JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Ingredientai

Ingredientai, kurie gydo spuogus

Norėdama išnaikinti spuogus išbandai pačias įvairiausias priemones, nuo kurių jau lūžta vonios lentynos, bet laukiamo efekto niekaip nesimato? Kovoti su akne tampa vis sunkiau. Dėl pasikeitusio gyvenimo būdo, netinkamo maisto ir užterštumo ši problema kankina vis daugiau jaunų žmonių. Todėl jei norite tausoti savo odą, pataupyti pinigus ir laiką, pirmiausiai turite žinoti, kokie ingredientai yra patys geriausi ir naudingiausi problematiškai odai?

Augalinės kilmės ingredientai

Kosmetikos gamyboje naudojama daug skirtingų iš augalų kilusių ingredientų, kurie turi su akne kovojančių savybių. Omenyje turime ekstraktus bei bioaktyvius komponentus, išskirtus iš augalų. Pavyzdžiui, Damasko rožė (Rosa damascena) ir yerba mate (Ilex paraguariensis) naudojamos sumažinti spuogų intensyvumą, indiškojo baziliko aliejus (Ocimum sanctum) ir imbiero ekstraktas (Zingiber officinale) turi priešuždegiminių savybių bei bakteriostatinį efektą.

Kosmetika, sudėtyje turinti alavijo ekstrakto, turi dezinfekuojamųjų bei priešuždegiminių savybių. Šis ekstraktas skatino odos epidermio ir dermio atsikūrimą, skatina spuogų pažeistos odos atsinaujinimą.

Shutterstock nuotr.

Agurko ekstraktas intensyviai drėkina odą, suteikia jai minkštumo, mažina padidėjusias poras. Jis taip pat turi antibakterinių ir priešuždegiminių savybių.

Gluosnio žievės ekstraktas kovoja su uždegimais ir padeda nuraminti odą. Žievė – puikus salicilo rūgšties, kontroliuojančios negyvų ląslelių pasišalinimą, šaltinis.

Ispaniško saldžiojo apelsino ekstraktas turi antibakterinių, priešgrybelinių savybių ir puikiai mažina spuogų atsiradimą.

Augalinės kilmės ingredienati kosmetikoje naudojami dėl labai plataus veikimo spektro. Tačiau, nepaisant suteikiamos naudos, natūralūs ingredientai gali sukelti alergiją. Tad dažnai jie pakeičiami sintetinias elementais.

Sintetiniai ingredientai

Specialiai jaunatviškai odai sukurti produktai savyje turi ingredientų, padedančių kovoti su akne. Jų sudėtyje yra ingredientų, turinčių priešuždegiminių savybių bei suteikiančių matinį efektą.

Kokie ingredientai yra patys geriausi ir naudingiausi problematiškai odai?

Vienas dažniausiai naudojamų komponentų prieš spuogus yra sodium salicylate. Tai aktyvus ingredientas, salicilo rūgšties radikalas, kuris švelniai nušveičia negyvas odos ląsteles. Jo veikimo principas susijęs su tarpląstelinio, „cemento“ tirpdymu, kuris, „išlaisvina“ pažeistas, negyvas odos ląsteles.

Gamintojo nuotr.

Cinko ir vario jonai slopina spuogų susidarymo procesą. Cinkas slopina 5-α-reduktazės aktyvumą, tuo tarpu varis didina cinko efektyvumą bei kontroliuoja riebalinių liaukų veiklą. Abiejų tipų jonai turi priešuždegiminių savybių bei skatina odos atsinaujinimą.

Panele.lt rekomenduoja UNDER 20 priemones, sukurtas jaunatviškai, linkusiai į spuogus, odai prižiūrėti. UNDER TWENTY tinka tiems, kas nori turėti puikią odą ir jausti užtikrintai kiekvienoje situacijoje. Šioje linijoje rasite visus produktus, reikalingus kasdieninei jaunatviškos odos priežiūrai: veido valiklius bei prausiklius, kremus bei taškinius gelius.

Gamintojo nuotr.
Mano išsaugoti straipsniai