JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Konkurencija: 59 metų mama nori supanašėti su 19-mete dukra(FOTO)

Konkurencija: 59 metų mama nori supanašėti su 19-mete dukra(FOTO)

Sunkiai surastume žmogų, nežinančių Kardashian-Jenner šeimynėlės. Tiesa, praėjusiais metais didžiausiomis žvaigždėmis tapo šeimos jaunėlės: 17-metė Kylie ir 19-metė Kendall. Pastaroji netgi tituluojama sėkmingiausiu šiandienos modeliu ir mados pasaulio atradimu.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Šiuo metu Kendall dalyvauja Paryžiaus mados savaitėje, o ją palaikyti atvyko mama ir vadybininkė 59 metų Kris Jenner. 6 vaikus turinti Kris rūpinasi savo atžalų karjeromis ir siekia, kad nė vienas neliktų užmirštas.

Vida Press nuotr.

Tačiau vietoj to, kad tyliai pasidžiaugtų 19-metės dukros sėkme, ji nusprendė konkuruoti dėl fotografų dėmesio.

Vida Press nuotr.

Dar prieš Kendall pasirodymą abi garsiosios šeimos narės buvo įamžintos Paryžiaus gatvėse, Kendall kaupė jėgas prieš pasirodymą ir vilkėjo itin paprastą ansamblį.

Vida Press nuotr.

O štai mamytė pasistengė iš peties: ilgaauliai batai, trumputis sijonas ir pavojinga iškirptė… Ar ne per vulgarus toks stiliukas 59 metų 6 vaikų mamai?

Vida Press nuotr.

Tačiau tai – dar ne pabaiga: kol Kendall ruošėsi pristatyti naująją mados namų „Chanel“ kolekciją, mamytė Kris greitai sudėliojo dar rizikingesnį ansamblį ir pasipuošė permatomomis kelnėmis.

Vida Press nuotr.
  

Kendall Jenner demosntruoja „Chanel“ kolekciją. Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.


Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai