JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Vienos iš šių žvaigždžių figūra pasikeitė taip

Vienos iš šių žvaigždžių figūra pasikeitė taip, jog tai gąsdina gerbėjus (FOTO)

Turbūt nerastume labiau dievinamų jaunimo žvaigždučių nei manekenė Cara Delevingne, aktorė, „Liežuvautojos“ žvaigždė Blake Lively ir modelis Gigi Hadid.

Nors pramogų pasaulio koridoriuose jos susitinka ne taip jau retai, paplūdimyje, o dar konkrečiau – jūros bangose, jų susitikimas ne toks dažnas. Vis dėlto vakar Rod Ailendo paplūdimyje paparacių pagautas vaizdas nudžiugino daugelį gerbėjų – žvaigždės rinkosi į atlikėjos Taylor Swift surengtą vakarėlį paplūdimyje.

Nors ten buvo ir pati vakaro šeimininkė Taylor Swift, paparaciai nevengė fotografuoti ir kitų įžymybių. Bangose šėlusios žvaigždutės atrodė laimingos ir patenkintos – Carai Delevingne kompaniją palaikė žavingi vyrukai, o štai Blake Lively draugija tapo jos mylimasis aktorius Ryanas Reynoldsas. Blake šiuo metu laukiasi antrojo vaikelio, todėl vandenyje spinduliavo moteriškumą bei entuziazmą belaukiant vaikelio. Gražu žiūrėti!

Visgi labiausiai nustebino manekenės Gigi Hadid pasirodymas vandenyno bangose. Juodą maudymosi kostiumėlį pasirinkusi Gigi vėl davė peno kalboms – žvaigždė labai intensyviai lieknėja. Būtent dėl to yra stipriai susirūpinę jos gerbėjai – anksčiau buvusi vidutinio sudėjimo, ji šiuo metu atrodo kur kas lieknesnė!

Gigi Hadid šėlsmą bangose rasi ČIA, ČIA ir ČIA.

Caros Delevingne šėlsmą bangose rasi ČIA.

Blake Lively šėlsmą bangose rasi ČIA.

Mano išsaugoti straipsniai