NET 53% NUOLAIDA ŽURNALO MANO NAMAI PRENUMERATAI
Viešumo kaina: Vaidas Baumila prisipažino negalįs be „Facebook“

Viešumo kaina: Vaidas Baumila prisipažino negalįs be „Facebook“

Šiais laikais jei nesi prisijungęs – tiesiog neegzistuoji. Socialinių tinklų svarba mūsų kasdienybėje – neginčytina. Vieni jais naudojasi paprasčiausiam bendravimui, kiti – absoliučiai kiekvienam savo žingsniui fiksuoti: mokykla, sporto klubas, virtuvė, tualetas…

Tiesa, didžiajai daugumai žinomų Lietuvos žmonių socialiniai tinklai padeda reklamuoti save bei bendrauti su gerbėjais ar užsakovais. „Panelės” specialusis tyrėjas Romas Zabarauskas kovo žurnale bando išsiaiškinti, kaip smarkiai Lietuvos žvaigždės kenčia nuo priklausomybės įvairiausiems feisbukams.

[-[1]-] .

– Tikriausiai gauni šimtus žinučių per savaitę. Ar atsakai savo gerbėjams?
– Stengiuosi atsakyti visiems parašiusiems. Tačiau kartais pražiopsau ir žinutės pakankamai ilgai lieka neatsakytos. Feisbukas nėra erdvė bendravimui, kad galėčiau daug laiko skirti susirašinėjimui su žmonėmis. Man tai daugiau erdvė savireklamai.
– Jauti priklausomybę nuo feisbuko?
– Ne, nėra jokios priklausomybės. Kad ir šiandien galėčiau ištrinti tą feisbuką. (Aha, taip ir apie rūkymą sako rūkaliai, bet nemeta…) Tiesiog reikia išmokti naudoti feisbuką savo naudai!
– Kas tau labiausiai patinka iš žinomų žmonių, kurie postina feisbuke?
– Pasiskaitau įvairių žmonių postus, komentarus. Mėgstu gerą sarkazmą. Bet šiaip, kai esu Didžiojoje Britanijoje, daugiau kreipiu dėmesį į tai, kas vyksta „Twitter.com“.

Vaido „Facebook’o“ po šio interviu neliko. Sutapimas tai ar ne, mes nespėliosime. Tiesiog faktas buvo užfiksuotas.

Tiesa, visų lietuviškojo Timberleiko fanų džiaugsmui, Vaidas grįžo į socialinę erdvę! Ir grįžo su štai tokiu pareiškimu (kalba neredaguota):

„Prireike tik kiek daugiau nei dvieju savaiciu (snipstas), kad suprastum, kad ne tu negali be sitos visus uzvaldziusios masinos. Yra kaip yra, pasaulis nebemoka taves pasiekti kitokiais budais. Kai tu sukiesi versle, kuriame pasiulymai, ir su darbu susije dalykai yra neatsiejami nuo socialinio tinklo, is jo pasitraukus tampi kone asocialia persona. Vienaip ar kitaip, sios paskyros administravima greitai perleisiu kitam zmogui.”

Kartą paragavęs – negali sustoti. Šis iki kaulų smegenų žinomas šūkis puikiai tinka ir „Facebook’ui“. Jei jau įtraukia, tai įtraukia ilgam.

Visą Romo Zabarausko tyrimą apie žinomų žmonių priklausomybę socialiniams tinklams skaitykite kovo „Panelėje”.

Mano išsaugoti straipsniai