JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Suklusk: ateina mada

Suklusk: ateina mada, kuri stebuklingai pagražins (FOTO)

Kai yra paminimas kontūravimas, visų pirma galvoje iškyla veido kontūravim echnika. Vis dėlto veido kontūravimas užleidžia savo pozicijas kitai grožio madai – plaukų kontūravimui.

Skamba gal ir keistokai, tačiau juk daugelis šiuolaikinių grožio madų yra nestandartinės. Prie veido kontūravimo mes jau pripratome – nors kai kurios merginos neretai persistengia ryškiai kontūruodamos veidą, visgi galima sutikti, jog veido kontūravimas iš tiesų paryškina bruožus ir palieknina veidą.

Kadangi merginos taip pamilo kontūravimo techniką, ji šiuo metu grožio pasaulyje yra taikoma ir plaukams! Plaukų kontūravimas taip pat gali išryškinti gražiausius merginos bruožus, padaryti labiau matomus skruostikaulius, padidinti akis ir t.t.

Garsus plaukų specialistas Nikas Penna teigia, jog plaukų kontūravimo technika labai panaši į populiariąją balayage techniką, tik atliekant plaukų kontūravimą sruogelių ryškinimas yra labiau pritaikomas prie veido formos.

„Veido kontūravimas gali suteikti visai kitokios veido formos iliuziją. Viskas priklauso nuo to, ką norite paryškinti“ , – sako specialistas.

Nikas pateikia ir pagrindinius plaukų kontūravimo principus: „Jei norima veidą susiaurinti, būtinos kelios ryškios sruogos prie pat veido, kurios keliautų nuo pat plaukų šaknų iki skruostikaulių. Būtina, jog kitos, tolimesnės sruogos būtų tamsesnės, nes taip optiškai yra susiaurinamas veidas

Tiesiog tobulas plaukų kontūravimo pavyzdys – aktorės Sarah Jessicos Parker plaukai. Ir ne toks ryškus, tačiau puikiai pastebimas bei dailius bruožus pabrėžiantis aktorės Lucy Hale plaukų kontūravimas! Tiesa, jis prasideda nuo kitos vietos ir apima daugiausiai plaukų galiukus, tačiau taip pat kontūruoja veido formą.

Sarah Jessica Parker
Sarah Jessica Parker
Vida Press
Sarah Jessica Parker
Sarah Jessica Parker
Vida Press
Lucy Hale
Lucy Hale
Vida Press
Lucy Hale
Lucy Hale
Vida Press

Na, ar išbandysi naują plaukų kontūravimo techniką?

Mano išsaugoti straipsniai