JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
„Plastmasinis“ grožis: įžymybės

„Plastmasinis“ grožis: įžymybės, jauname amžiuje pasidariusios plastines operacijas(FOTO)

Plastinės operacijos jau seniai nieko nebestebina. Metams bėgant žmonės dažnai ryžtasi savo prarastą grožį patobulinti, pasilyginti raukšles ar kitaip paslėpti senatvę išduodančius bruožus.

Žinoma, yra ir tokių, kurie užsimano iš pažiūros ir taip puikią savo išvaizdą patobulinti. Holivude plastinė chirurgija – vos ne būtinybė. Ten pasidaryti nosies korekciją – tas pats, kas susitvarkyti dantyje esančią skylę. O grožio kulto standartų paveiktos įžymybės plastines operacijas pradeda darytis ir itin jauname amžiuje.

Jennifer Aniston

Serialo „Friends“ žvaigždė viename interviu atskleidė, kad būdama paauglė per beisbolo treniruotę susilaužė nosį, o vėliau dėl to jai teko darytis plastinę operaciją. 

Jennifer Aniston. AOP nuotraukos

Kourtney Kardashian

Būdama 22-ejų Kardashian klano vyriausioji dukra Kourtney vienu dydžiu pasididino krūtis. „Kokia buvau kvaila“, – apie savo jaunystės sprendimą viename interviu pasakojo Kourtney. „Užsispyriau ir niekas tiesiog negalėjo manęs perkalbėti“.

Kourtney ir Kim Kardashian. AOP nuotrauka

Denise Richards

Aktorei Denise Richards tebuvo 19 metų, kai ji pasididino krūtis. Tiesa, ji norėjo mažesnio dydžio, tačiau chirurgas jai įdėjo didesnius implantus. Aktorė pripažįsta, kad paskubėjo darytis operaciją ir be reikalo pasitikėjo nepažįstamu chirurgu. Šiandien ji gailisi, kad jau būdama 19-os savimi taip nepasitikėjo, kad teko gultis po peiliu.

Denise Richards. AOP nuotraukos

Pamela Anderson

Moteris, apie kurios krūtų didinimąsi žinojo visas pasaulis. Pirmą kartą savo krūtis Pamela Anderson pasididino būdama 22-ejų, vėliau kelis kartus jas tai didino, tai vėl mažino. Didžiausias žinomas jos krūtinės dydis – 36DD.

Pamela Anderson. AOP nuotraukos

Heidi Montag

Serialo „The Hills“ žvaigždė Heidi Montag būdama vos 23-ejų kardinaliai pakeitė savo išvaizdą ir pasidarė net 10 plastinių operacijų. Jai buvo padidintos krūtys, nuo pilvo ir šlaunų nusiurbti riebalai, padidintos lūpos, pakelti antakiai bei pakoreguota nosies forma. Tiesa, šiandien Heidi savo sprendimu ne itin džiaugiasi ir tikina, kad niekam daryti to, ką padarė ji, nerekomenduoja.

Heidi Montag. AOP nuotraukos

Ashlee Simpson

Dainininkės Jessicos Simpson jaunesnioji sesuo, taip pat dainininkė, Ashlee Simpson pasikoregavo savo nosies formą, kai jai buvo 22-eji. Tačiau ji tikina, kad dabar ji nesijaučia gražesnė, nes ir su „senąja“ nosimi ji jautėsi patraukli. 

Ashlee Simpson. AOP nuotraukos

Amanda Bynes

Daugybę problemų dėl kvaišalų turėjusi buvusi paauglių dievaitė Amanda Bynes pripažino, kad jai atlikta nosies korekcija. 27-erių metų mergina ilgai šį faktą slėpė ir tik tuomet, kai vienas leidinys panaudojo jos nuotraukas dar iki operacijos, aktorė atskleidė, kad dabar ji nuotraukose atrodo geriau dėl atliktos nosies korekcijos.

Amanda Bynes. AOP nuotraukos

Ashley Tisdale

Disney kanalo filmų „High School Musical“ žvaigždė Ashley Tisdale po chirurgo skalpeliu gulėsi, kai jai buvo 22-eji. Tiesa, Ashley tikina, kad operacija jai buvo būtina, nes jos nosies pertvara iš prigimties buvo netaisyklinga.

Ashley Tisdale. AOP nuotraukos

Farrah Abraham

MTV televizijos šou „Teen Mom“ žvaigždė Farrah Abraham – ne tik viena žinomiausių jaunų mamyčių, bet ir skandalingai pagarsėjusi asmenybė. 22-ąjį gimtadienį atšventusi Farrah jau du kartus darėsi krūtų didinimo operaciją, taip pat nosies korekciją bei įsidėjo smakro implantą. „Noriu atrodyti taip gerai, kaip tik įmanoma. O atrodau puikiai“, – savimi didžiavosi Farrah.

Farrah Abraham. AOP nuotraukos

Didžiausio tiražo mėnesinis žurnalas „Panelė“ visuomet stebina unikaliomis istorijomis, savitu požiūriu, ryškiomis fotosesijomis ir nepakartojamais herojais.
Ar norėtum, kad žurnalas atkeliautų pas tave kas mėnesį? Dalyvauk konkurse ir laimėk žurnalo „Panelė“ prenumeratą 3 mėnesiams! Atsakyk į apačioje pateiktus klausimus ir neužmiršk įrašyti savo vardo, pavardės bei elektroninio pašto adreso.


Mano išsaugoti straipsniai