JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Atsitiko baisiausia: „1 Direction" fanai verkia visame pasaulyje

Atsitiko baisiausia: „1 Direction” fanai verkia visame pasaulyje

Meilės dramos tęsinys. Ką tik oficialiai patvirtinta – „One Direction“ narys Zayn Malik palieka grupęDaugybės “One Direction“ grupės fanų prašymu „Panelė“ jau visą savaitę seka audringus įvykius, purtančius nuostabiąją penkių vaikinų grupę.

Pirmiausiai paskelbėme pranešimą apie tai, jog Zayn skubiai išskrido iš grupės turo Tailande į Didžiąją Britaniją – neva gydytis nuo streso, bet iš tiesų – aiškintis santykių su savo sužadėtine Perrie Edwards, „Little Mix“ vokaliste. Žavioji mergina ne juokais įsiuto, pamačiusi pikantiškas mylimojo nuotraukas prie baseino Tailande su tatuiruota blondine. Santykių aiškinimasis, pasak pasaulio žiniasklaidos, baigėsi liūdnai – sužadėtinė su krepšiu daiktų paliko bendrus poros namus.

Negana to – užgriuvo naujas skandalas. Pasklido žinia apie kito gražuoliuko iš „One Direction“, Louis Tomlinson, sugriuvusią ilgalaikę meilę. Kalbama, kad jo mergina Eleonor Calder taip pat baisiai sunerimo būtent po linksmybių prabangiame Tailando viešbutyje. Ech, tas Tailandas. Ne veltui vadinamas sekso turistų rojumi.

Bet štai ką tik, prieš kelias valandas, gauta pati liūdniausia fanams žinia, kurią kuo skubiausiai norime pranešti: Zayn Malik nebegrįš iš Didžiosios Britanijos tęsti turo „On the road again“. Dar blogiau – jis NIEKADA nebegrįš į grupę! 

„Po penkerių metų, praleistų grupėje, jaučiu, jog atėjo tinkamas metas ją palikti. Labai atsiprašau visų fanų, bet turiu elgtis taip, kaip sako širdis. Noriu būti normalus 22-ejų metų vaikinas, kuris siekia turėti šiek tiek privatumo.“

Be jokios abejonės, ir likę grupės vaikinai, ir jų prodiuseris Simon Cowel palaiko Zayn sprendimą, bet taip pat neabejojama, kad tas sprendimas vaikinui kainavo siaubingai daug. Nervų, pasiryžimo ir pinigų.

Tiesa, pinigai gal ir nebuvo tokie svarbūs – FORBES 2014 metais „Öne Direction“ paskelbė antra daugiausiai uždirbančia grupe iki 30 metų kategorijoje, ir tai buvo „kuklūs“ 75 milijonai svarų per metus.

Tarp fanų netyla diskusijos – ar grupę palikti reikalavo Zayn sužadėtinė Perrie? Ar tokios žiaurios buvo jos susitaikymo sąlygos?

Išsakykite savo mintis komentaruose.

Mano išsaugoti straipsniai