JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Interneto sensacija tapęs humoristas Mantas Katleris atskleidė

Interneto sensacija tapęs humoristas Mantas Katleris atskleidė, kur Lietuvoje – gražiausios, o kur – protingiausios merginos(INTERVIU)

Žaibiškai išgarsėjęs humoristas ir laikų karalius (feisbuke jį seka daugiau kaip 84 000 gerbėjų) Mantas Katleris (27 m.) žvitria panevėžietiška tarme atsakė į visoms panelėms rūpimus klausimus: krūtinės dydžio įtaką turtams, selfių svarbą siekiant susirasti bernų, permanentinių antakių fenomeną ir vaikinus paperkančias dovanas. Maža to, vyras atskleidė paslaptį, kaip atpažinti vedyboms pasiruošusius vyrus, netgi balais įvertino Šalčiūtės, Brazauskienės ir sekspertės Mildos grožį!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

APIE POPULIARUMĄ

(Kada supratai, kad esi populiarus?) „Kai žmonės gatvėje pradėjo prašyti nusifotografuoti su manimi. Tai prasidėjo po mano vaizdo įrašo „Išmok panevėžietiškai“. Ir kol kas dar nenustojo. (Ką sustabdę žmonės sako?) 80 % nori selfio, o kiti 20 % pinigus atima, ir sako, jei mentams pasiskųsiu, būsiu ožys. Tad nesiskundžiu. (Girdėjau gandą, kad itin dažnai koncertuoji. Ar jauti žvaigždžių pavydą?) Kartais, kai noriu važiuoti į darbą, žiūriu, kad dviračio padangų oras išleistas. Griežtų įrodymų neturiu, bet Radžis bus nagus prikišęs. (Kaip manai, kuris garsesnis – tu ar Monika Šalčiūtė?) Kad ir kaip liūdna, turbūt Šalčiūtė. (Keliais balais įvertintum jos, Kristinos Brazauskienės ir sekspertės Mildos grožį?). 7, -1 ir 9. (Kodėl Milda pirmauja?) Nes man visada patiko MILF* stiliaus moterys.“
*Turimos omenyje seksualios mamytės, besifilmuojančios pornografinėse juostose.

APIE VYRUS…

(Kur eina vyrai, kai jiems liūdna ar kai linksma?) Į stripaką. Abiem atvejais… (O kaip atpažinti, ar vyras jau išsilakstęs?) Vyro išsilakstymas, manau, yra toks pat mitas kaip ir vienaragis. Vyrai lakstytų visą gyvenimą. Bet ateina toks amžius, kai pradedi į naktinį klubą eiti apsivilkęs storą megztinį ir antrą nakties ten užmiegi ant sofutės iš nuovargio, tada pradedi svarstyti apie ilgalaikius santykius. Ne dėl to, kad to norėtum, tiesiog kitaip neišeina. (Kaip manai – ar atitinki svajonių jaunikio kriterijus?) Visiškai neatitinku – viename salės gale pastačius tikrą svajonių jaunikį, aš su juo net negalėčiau būti vertinamas toje pačioje skalėje. Išvis turėčiau stovėti kitame pastate. (Gal turi vaistą, kaip apsisaugoti nuo barakudų?) Čia prieš tai buvusio atsakymo tęsinys. Būkite originalūs ir įdomūs. Jos prie tokių nelenda. Joms įdomūs tik lėkšti ir lengvai nuspėjami vaikinai, barstantys žiedlapius ant patalų metinių ir būtinai mėnesinių sukakčių proga.“

…IR MOTERIS

(Kas labiau puošia moterį – katalikiškas auklėjimas, dirbtinė krūtinė ar krepšininkas?) „Dirbtinė krūtinė! Nesuprantu, kodėl dauguma vyrų taip nusistatę prieš robotinius papus. Taip, didelė natūrali krūtinė yra geriau nei plastmasinė. Bet didelė plastmasinė krūtinė yra tikrai geriau nei maža. (Kokia, tavo nuomone, beprasmiškiausia merginų grožio procedūra?) YOUTUBE nežiūriu vaizdų, kaip į milžinišką mėsmalę įmeta motininę kiaulę ir iš jos daro dešreles. Kodėl? Nes FUI! Aš noriu valgyti dešrą, o ne gilintis, kaip ji daroma.

Dėl tos pačios priežasties apie merginų procedūras ir jų kančias nieko nežinau ir nenorėčiau žinoti. O kvailiausias mergų pastangų rezultatas – nupiešti (ar net kažkaip ištatuiruoti) antakiai, tada jos visąlaik atrodo nustebusios.

(Kaip manai – kokią blogiausią ir geriausią dovaną moteris gali įteikti vyrui?)

Blogiausia – bet kas, ką moteris pati padarytų savo rankomis. Nebent ji mokėtų pagaminti PLAY STATION 4 žaidimų kompiuterį, nes tai – geriausia dovana. (Jei tektų atsidaryti būrimo saloną, kokiu būdu burtum klientėms merginoms?) Burčiau iš asmenukių (jos pasako daugiau, nei merginos norėtų) arba tiesiog iš jų išvaizdos. Pagal tai gali pasakyti, kokį darbą, vyrą turės, kokį automobilį vairuos… Kortų savo salone net nelaikyčiau. (Ar tiesa, kad Panevėžyje merginos – gražiausios?) Visi žino, kad gražiausios gyvena Kaune ir Klaipėdoje. Vilniuje protingiausios, o Panevėžyje geriausiai nusimano apie mašinas.“

Mantas Katleris
Mantas Katleris
A.Kriščiūno nuotr.

APIE PANEVĖŽĮ IR TĖVYNĘ

(Koks lietuvių literatūros klasikas, tavo nuomone, vertas didžiausios pagarbos?)
Tas bičas, kur parašė KLIUDŽIAU. I CRI EVERYTIEM. (Kokie didžiausi Lietuvos herojai?) Algis Ramanauskas ir Andrius Užkalnis. Abu galėtų mane įsivaikint. (Dėl nuolatinio panevėžietiškos tarmės vartojimo ir pats nusipelnei Lietuvai. Kaip manai, kokį paminklą tau pastatytų Panevėžio savivaldybė?) Tiksliai žinau, kad savivaldybė manęs nekenčia, tad tikriausiai pastatytų medinį b*bį ir apačioj parašytų: „Šiame mieste gyveno ir veikė Katleris.“ (Ar bijai euro?) Priešingai – laukiu. Bet bijau paslysti gatvėje, susitrenkti galvą ir visą gyvenimą būti daržove, nes dar daug darbų noriu nudirbti.

APIE GYVENIMO DRUSKĄ IR CUKRŲ

(Su kokiu garsiu žmogumi norėtum praleisti savaitgalį?) „Jeigu tas žmogus darytų viską, ko aš noriu, tai su aktore Megan Fox. O jei ne… eičiau gerti su Putinu. Ir kai jis girtas eitų miegoti į savo karstą, peršaučiau jo širdį sidabrine kulka. Nes čia vienintelis būdas jį sustabdyti. (Kokią supergalią norėtum turėti ir ką su ja veiktum?) EASY. Norėčiau matyti visus žmones be drabužių. Ką veikčiau su šita galia, turbūt nereikia aiškinti. (Kokia tavo gyvenimo prasmė?) Šiuo metu mano pagrindinis tikslas priversti kuo daugiau žmonių nusijuokti. Nes gyvenimas yra paprastas. Kuo daugiau juokiesi, tuo geriau gyveni.“

A.Kriščiūno nuotr.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai