JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Pati geriausia plaukų kaukė

Pati geriausia plaukų kaukė, plaukus paauginanti 20 cm.!

Užsukome į vieną populiarų internetinį forumą merginoms ir aptikome ypatingą plaukų kaukės receptą, kurio veiksmingumą visos forumo lankytojos įvertino apvaliu dešimtuku.

Viena mergina teigė, jog vos po kelių savaičių išvydo puikų rezultatą, kita teigė po kelių mėnesių pastebėjusi ženkliai paaugusius plaukus, o trečia pasakojo, kaip jau po vieno kaukės panaudojimo pastebėjo pokyčius!

Na, vis dėlto nereikėtų taip greitai tikėtis rezultato, tačiau išbandyti šią kaukę ragina visos internetinio forumo lankytojos. Tad kas ta stebuklingoji kaukė, taip greitai padedanti auginti plaukus?

Visa paslaptis slypi nuo seno grožio srityje vertinamose garstyčiose. Garstyčios dėl savo ypatingos sudėties greičiausiai suaktyvina galvos kraujotaką, todėl plaukai kur kas greičiau auga. Be to, garstyčios taip nedirgina galvos odos, kaip daugelio grožio maniakių pamėgtas pipiras, todėl yra pati saugiausia priemonė atsiauginti plaukus.

Garstyčios
Garstyčios
Shutterstock nuotr.

Ko prireiks garstyčių kaukei?

  • Dviejų šaukštų garstyčių miltelių
  • Trijų šaukštų cukraus (cukrus padidina garstyčių poveikį, tačiau su kiekiu neverta persistengti. Jei didinate cukraus kiekį, didinkite ir garstyčių miltelių kiekį)
  • Vieno šaukšto alyvuogių aliejaus
  • Kelių lašų mėgstamo eterinio aliejaus (nebūtina)

Ištirpink garstyčių miltelius su karštu vandeniu. Tuomet į dubenėlį paeilui sudėk visus kaukės komponentus. Viską sumaišyk ir gautą masę tepk per skyrimą ant galvos odos, švelniai įmasažuok. Didesnį dėmesį skirk šaknims.

Jei kaukę dedi pirmą kartą, gali pajusti ganėtinai nemalonų pojūtį – graužimą, niežėjimą, tirpimą, tačiau pirmą kartą užsidėjus kaukę patartina ją ant galvos odos išlaikyti bent 15 minučių.

Vėlesniais kartais kaukę galima palaikyti ir ilgeliau – pusvalandį arba 40 minučių.

Mano išsaugoti straipsniai