JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Kendall Jenner Kanuose pademonstravo fantastiškas kūno linijas (FOTO)

Kendall Jenner Kanuose pademonstravo fantastiškas kūno linijas (FOTO)

Kanų kino festivalyje pasirodo ne tik žinomos aktorės, bet ir daugybė pasaulinio garso modelių. Ant raudonojo kilimo šį kartą sužibėjo Kendall Jenner, vilkėjusi dviejų dalių vakarinį apdarą, apnuoginusį ištreniruotą pilvuką.

Manekenė pasipuošė mados namų „Alaïa“ kurtu ansambliu – patrumpinta juoda palaidine ir plačiu maksi sijonu. Įvaizdį ji papildė deimantų apyranke bei koljė, tačiau labiau nei žėrinčios brangenybės žvilgsnius traukė ištreniruota manekenės figūra, o ypač – pilvukas.

K. Jenner, AFP, La Press/Scanpix nuotr.

K. Jenner, Reuters, AFP/Scanpix nuotr.

Tokios figūros paslaptis: intensyvus sportas, aktyvus gyvenimo būdas ir, pasirodo, prieš svarbiausius renginius taikomas kitoks mitybos režimas. Likus kelioms dienoms iki pasirodymo ant podiumo ar raudonojo kilimo, Kendall vartoja daugiau skysčių, geria ir vandenį, ir detoksikacinę arbatą. Pusryčiams renkasi kiaušinius arba įvairias košes, pagardintas riešutais ir vaisiais, pietums – daržoves, troškintą vištieną arba kalakutieną ir ryžius arba grikius, o vakarienei – daržoves ir žuvį. Žinoma, sumažina porcijas, o užsimaniusi užkandžio renkasi obuolius.

K. Jenner, La Presse/Scanpix nuotr.

Mano išsaugoti straipsniai