JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Gražios figūros patarimas 2017 m. pagal Zodiako ženklą

Gražios figūros patarimas 2017 m. pagal Zodiako ženklą

Paskutinis metų mėnuo – apmąstymų mėnuo. Ar išsipildė viskas, apie ką svajojau metų pradžioje? Ar įvykdžiau savo tiklsus? Ar pasiekiau trokštamą figūrą? Jei į paskutinį klausimą negali nieko atsakyti, pats metas paskaityti gražios figūros patarimą ateinantiems metams – tikrai pravers!

Avinas. Baik krimsti traškučius, kai susierzini ar panikuoji. Esi impulsyvi valgytoja, todėl tau kaipmat reikėtų to atsisakyti. Jei stresuoji, krimsk ne kaloringus užkandžius, o sveikus produktus – daržoves, rugių paplotėlius, vaisius.

Jautis. Nors nemažai judi, tau verėtų padaryti daugiau sporto pratimų, skirtų gražinti atskiras kūno vietas. Tavo problema – apvalus pilvukas, kuri kaipmat sumažintum per dieną skirdama bent dešimt minučių pilvo preso pratimams.

Dvyniai. Kilogramus mesti trukdo meilė saldumynams. Esi tikra smaližė, kuri negali nė dienos ištverti be saldumynų. Jei negali pakeisti saldumynų sveikesnėmis alternatyvomis – džiovintais vaisiais ar medumi, ribok saldumynų kiekį. Per dieną suvalgyk tris, o ne dvidešimt saldainių, kaip kad šiuo metu.

Vėžys. Nekenti sporto, tačiau norint išlaikyti gražią figūrą nebūtina arti sporto salėje. Juk yra daugybę kitų būdų – pavyzdžiui, vaikščiojimas. Intensyviai vaikštant gali sudeginti daugiau kalorijų nei kilnodama svorius sporto salėje. Į parankę draugui ar draugei ir pirmyn.

Liūtas. Labai greitai užsidegi idėja gražinti kūną, tačiau taip pat greitai ją nuslopinti. Tau vertėtų atrasti tai, kas tau labiausiai patinka ir nemesti visko tik pradėjus. Juk rezultatams laikas būtinas.

Mergelė. Prižiūri savo kūną, tačiau yra viena nuodemė, kurią tikrai darai – negeri pakankamai vandens. Jei per dieną vos vos išgeri stiklinę vandens, žinok, jog kiekį kaipmat turi didinti. Juk vanduo iš organizmo šalina šlakus ir meta kilogramus – tai įrodyta moksliškai.

Svarstyklės. Tavo minusas – retai kada gamini namuose, o kavinėse valgomame maistu apstu druskos ir prieskonių, kenkiančių tavo figūrai. Bent savaitę pasimaitink namuose gaminamu maistu, pokyčius pamatysi iš karto.

Skorpionas. Savyje esi prikaupusi nemažai teigiamų emocijų, o jas iškrauti padėtų aktyvi veikla. Tau būtina atlikti kardio pratimus, kurie ne tik pagerins širdies veiklą, bet ir nuvis šalin nuovargį ir neigiamas emocijas.

Šaulys. Esi pasimetusi gyvenime, vis dar ieškai savęs, o tai tau prideda keletą nereikalingų kilogramų, nes stresuodama mėgsti suvalgyti ką nors saldaus. Tau būtina atrasti harmoniją, o tam puikiai pagelbėtų jogos ar kalanetikos lankymas.

Ožiaragis. Stengiesi prižiūrėti savo figūrą, tačiau niekaip neatsikratai riebaliukų kojų srityje. Tai – tavo achilo kulnas, tačiau neverta nuliūsti – kojas pagražinti gali atlikdama specialius pratimus kojoms, kurių apstu internete.

Vandenis. Ką jau dievini, tai pyragėlius. Be saldėsių neištvertum nė dienos, todėl nenuostabu, jog pradeda kauptis kilogramai. Jei negali atsisakyti saldumynų, išdegink suvartotas kalorijas – vaikščiok mieste, atlik pratimus, plaukiok baseine.

Žuvys. Mažai domiesi sveika gyvensena, o reikėtų. Žuvys nėra linkusios tukti, nes nemažai juda, tačiau dievina greitąjį maistą, kuris nusėda ant klubų ir pilvo. Susirūpink mityba ir vartok kuo daugiau neperdirbtų produktų – juk žinai, jos mityba lemia didžiąją dalį rezultatų.

Mano išsaugoti straipsniai