JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Lemtingasis penktadienis: jei šiandien pamatysi šiuos 6 ženklus

Lemtingasis penktadienis: jei šiandien pamatysi šiuos 6 ženklus, lauk nesėkmių

Astrologai perspėja – pirmoji šių metų pilnatis, sutampanti su penktadieniu, trylikta diena, yra išskirtinė. Nors dauguma žvaigždėse nusimanančių skatina žmones likti namie, vargu ar kuris nors iš mūsų aklai kliausis profesionalų patarimais.

Tiesa, išėjus į miestą vertėtų būti budriems ir atidžiai sekti likimo jums mestus ženklus. Yra net penki ženklai, kuriuos pamačius šią dieną galite tikėtis nesėkmių, skaudžių nutikimų ir praradimų ateityje. Geriau apsisaugoti iš anksto nei vėliau kentėti, tiesa?

1. Jei šią dieną ar vakare viskas krenta iš rankų, gali būti, jog netolimoje ateityje prarasite daug draugų. Nuo pat ryto pastebite, jog viskas, prie ko prisiliečiate, sudūžta ar nukrenta? Garantuotai keletos savaičių bėgyje susikonfliktuosite su vienu ar keliais artimais žmonėmis. Deja, konfliktas gali lemti santykių baigtį.

2. Jei šiandien paslysi ant ledo, gali būti jog netolimoje ateityje turėsi nuklydimų asmeninėje sferoje. Jei paslydai, lauk pokyčių gyvenime, tačiau ne iš teigiamos pusės. Gali būti, jog tave patrauks tamsioji pusė – sumenks tavo vaidmuo darbe, trūks motyvacijos mokykloje ar universitete.

3. Jei šiandien suplyš drabužis, netolimoje ateityje tavęs laukia problemos meilės sferoje. Suplyšęs drabužis beveik garantuoja bėdas jausmų sferoje – gali būti, jog konfliktuosi su antrąja puse, arba niekaip negalėsi rasti mylimo žmogaus. Saugokis! Gali pakliūti ir į donžuano, kuris daužo širdis, pinkles.

4. Jei šiandien netikėtai pamatysi savo buvusį vaikiną ar simpatiją, netolimoje ateityje tavęs lauks išdavystė. Netyčia sutikus savo eksą kreipk žvilgsnį kuo toliau nuo jo – jo pasirodymas tavajame horizonte neš tik nesėkmes. Jei šiuo metu kuri santykius, šis ženklas gali reikšti, jog artimas žmogus tave greitai išduos.

5. Jei šiandien sulauksi skambučio iš pikto, suirzusio žmogaus, gali būti, jog netolimoje ateityje pajusi pykčio priepuolius. Šis ženklas reiškia, jog ir tave greitu metu gali aplankyti staigios nuotaikų kaitos. Dažnai jausi nepaaiškinamą pyktį kitiems, kurį trokši išlieti. Todėl patarimas – kaip įmanoma trumpiau šiandien kalbėk su suirzusiais žmonėmis.

6. Jei šiandien pamatysi nors menkutę įvykusią avariją, netolimoje ateityje tavęs lauks praradimai. Tai pats blogiausias ženklas, kurį pamačiusi turėtum rimtais susirūpinti ir pasaugoti save bei savo artimuosius. Jei jį išvysti, susiplanuok laiką, jog kuo daugiau ateinančiomis dienomis būtum namuose.

Mano išsaugoti straipsniai