JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Jis turi kažką magiško! „Vampyrų dienoraščių“ aktorius nuo serialo filmavimo laikų - vis gražyn (FOTO)

Jis turi kažką magiško! „Vampyrų dienoraščių“ aktorius nuo serialo filmavimo laikų – vis gražyn (FOTO)

Daugelis, stebintys pagrindinės serialo „Vampyrų dienoraščiai“ žvaigždės, aktoriaus Ian Somerhalderio išvaizdos metamorfozes, netrunka pastebėti dviejų dalykų: aktorius nesensta (!) ir kuo tolyn, tuo žavingesnis tampa.

Vokietijos mieste Bonoje kasmetinėje aktorių konferencijoje dalyvavęs Ianas kaip visada atrodė atsipalaidavęs ir pasitikintis savimi. Vyras šiuo metu kardinaliai pakeitė įvaizdį ir nors visada mėgo laisvalaikio stilių, tačiau derindavo jį su klasikiniais drabužiais. Šiuo metu Ianas atrodo atradęs save – kaip įvaizdžio detalę renkasi stilingą skrybėlę, augina barzdą ir nevengia užsidėti jaunatviškos odinės striukės.

Ianas Somerhalderis
Ianas Somerhalderis
Vida Press

Nors aktorius atrodo vyriškesnis ir labiau subrendęs nei serialo filmavimo laikais, jo akyliausi gerbėjai pastebi, jog aktorius nesensta! „Jis tarsi užsikoncervavęs – nors greit švęs 40 gimtadienį, jo veide nematyti nė raukšlelės!“, „Jokių maišelių po akimis, lygi, skaisti, oda“, „Ianai, ar tu tikrai ne vampyras? Norėčiau jo metų būdamas atrodyti panašiai!“, – tokie nuostabą demonstruojantys komentarai dažniausiai lydi Iano fotografijas.

Ianas Somerhalderis
Ianas Somerhalderis
Vida Press

Iš tiesų, kuo tolyn, tuo dailyn. Nors daliai Iano gerbėjų kur kas labiau patiko saldus aktoriaus įvaizdis be vyriškumo suteikiančios barzdos, dėl to jis, regis nenuogąstauja. Svarbiausia, jog atrodo patraukliai savo mylimosios, sutuoktinės Nikky Reed akyse.

Ianas Somerhalderis
Ianas Somerhalderis
Vida Press

Tos akys, tie bruožai, tas vyriškas fizinis pavidalas! Ianai, ir kam pavyks įminti tavo žavesio mįslę…

Ianas Somerhalderis
Ianas Somerhalderis
Vida Press
Mano išsaugoti straipsniai