JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Šiam Zodiako ženklui 2017 metais teks atidžiau apsižvalgyti

Šiam Zodiako ženklui 2017 metais teks atidžiau apsižvalgyti, kas jį supa

2017 metais Skorpionams bus atskleistos paslaptys. Būsite linkę dar labiau slėpti savo gyvenimą, todėl jūsų veiksmai aplinkiniams taps dar labiau neaiškūs ir mistiški. Daugelis žmonių jums atskleis savo paslaptis to nesuprasdami , todėl galite pasijusti tarsi svetimų problemų sugertukas.

Daugiau astrologės darbų rasi puslapyje asmeninisastrologas.lt

Didžiausio pakilimo Gaidžio metais prasminga tikėtis nuo spalio, kitu metu vyks labiau pasiruošiamojo pobūdžio darbai. Tokiu atveju užbaikite senus reikalus ir darbus, atsikratykite nereikalingo santykių, informacijos, bendravimo bagažo. Tai svarbu tam, kad būtų išvalyta erdvė ir laisvai priimtų palankius vėjus.

Meilė

Santykių sfera reikšmingų permainų nežada. Tiesiog būsite pernelyg susirūpinę namų reikalais, bendravimu, todėl santykių tema tarsi praras didelę reikšmę. Tik kaip jūsų elgesio pasekmė gali pablogėti santykių atmosfera. Čia suveiks priežasties- pasekmės principas: ką santykiuose duodate, tą gaunate atgal.
Jei vis tik jums svarbu išsaugoti tai ką jau sukūrėte, pasirūpinkite maloniomis staigmenomis ir romantika. Būkite dėmesingi partnerio poreikiams ir norams. Kitaip sakant girdėkite šalia esantį.
Nuo spalio situacija gali keistis, ir sunku prognozuoti kokiu būdu. Vis tik išaugęs jūsų optimizmas ir ekspansija gali liūdinti partnerį. Tačiau jis turi prisitaikyti prie jūsų asmenybės pokyčių. Juk partnerystė – tai kompromisas.

Karjera/darbas

Darbe jausitės tarsi įkalinti taisyklių ir sistemos. Jausitės lyg dūstate, todėl imsite maištauti prieš vadovybę, norėsite pakeisti senas taisykles. Tokia situacija tiesiog atspindės jūsų vidinę būseną, o aplinkos įvykai ir situacijos tik vidinių išgyvenimų projekcija.
Ir čia iškils didelė rizika likti be darbo. Mažai kam imponuoja maištininkai. Bet tai turėtų ir pozityvią prasmę jums asmeniškai.
Pats laikas įgyvendinti savo seną svajonę kurti savo verslą ar dirbti savarankiškai. To galite imtis nuo vėlyvo rudens ( spalio), o iki tol tiesiog paslapčia, neafišuodami planuokite.
Nesivelkite į konfliktines situacijas vien norėdami įrodyti savo galią. Žmonės ir taip jus vertina. 2017 metai gali atnešti labai svarbią informaciją ar jums apie ypač reikšmingus žmones. Nepraleiskite galimybių tobulėti.

Sveikata

Skorpionai yra apdovanoti didele vidine jėga, gebėjimu pasveikti ypač sunkių ligų atveju. Žinoma, jei noras gyventi yra stipresnis už ligą.
Gaidžio metais nervų sistema bus ypač įtempta, todėl prasminga ja pasirūpinti. Svarbus miego ir poilsio režimas apsaugos jus nuo nemigos ir nervinių protrūkių. Nepersidirbkite ir mažinkite informacijos apimtis.

Atsargiai elkitės kelyje, nepriklausomai nuo to vairuojate ar tiesiog esate pėstysis.

Mano išsaugoti straipsniai