JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Tobulas desertas pagal Zodiako ženklą: tiks tau ir JAM (FOTO)

Tobulas desertas pagal Zodiako ženklą: tiks tau ir JAM (FOTO)

Į svečius netrukus turėtų užsukti jūsų susižavėjimo objektas? O galbūt šiandien vakare planuojate sužavėti savo mylimąjį? Jeigu norite nustebinti patinkantį vyrą, tačiau nežinote, ką jis mėgsta ir kokį širdį pavergiantį desertą pasirinkti, jums padės žvaigždės. Nebevarkite ir neklausinėkite draugių geriausių receptų.

Jūsų dėmesiui – skanūs ir paprasti pyragų receptai, skirti kiekvienam zodiako ženklui.

Net ir nepatyrusias namų šeimininkes gali išgelbėti vienas slaptas ginklas – tinkamai parinkta kepimo forma. Todėl „Gerduva“ pataria, kokias kepimo formas naudoti kiekvienam pyragui, siekiant dar skanesnių rezultatų. Plačiau apie šias ir kitas formas galite paskaityti kepimo formų gide. Tik šis gudrus triukas, teisingai parinktas desertas ir susižavėjimo objektas – jūsų.

AVINAS

Šio zodiako ženklo atstovą pradžiuginsite desertu su vaisiais ar uogomis (pvz. aviečių vyniotinis, citrininis tartas, bananų ar obuolių pyragas). Taip pat desertai su medumi ar ledais. Nors Avinai nebijo išbandyti naujų skonių, tačiau juos sužavėtų ir tradicinis šokolado fondiu su vaisiais. Avinus taip pat traukia želė ir įvairūs spalvoti desertai.

JAUTIS

Jaučiai mėgsta tradicinius desertus – varškės, obuolių, maskarponės sūrio pyragus. Tuo pačiu neatsispirtų išbandyti ką nors ypač gurmaniško, pavyzdžiui pyragą su sūdyta karamele. Tačiau visiškai Jaučio širdis suminkštėja, kai patiekiamas šokoladinis desertas: šokoladiniai suflė, šokoladiniai pyragai, tortai… Svarbu, kad šokoladas būtų kokybiškas (geras belgiškas šokoladas – tikras nokautas Jaučiui). Jaučiai pirmenybę teikia minkštiems, daug kremo ir pertepimų turintiems arba vadinamiems „šlapiems“ šokoladiniams desertams. Venkite desertų su marcipanu – daugelis Jautukų atstums patiekalą vos pajutę jo kvapą.

Apple Pie 🍎🍏 by @thekitchenmccabe 🍽

A photo posted by Daily Vegan Food Inspiration🍃 (@veganfoodspot) on Nov 17, 2016 at 6:50am PST

DVYNIAI

Dvyniai iš prigimties neatsispiria ryškioms spalvoms, žaismingumui, linksmybėms. Paprastai šio zodiako ženklo atstovai nėra išrankūs maistui, todėl išrinkti pyragą Dvyniams – ganėtinai paprasta užduotis. Pravartu žinoti, kad Dvyniai mėgsta egzotiškus prieskonius bei jų kvapą. Pasirinkę desertą, kuriame gausu cinamono, iškart pavergsite Dvynio širdį.

VĖŽYS

Vėžiai labiausiai mėgsta tradicinius, neįmantrius ir neaštrius patiekalus. Šio ženklo atstovai teikia pirmenybę lengviems, gaiviems desertams. Niekada nesuklysite, jei pasiūlysite Vėžiui ledų ar grietinėlės desertą. Taip pat juos nudžiuginsite kokosų ir bananų skoniais bei įvairiomis uogomis.

LIŪTAS

Kupini energijos Liūtai mėgsta estetiškai pateiktą maistą. Retai sutiksi šio ženklo atstovą, kuris atsisakytų pasmaližiauti gardžiai atrodančiu šokoladiniu pyragu. Vis dėlto vasarą gimę Liūtai pirmenybę teikia lengvesniems pyragams. Ir net patys to nenujausdami yra įsimylėję vieną slaptą ingredientą – vanilę. Vanile pagardinti galite bet kurį savo mėgstamą pyragą, taip pritaikysite jį karališkam Liūto skoniui.

MERGELĖ

Šio zodiako ženklo atstovai labai išrankūs ir atkreipiantys dėmesį į net menkiausias detales. Mergelės dažniausiai atidžiai renkasi, ką dėti į burną, todėl vertina ekologiją, sveiką ir kokybišką maistą. Visiškai priešingai negu Jaučiai, Mergelės toli gražu neteikia pirmenybės šokoladiniams desertams. Taip pat šio zodiako ženklo atstovas vengia riebių desertų su kreminiais pertepimais. Slaptas ingredientas, pavergsiantis Mergelės širdį – marcipanas.

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės mėgsta madingus dalykus, madingas dietas, madingus produktus. Jiems svarbu neatsilikti nuo naujienų ir įdomybių. Šiukštu nesiūlykite Svarstyklėms želė tortų ar morengų – liksite nesuprastos ar pakankamai neįvertintos. Morkų, moliūgų tortai, taip pat įvairūs sūrio pyragai – tai, kas ištirpdys Svarstyklių širdį. O jūs jo akyse tapsite virtuvės dievaite!

SKORPIONAS

Smalsumas – pagrindinė Skorpionų savybė, todėl šio ženklo atstovas niekada neatsisakys išbandyti skirtingų skonių. Dažnai Skorpionai jaučia malonumą nežinodami, koks pagrindinis slaptasis ingredientas ir valgydami bando jį atspėti. Skorpionai patys mėgsta sukiotis virtuvėje ir improvizuoti, todėl pasirinkusios gurmanišką desertą – tikrai neprašausite.

La tarte du vendredi. #fridaypieday #poire #bourdaloue #tarte #pie #bakery #patisserie #patissier #paris #paris17 #pastry #pastryteam #pastryart #pastrycook #pastrychef #chef #food #foodpic #cook #instacook #instapastry #instafood #instapatisserie #pearls #fruit #vegan #instavegan

A photo posted by Brunet Benjamin (@benj.brunet) on Nov 18, 2016 at 1:09am PST

ŠAULYS

Tai vienas iš neišrankiausių zodiako ženklų ir panašu, kad jo atstovams tinka kone viskas. Varškės, šokolado, vaisių, kreminiai kepti, šalti desertai – Šaulys įvertiėns visas jūsų pastangas ir mėgausis dėmesiu. Taip pat lengvai atleis netgi nepavykusius bandymus. Tačiau verta atminti, kad Šauliai neatsispiria egzotikai, Lotynų Amerikos kultūrai, šokiams. Todėl desertas su egzotiniais vaisiais – ko gero geriausias pasirinkimas.

OŽIARAGIS

Vienas praktiškiausių zodiako ženklų. Ožiaragis dažnai rinksis tai, kas patikrinta ir nekels didelių reikalavimų. Taip pat šie zodiako ženklai nemėgsta eksperimentuoti su maistu ir vertina natūralų skonį – jiems tiesiog būtina žinoti, ką jie valgo. Ožiaragiai mėgsta desertus su riešutais ir bananais.

VANDENIS

Vandeniai nėra linkę daug eksperimentuoti su maistu. Jeigu atranda savo mėgstamą patiekalą, gali valgyti jį kasdien ir kaskart iš naujo juo džiaugtis. Tas pats galioja ir su desertais – Vandeniai lieka ištikimi mėgstamiems desertams ir dažniausiai nėra linkę išbandyti ko nors naujo. Tačiau šio zodiako ženklo atstovai yra tikri smaližiai! Pirmenybę teikia ledams, varškės pyragams, sūrio pyragams. Tačiau jie neturėtų būti pernelyg saldūs, riebūs ir kreminiai. Geriausias pasirinkimas Vandeniui – tradicinis varškės pyragas.

ŽUVYS

Žuvys mielai renkasi lengvus desertus – želė, pudingą, putėsius. Desertai neturi būti per saldūs ar tuo labiau per riebūs. Žuvys vertina pieno produktus, sūrį ir įvairius pieniškus kokteilius. Todėl jei neturite laiko paruošti įmantriam desertui, galite pasiūlyti šio ženklo atstovui varškės sūrio su medumi ar uogiene, taip pat šokoladinio pudingo. Tačiau jei jau ryžotės nustebinti Žuvį kepiniu, siūlome rinktis sūrio pyragą.

Mano išsaugoti straipsniai