JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Selenos Gomez lūpomis: 6 patarimai norint turėti svajonių plaukus

Selenos Gomez lūpomis: 6 patarimai norint turėti svajonių plaukus

Ko jau ko, tačiau grožio motulė gamta atlikėjai Selenai Gomez tikrai nepagailėjo. Negali atitraukti akių nuo ilgų, blizgančių ir sveikų Selenos plaukų? Garsioji dainininkė jais visuomet atidžiai rūpinasi ir turi tau paruošusi šešis patarimus tobulų plaukų priežiūrai!

1. Vitaminai

Papildykite savo mitybą maistiniais papildais. Jie aprūpins jūsų plaukus vitaminais, kurių jiems reikia. Pavyzdžiui, vitaminu B, kuris padeda sustiprinti ne tik plaukus, bet ir nagus. Trūkstant vitamino B, gausiai slenka plaukai, jie pleiskanoja, lūžinėja. Dar vienas šio vitamino trūkumo požymis – sausėjanti oda. Jei pastebėjai šiuos požymius, tuoj pat papildyk savo mitybos racioną produktais, kuriame gausu šio vitamino arba įsigyk papildų.

when your lyrics are on the bottle 😛

A photo posted by Selena Gomez (@selenagomez) on Jun 25, 2016 at 2:03pm PDT

2. Masažai

Ar žinote, kad jūsų plaukų šaknis maitina kapiliarai, kuriais atkeliauja deguonis ir maistinės medžiagos? Jeigu stimuliuosite kraujotaką (o su amžiumi ji lėtėja), tai padės sustiprinti plaukų šaknis. Todėl nevenk galvos masažo, jį gali atlikti būdama viena namie

3. Apsauga

Karštis yra plaukų priešas. Vis dėlto, šiais laikais yra daugybė priemonių, kurias galima naudoti norint apsaugoti savo plaukus nuo karščio poveikio. Taip pat nederėtų plaukų plauti labai karštu vandeniu, kadangi tai kenkia jų šaknims.

tb

A photo posted by Selena Gomez (@selenagomez) on Dec 27, 2015 at 7:50pm PST

4. Venkite plaukų gumyčių, kurios labai spaudžia ar yra itin plonos. Ypač plaukams kenkia arklio uodegelės šukuosena, kai plaukai standžiai surišti. Stenkis kuo dažniau vaikščioti palaidais plaukais ir tik retkarčiais juos rišti į kuodą.

5. Kai tik turite galimybę, leiskite plaukams džiūti natūraliai. Džiovinimas karštu džiovintuvu kenkia plaukams, juos silpnina ir sausina. Ypač atsargiai elkis su karšta džiovintuvo srove – verčiau laikyk jį kuo toliau nuo plaukų.

A photo posted by Selena Gomez (@selenagomez) on Dec 8, 2015 at 6:36pm PST

6. Plaukų netrinkite rankšluosčiu, verčiau švelniai išspauskite vandenį. Daugelis merginų yra pratusios rankšluosčių smarkiai trinti plaukus. Tai – tiesus kelias į plauko sausėjimą ir lūžinėjimą.

Mano išsaugoti straipsniai