JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 žvaigždės

5 žvaigždės, kurių svorio pokyčiai glumina (FOTO)

Šios žvaigždutės nuolat stebina savo svorio pokyčiais – tai lieknos kaip smilgelės, tai kiek apvalesnės. Vienos su svorio svyravimais kovoja sunkiai, o kitos pernelyg svorio pokyčių neakcentuoja. Turbūt svarbiausia yra tai, jog jos gerai jaustųsi – nesvarbu, ar jos lieknesnės, ar putlesnės.

Kelly Clarkson. Stipriojo balso savininkė – viena labiausiai su svoriu kovojančių atlikėjų. 2009 metais Kelly paskelbė karą svoriui ir pradėjo sparčiai lieknėti – intensyviai sportavo ir taisyklingai maitinosi. Šiuo metu dainininkė atrodo pastambėjusi. Vis dėlto labiausiai džiugina pačios Kelly požiūris į svorį. „Kai manęs paklausia, ar aš laikau savo svorio pokyčius didele problema, aš jiems atsakau: jūs turbūt patys turite problemų! Kodėl žmonės taip linkę aptarinėti kitų reikalus?! “, – žodžių į vatą nevynioja atlikėja.

Kelly anksčiau:

Kelly Clarkson
Kelly Clarkson
Vida Press

Kelly dabar:

Kelly Clarkson dabar
Kelly Clarkson dabar
Vida Press

Garsioji Osbourne šeimos narė nuo pat vaikystės buvo putlutė, tačiau kaip pati prisipažįsta, visuomet troško numesti bent keletą kilogramų. Su svoriu kovojusi nuo ankstyvos paauglystės Kelly šiuo metu sako besidižiuojanti savimi. Svorio ji netiko rinkdamasi sveikus būdus – mažindama porcijas ir aktyviai sportuodama. „Priklausomybė nuo maisto mane kankino labiau nei priklausomybė nuo narkotikų“, – pasakojo ji. Kelly ne kartą buvo atsidūrusi reabilitacijos klinikoje dėl narkotikų vartojimo, tačiau šiuo metu ji kardinaliai pakeitė gyvenimą – kvaišalams sako ne, o sveikam gyvenimui – taip.

Kelly anksčiau:

Kelly Osbourne
Kelly Osbourne
Vida Press

Kelly dabar:

Kelly Osbourne
Kelly Osbourne
Vida Press

Auksinio balso savininkės Mariah kūno pokyčiai taip pat stebina ne vieną. Ji numeta ir vėl priauga kilogramų, o ji pati ne kartą sakė, jog toks svorio svyravimas ją vargina. Vis dėlto šiuo metu ją gražina meilė – šiuo metu atlikėja yra įsimylėjusi atlikėją Nicką Cannoną, todėl atrodo tiesiog švytinti! Tačiau ir būdama apvalesnė Mariah puikiai atrodo – kaulėtumas Mariah visai netiktų…

Mariah dabar:

Mariah Carey ir Nick Cannon
Mariah Carey ir Nick Cannon
Vida Press

Mariah anksčiau:

Mariah Carey
Mariah Carey
Vida Press

Gražuolė aktorė sunkiai kovojo su po gimdymo priaugtais kilogramais, todėl 2011 m. jos svoris buvo pasiekęs itin didelius skaičius. Tuo metu ji viešai teigė, jog tokios kūno formos jai patinka ir ji jaučiasi patenkinta būdama apvalesnė. Visgi Jessica pasiryžo pokyčiams ir šiuo metu yra kur kas lieknesnė. Anot jos, lieknėti ją privertė sveikatos stygius – ji nuolat jautėsi pavargusi, sutriko širdies veikla. Na, jei dabartinėse svorio rogėse ji jaučiasi sveikesnė, belieka tik pasveikinti!

Jessica dabar:

Jessica Simpson
Jessica Simpson
Vida Press

Jessica anksčiau:

Jessica Simpson
Jessica Simpson
Vida Press

Garsioji aktorė prieš keletą metų visus stebino savo padidėjusiu svoriu. Šiuo metu aktorė yra numetusi nemažai kilogramų ir pati drąsiai prisipažįsta, jog didelius skaičius rodančios svarstyklės ją varė į neviltį. „Tuo metu nepasitikėjau savimi ir nenorėjau rodytis viešumoje“, – atvirai pasakoja Kirsten. Aktorė viename interviu teigė, jog per savo gyvenimą yra išbandžiusi daugybę dietų, tačiau jos atnešė tik trumpalaikius rezultatus. Šiuo metu aktorė intensyviai sportuoja ir stengiasi sveikai maitintis. Taigi, apie trumpalaikes dietas negali būti net kalbos!

Kirstie anksčiau:

Kirstie Alley
Kirstie Alley
Vida Press

Kirstie dabar:

Kirstie Alley
Kirstie Alley
Vida Press
Mano išsaugoti straipsniai