JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Lieknėjimo dienoraštis: pusė planuoto antsvorio jau numesta

Lieknėjimo dienoraštis: pusė planuoto antsvorio jau numesta

Kiekvieną savaitę panele.lt ieškok lieknėjimo dienoraščio, kurį rašo Beatrisa, pasiryžusi pagaliau atsikratyti visų nereikalingų kilogramų.

Sveikos, merginos, tikiuosi jums sekasi gerai ir visos tvirtai einate savo tikslo link. Tik prisiminkite, jog įveikta vieno kalno viršūnė yra kito papėdė. Taigi, net ir numetusios kilogramus, mes negalime grįžti prie nesveikos mitybos. Turime net ir pasiekusios mūsų „tobulą“ svorį mokėti jį valdyti ir išlaikyti. 

Praeita savaitė buvo gan paprasta. Tik vienas minusas, kad jaučiuosi paskutiniu metu aptingusi, turiu mažiau energijos, nesinori kažką veikti. Kai kurie pavadintų tai depresija, nuovargiu, bet aš manau kad kaltas užterštas organizmas (nors ir valgau sveikai, tvarkingai, bet būna ir nedidelių nukrypimų).

MITYBA, KILOGRAMAI IR SULČIŲ DIETA

Viena pažįstama facebook‘e, pasidalino savo patirtimi po 5 dienų sulčių gėrimo, taip pat parekomendavo filmą: “Storas, ligotas ir beveik miręs“ (jį nemokamai galite pasižiūrėti youtub‘e). Iš pradžių į tai žiūrėjau skeptiškai – atrodo protu nesuvokiama, kaip žmogus gali nieko nevalgyti, o gerti tik sultis. Bet pažiūrėjus dokumentinį filmą, kuriame yra ir medikų, dietologų komentarai, nuomonė pasikeitė – pati ryžausi išvalyti savo organizmą. 10 dienų gersiu tik sveikas (lėtaeige sulčiauspaude spaustas) natūralių daržovių ir vaisių sultis. Turbūt daugelis galvoja, jog pamišau ir darysiu nesąmonę, bet šiek tiek daugiau paieškojau informacijos, žmonių atsiliepimų, deja jokios neigiamos informacijos neradau. Be to pasiskaičiavus galiu pasakyti, jog sultys tai ne vanduo ir jose gausu vitaminų, tai pat ir kalorijų. Nesakau, jog esu mažai pasiekus, per praeitą savaitę nukrito 400 gramų. Rezultatai matosi, na o labiausiai juos galiu įžvelgti nuotraukose. Iš viso jau esu numetusi 26,5 kg ir iki mano tikslo lieka beveik tiek pat – 25kg, kuriais tikiuosi pavyks atsikratyti iki šių metų pabaigos, gal ir anksčiau.

SPORTAS: LAUKIA KROSIUKAI

Praeitą savaitę stengiausi aktyviai praleisti laisvalaikį gryname ore, daugiau judėti, pasivaikšioti. Kadangi oras tikrai pavasariškas, pradedu bėgioti. Žinau, daugelis sakote, jog su didesniu svoriu bėgioti nerekomenduojama ir šiaip šis sportas kenkia sąnariams, bet, kas tada nekenkia ? Sėdėjimas prie televizoriaus ir nesveikų užkandžių valgymas? Na jau ne, mano nuomonės niekas nepakeis, pradėsiu bėgioti po truputį. Kiek bendravau su panelėmis, kurioms pavyko atsikratyti didelio antsvorio pradėjus bėgioti, jos rekomendavo bėgti 5 min., po to tiek pat laiko eiti greitu ėjimu ir taip palaipsniui vis didinti bėgimo laiką. 

PATI SAU TRENERĖ

Visoms merginoms, kurios negali leisti sau sporto klubo abonemento įrodysiu, jog nebūtina sportuoti sporto salėje ir be jos jūs galite pasiekti rezultatų. Viena iš programėlių , kurią pradėjau naudoti telefone vadinas “7 minute workout”,ji yra nemokama ir pradžiai joje yra labai gerų pratimų. Dar kasdien darysiu po 50 pritūpimų (juk reik gražaus užpakaliuko), po 10 atsispaudimų ir 30-50 atsilenkimų. Manau šių visu pratimų pagalba+ bėgimo pagalba tikrai įmanoma pasiekti nemažų rezultatų ir nebūtina samdyti asmeninio trenerio.

Labai viliuosi, jog kitą savaitę turėsiu jums labai daug ką papasakoti ir galėsiu džiaugtis vėl pradedančiu didėti rezultatu, nes paskutiniu metu jis manęs netenkino. Sėkmės, merginos!

Mano išsaugoti straipsniai