JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Žymiausi Lietuvos atlikėjai jėgas suvienijo kurdami unikalų muzikinį albumą!

Žymiausi Lietuvos atlikėjai jėgas suvienijo kurdami unikalų muzikinį albumą!

Gegužę daugelio fonoteką papildys ir sielas pradžiugins naujas unikalus muzikinis albumas – „Gimę būti laisvi“, kuriame skambės garsiausių Lietuvos atlikėjų balsai – Monikos Pundziūtės (Moniqué), Petro Daunio, Sashos Song, Vido Bareikio, Jurgos Šeduikytės, Rositos Čivilytės, Kotrynos Juodzevičiūtės ir kitų.

Geriausius Lietuvos atlikėjus bendram tikslui suvienijo žinomas dainininkas, talentingas muzikos kūrėjas Petras Daunys ir SMK Socialinių mokslų kolegijos direktorė, iniciatyvos „Kūrėjų karta“ idėjinė vadovė, motyvacinio forumo jaunimui „Tavo Ateities Vizija“ organizatorė Gabija Skučaitė.

Kaip teigia Petras Daunys, tai – unikalus ir vienintelis toks albumas Lietuvos muzikos pasaulyje. “Norėjosi, kad visi atlikėjai būtų patys geriausi, stipriausi ir kiek įmanoma įvairesni savo muzikos bei atlikimo stiliais. Taip pat labai svarbu buvo, kad jie suprastų SMK direktorės Gabijos Skučiatės iniciatyvos „Kūrėjų karta“ idėją, ją palaikytų ir patys norėtų prie jos prisidėti. Aš tikiu, kad muzika gali paskatinti žmones kurti. Todėl kurdami šį albumą galvojome, kad jame turi skambėti tokia muzika, kuri išlaisvintų žmogaus kūrybiškumą, motyvuotų ir įkvėptų jį kurti. Albume skambės labai įvairi muzika, visos dainos labai kontrastingos. Patikėkite – tai bus nuostabus, dinamiškas ir nenuspėjamas albumas, kurio kiekviena daina – skirtinga ir unikali,“ – albumą pristatė vienas iš jo sumanytojų Petras Daunys.

Didžiąją dalį šio albumo dainų tekstų parašė motyvacinio forumo jaunimui „Tavo Ateities Vizija“ iniciatorė Gabija Skučaitė. Kūrybinio mąstymo seminarus vedanti moteris laisvalaikiu rašo eiles, netrukus turėtų pasirodyti ir jos knyga „Galiu kurti“. Anot Gabijos, dainomis mes komunikuojame pozityvią žinią, skatinančią kurti ir būti laisviems. „Tokia ir pagrindinė mūsų himno jaunimui žinia, kad kūryba – tai laisvė. Tikiu, kad kiekvienas žmogus gali būti kūrėjas ir atskleisti savyje kūrybines galias“.

Gabija Skučaitė
Gabija Skučaitė
Organizatorių archyvas

Jau šį penktadienį (gegužės 12 d.) pirmieji naujo muzikinio albumo dainas išgirs motyvacinio forumo jaunimui – „Tavo ateities Vizija“ dalyviai. Forume žinomi ir pripažinti savo srities specialistai dalysis asmenine patirtimi – kaip atrasti savo talentą, jį tobulinti, siekti svajonių, realizuoti save, įveikti sunkumus, kurti savo ateitį ir kasdien pranokti patį save. Renginį ves jaunimo numylėtiniai, radijo bei įvairių renginių vedėjai „Radistai“ – Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius.

Premjerines dainas renginio metu atliks žymiausi skirtingų kartų bei muzikos stilių Lietuvos atlikėjai – Monika Pundziūtė (Moniqué), Petras Daunys, Sasha Song, Vidas Bareikis, Jurga Šeduikytė, Rosita Čivilytė, Kotryna Juodzevičiūtė ir kiti.

„Gimę būti laisvi“ tai – albumas, kurio klausytis norėsis visais metų laikais ir įvairiomis gyvenimo akimirkomis. Jame skambės dainos, kurioms bus sunku atsispirti: išgirsite ir užvedančių, motyvuojančių, kurti skatinančių ritmų, ir elektroninės lyrikos, į meditaciją linkstančių garsų. Muzikos kritikai prognozuoja, kad ne viena šio albumo daina įsitvirtins geriausių Lietuvos radijo stočių dainų topuose.

Iniciatyva „Kūrėjų karta“ vienija tikruosius ateities kūrėjus, kurie geba paprastuose dalykuose įžvelgti galimus patobulinimus, nuolat generuoja kūrybinius sprendimus ir moka juos realizuoti. Tuos, kurie tikrai verti pripažinimo ir įvertinimo, kurių talentas universalus ir ypatingas, apjungiantis vaizduotę, meistriškumą ir išradingumą.

Daugiau apie iniciatyvą: http://kurejukarta.lt

Bilietus į renginį rasi čia: http://www.tiketa.lt/LT/jaunimo_forumas_tavo_ateities_vizija_16210

Mano išsaugoti straipsniai