JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Atskleistas su plaukų priežiūra susijęs skaičius

Atskleistas su plaukų priežiūra susijęs skaičius, kurį turi įsidėmėti visos (FOTO)

Ar ir tu mėgsti tiesinti plaukus plaukų tiesinimo žnyplėmis? Jei esi tiesių plaukų garbintoja, privalai įsidėmėti plaukų priežiūros ekspertų nustatytą skaičių, kuris susijęs su plaukų tiesinimu.

Nors plaukų tiesinimo žnyplių nauda susijusi vien su išoriniu plaukų grožiu, vis dėlto ne viena panelė yra įpratusi tiesinti plaukus kone kiekvieną dieną.

Plaukų priežiūros specialistai įspėja, jog toks dažnas plaukų tiesinimas gali labai pakenkti, tačiau vis dėlto jie akcentuoja stebuklingą skaičių, kurį įsidėmėjusios galėsime ne taip kenkdamos plaukams juos tiesinti – tai lygiai 178 laipsniai karščio.

Anot plaukų profesionalų, tokia temperatūra plauko pernelyg nepažeidžia, tačiu ir ištiesina juos tobulai. Įsivaizduok, vos keliais laipsniais aukštesnė temperatūra plauką jau yra linkusi žaloti!

O pavojinga plaukui temperatūra yra 210 laipsnių, nes ji sukelia negrįžtamus padarinius, mat plaukų keratino baltymai pradeda milžinišku tempu tirpti. Keratino baltymai apsaugo plaukus nuo lūžinėjimo, suteikia jiems blizgesio ir elastingumo, o pamažu jų kiekiui mažėjant, silpnėja ir plaukų būklė.

Visgi jeigu nustatysi temperatūrą mažesnę nei 178 laipsniai, gali būti, jog tinkamam plaukų ištiesinimui privalėsi kelis kartus plaukų tiesintuvu braukti plaukus, taip sugaišdama ne tik papildomą laiką, bet ir dvigubai gadindama plaukus.

Tad tos, kurios be plaukų tiesinimo negali gyventi, net naktį, pakilusios iš miegų, privalo žinoti ypatingąjį skaičių – 178 laipsnių.

Mano išsaugoti straipsniai