartiniu laikotarpiu imsis Ožiaragiai, rodysis, jog neturi prasmės. Ožiaragiams derėtų susikaupti ir nepasiduoti iš aukščiau sklindančioms neigiamoms jėgoms. Galimos ir santykių bėdos – pradėsite abejoti savo partneriu, jus erzins įvairiausios smulkmenos, būsite dirglūs, principingi. Šiuo laikotarpiu įvykęs konfliktas gali lemti išsiskyrimą.

Mano išsaugoti straipsniai