JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
nemokamas burimas
taro kortos

Taro kortų būrimas Zodiako ženklams: liepos 4-7 dienoms

Ar smalsu, kas jūsų laukia likusią savaitės dalį? Mūsų Taro kortos atskleis, kas žadama kiekvienam Zodiako ženklui. Taip pat suteiksime vertingų įžvalgų ir patarimų.

Avinas

Šią savaitę Avinui krenta Taro korta Imperatorius. Tai reiškia valdžią ir struktūrą. Sutelkite dėmesį į savo karjerą ir lyderio vaidmenį. Priimkite atsakomybę už savo projektus ir pasitikėkite savo sprendimais. Puikus metas susitvarkyti savo gyvenimą ir išsikelti aiškius tikslus.

Jautis

Jaučiui Hierofanto korta įneša į gyvenimą dvasinę išmintį ir tradicijas. Siekite patarimo iš mentorių ir pasinaudokite naujomis mokymosi galimybėmis. Ši savaitė ideali dvasiniam augimui ir ryšiui su savo vidiniu aš.

Dvyniai

Dvyniams Taro korta Įsimylėjėliai pabrėžia santykius ir pasirinkimus. Atkreipkite dėmesį į savo partnerystę ir priimkite subalansuotus sprendimus. Bendravimas yra labai svarbus, todėl išsakykite savo jausmus atvirai ir nuoširdžiai.

Vėžys

Vėžiui krenta Karietos korta. Ji rodo ryžtą ir pergalę. Būkite susitelkę ties savo tikslais ir drąsiai judėkite pirmyn. Įveikite visas kliūtis savo stipria valia ir veržlumu.

Liūtas

Jėgos korta Liūtui reiškia vidinę galią ir drąsą. Susidurkite su iššūkiais ir tikėkite savimi. Jūsų atsparumas padės pasiekti savo norus ir įkvėps kitus aplinkinius.

Mergelė

Taro korta Atsiskyrėlis siūlo savistabą ir vienatvę. Skirkite šiek tiek laiko savirefleksijai ir meditacijai. Šią savaitę ieškokite vidinio vadovavimo ir aiškumo, kad priimtumėte pagrįstus sprendimus.

Svarstyklės

Svarstyklėms Teisingumo korta pabrėžia teisingumą ir pusiausvyrą. Susikoncentruokite į konfliktų sprendimą ir teisingų sprendimų priėmimą. Užtikrinkite harmoniją savo santykiuose ir ieškokite teisingų sprendimų.

Skorpionas

Skorpionams Mirties korta reiškia transformaciją ir naują pradžią. Priimkite pokyčius ir paleiskite praeitį. Tai laikas asmeniniam augimui ir naujam gyvenimui įvairiuose gyvenimo aspektuose.

Šaulys

Taro korta Santūrumas skatina kantrybę ir santūrumą. Subalansuokite emocijas ir raskite harmoniją kasdienėje veikloje. Praktikuokite dėmesingumą ir išlikite ramūs chaose.

Ožiaragis

Velnio korta išryškina iššūkius ir pagundas. Būkite atidūs nesveikiems įpročiams ir neigiamam poveikiui. Sutelkite dėmesį į išsilaisvinimą.

Vandenis

Žvaigždės korta suteikia vilties ir įkvėpimo. Išlikite optimistiški ir tikėkite savo svajonėmis. Ši savaitė puikiai tinka kelti naujus tikslus ir siekti savo siekių.

Žuvys

Taro korta Mėnulis reiškia intuiciją ir paslaptį. Pasikliaukite savo instinktais ir atkreipkite dėmesį į savo svajones. Šią savaitę tyrinėkite savo pasąmonę ir atskleiskite paslėptas tiesas.

Mano išsaugoti straipsniai