JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Veido valymo klaidos

Veido valymo klaidos, kurias tikriausiai darai ir tu (KONKURSAS)

Vienas svarbiausių žingsnių veido priežiūroje – tinkamas jos valymas. Tačiau nebūtinai tas būdas, kuris puikiai nuvalo vienos merginos makiažą ir neleidžia užsikimšti poroms, tiks ir kitai. Ieškant sau tinkamiausio veido valymo būdo ir priemonės būtina žinoti, kas tinka tavo odai, taip pat svarbu nepamiršti, kad egzistuoja daugybė veido valymo mitų, kurias vadovaudamasi gali ne juokais pakenkti savo odai. O kokias dažniausias veido valymo klaidas daro tavo bendraamžės?

Veido valymo servetėlės

Toli gražu ne kiekviena veido valymo priemonė yra skirta kasdienai. Viena tokių – veido valymo servetėlės. Žinoma, kartais taip tingisi vakare kruopščiai valyti ar plauti nuo veido makiažą, tuomet rankos taip ir tiesiasi patogiųjų servetėlių link. O ar žinojai, kad skystis, kuriame išmirkytos veido valymo servetėlės, paprastai yra labai koncentruotas (kad greičiau ištirpdytų makiažą ant veido ir jis lengviau nusivalytų) ir gali suerzinti tavo odą? Taip pat trinant servetėle traumuojama veido oda, ypač itin jautri paakių zona. Juk norint nukrapštyti blakstienų tušą (ypač vandeniui atsparų!) reikia gerokai patrinti ir odą aplink akis. Todėl veido servetėles palik tik tiems vakarams, kai esi kelionėje ar paryčiais grįžai iš vakarėlio.

Stipraus poveikio veido prausikliai

Riebią odą turinčios merginos dažniausiai mano, kad kuo stipresnio poveikio riebalus pašalinantį prausiklį rinksis, tuo švaresnis bus veidas. Tačiau tavo veidas – ne riebaluota lėkštė po pietų, kuriai nuplauti reikia stipraus poveikio indų ploviklio. Kuo oda labiau sausinama, tuo ji labiau stengiasi kompensuoti pašalintą riebalų sluoksnį išskirdama dar daugiau riebalų. Todėl turinčios riebią veido odą turėtų rinktis tokį prausiklį, kuris nesausina odos (jeigu tingi gilintis į sudedamąsias prausiklio dalis, vadovaukis paprasta taisykle ir rinkis prausiklį, kuris neputoja, nes medžiagos, dėl kurių priemonė putoja, labai sausina veido odą) ir švelniai pašalina nešvarumus.

Šveitiklis kiekvieną dieną

Taip, šalinti negyvą veido odos sluoksnį būtina, tačiau kasdien odą atakuoti aštriais šveitikliais tikrai nepatartina, Spuoguotą veido odą turinčios merginos dažnai mano, kad dažnai šveisdamos odą ir spuogus vieną dieną galutinai nušveis. Deja, taip drastiškai veikiama oda ima gintis: gali padidėti veido poros, padaugėti inkštirų, sudirginta oda gali imti perštėti, atsirasti paraudimų. Optimalus variantas – švelnų šveitiklį naudoti ne dažniau nei 2 kartus per savaitę (neliečiant akių zonos!).

Netinkama vandens temperatūra

Dažna klaida, kurią daro riebią arba mišrią odą turinčios merginos – netinkamos vandens temperatūros pasirinkimas ir jos kaitaliojimas. Seniai paneigtas mitas, kad karštas vanduo poras „atidaro“, o šaltas „uždaro“. Veidui netinka nei itin karštas, nei itin šaltas vanduo. Reikėtų veidą prausti drungnu vandeniu, temperatūra neturėtų sukelti diskomforto.

Greita, efektyvi ir švelni odai priemonė?

Nauja odos valymo tendencija – micelinis vanduo. Micelės – tai mikrodalelės, kurios lyg magnetas sutraukia nešvarumus ir efektyviai nuvalo akių ir veido makiažą. GARNIER siūlo galimybę nemokamai išbandyti naują micelinį vandenį, sukurtą jautriai odai, bet tinkamą visų odos tipų moterims. Jis ne tik švelniai pašalina makiažą, bet ir ramina veido odą. Ši priemonė be alkoholio, kvapiklių ar parabenų, o 400 ml ekonomiška pakuotė užtikrins, kad valiklio užtektų ilgam.

Nori pati išbandyti šią priemonę ir įsitikinti jos efektyvumu? Spausk nuorodą ir dalyvauk konkurse, kuriame galima laimėti vieną iš 100 micelinio vandens buteliukų, 400 ml talpos!

http://garnier.lt/veido-odai/skin-naturals/micelinis-valomasis-vanduo/laimekite-micelini-vandeni

Mano išsaugoti straipsniai