JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė
dienos horoskopas

Horoskopas liepos 9-ajai: pagausės bendraminčių

Astrologinė prognozė liepos 9-ajai, antradieniui.

AVINAS

Šiandien gana daug dėmesio skirsite nuosavybės, šeiminiams, vaikų klausimams. Tai išeis į naudą. Tačiau dėl kitų reikalų gali šiek tiek susikirsti jūsų ir sutuoktinio ar verslo partnerių nuomonės bei interesai.

JAUTIS

Šiandien trokšite populiarumo, pripažinimo, geranoriško kitų žmonių palankumo. Nuoširdžios draugystės tikėtis gal ir neverta, tačiau be dėmesio neliksite. Ir bendraminčių gali pagausėti.

DVYNIAI

Artimas žmogus pritars jūsų pastangoms dėl šeimos gerovės, į tai nukreiptoms išlaidoms bei skatins šiek tiek drąsiau elgtis. Tik nesukčiaukite ir patys saugokitės sukčių.

VĖŽYS

Rytas prasidės su polėkiu, kūrybiniu nusiteikimu. Situacija gali būti įdomi, gausite daug informacijos. Tačiau netrukus gali paaiškėti, kad ne taip lengvai įgyvendinami kai kurie planai. Nenuleiskite rankų, ieškokite palaikymo ir jį rasite.

LIŪTAS

Šiandien būsite pasyvūs, labiau linkę pasiduoti kitų įtakai arba kaip tik abejingai trauktis į šešėlį. Puiku, jeigu jau galite pradėti savaitgališką atsipalaidavimą, nes jums reikia poilsio, asmeninės erdvės.

MERGELĖ

Šiandien jums labiau nei asmeniniai rūpės draugų, kitų žmonių poreikiai ir interesai. Galbūt jie privertė atkreipti į juos dėmesį tam tikrais poelgiais, planais.

geriausios draugės

SVARSTYKLĖS

Būsite nepatenkinti, jeigu šiandien teks užtrukti darbe. Kad taip nenutiktų, visko imkitės iš pat ryto. Regis, neišsisuksite nuo savo vadovų ar viešo dėmesio.

SKORPIONAS

Aktualūs bus su mokslu, teisėtvarka, kultūra, užsieniu susiję reikalai. Regis, nelengva bus apsispręsti, jei gausite pasiūlymą kažką keisti, leistis į kelionę.

ŠAULYS

Verslo partneris arba mylimas asmuo reikalaus paramos, garantijų. Galite būti raginami imtis veiklos, kuriai reikia lėšų ir energijos. Galbūt mėginsite kažką rekonstruoti, taisyti, atnaujinti.

OŽIARAGIS

Regis, šiandien jums seksis dirbti bei harmoningai bendrauti. Arba tiesiog turėsite daugiau optimizmo ir ieškosite naujų variantų, jeigu vienas kitas nepavyko.

VANDENIS

Šiandien vikriai suksitės įprastiniame reikalų bei kontaktų verpete, tačiau nuotaiką drums suvokimas, kad kažką turite keisti. Galbūt staiga pasijusite keistai priklausomi nuo nesuprantamų įtakų. Venkite svaigalų, saugokitės sukčių.

ŽUVYS

Gali kilti ūpas kažkur lėkti, bėgti, ieškoti nuotykių, dalyvauti sportinėse rungtyse ar pan. Galbūt gausite kiek avantiūristišką pasiūlymą. Labiau rūpinkitės vaikais.

Mano išsaugoti straipsniai