JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Darbščioji mados blogerė Greta: „Nustebsite

Darbščioji mados blogerė Greta: „Nustebsite, kokia paprasta mano pozityvumo paslaptis“

Greta – tai puikus įkvepiantis merginos pavyzdys. Neužsidaryti savyje, pakeitus gyvenamąją vietą, įstoti į sudėtingą studijų programą bei išlikti savimi šiai lietuvei puikiai pavyko. Greta dalijasi ne tik praeityje patirtais nelengvais iššūkiais bet ir savo saviraiškos būdais – mada ir stiliumi, o svarbiausia pozityvumo paslaptimis.

Kokia buvai paauglystėje?

Buvau aktyvi ir nenusėdinti vietoje paauglė. Man buvo pažįstama pilna dienotvarkė, palikdavau namus anksti ryte, o juos pasiekdavau tik vėlai vakare. Lankiau atletiką, jojimą ir muzikos mokyklą. Dar pridėkim, kad dainavau bažnyčios chore, lankiau fotografijos būrelį, ir netgi ėjau į modelių būrelį. Taigi, viską apibendrinus buvau itin aktyvi, viskas pasikeitė, kai iš Lietuvos su šeima persikraustėme gyventi į Švediją.

Koks buvo adaptacijos, prisitaikymo prie naujos gyvenimo vietos laikotarpis?

Šis laikotarpis buvo vienas iš sunkiausių. Kiekvieną dieną patirtas stresas, nauja kalba, nauja mokykla, nauji nepažįstami žmonės, abejojimas savimi ir pralietos ašaros mane pavertė stipresniu ir labiau pasitikinčiu savimi žmogumi. Reikėjo išmokti iš naujo atrasti save, išmokti visiškai nepažįstamą naują kalbą, pažinti aplinką. Užtruko daug laiko, kol vėl tapau savimi.

Studijuoji mediciną. Kiek bemiegių naktų teko paaukoti norint įstoti į šią specialybę? Su kokiais studijų sunkumais jau spėjai susidurti?

Niekada nemaniau studijuoti mediciną, juolab švedų kalba… Visiškai netikėtai atsidūriau medicinos programoje, tačiau dabar šiuo sprendimu labai džiaugiuosi, ir kai pamatau kiek daug jau praėjau, tai ir tos bemiegės naktys atrodo nebaisios. Kaip sakoma, jei kažko labai nori, įdėk pastangų, dirbk, atiduok save visu 101% ir viskas taps įmanoma.

Instagram tinkle turi beveik 10 tūkst, sekėjų, kaip rūpiniesi savo paskyra?

Šie skaičiai mane labai džiugina. Tačiau aš atvira, man svarbiausia yra kokybė, o ne kiekybė. Tai galioja ne tik socialiniuose tinkluose. Man svarbu, kad sekėjai mane matytų tokią, kokia aš ir esu realiame gyvenime, kad jie pažintų mane, dažniausiai tam atskleisti naudoju instagram stor’ies.

Kas tave pastūmėjo rašyti blogą bei pradėti kurti YouTube platformoje?

Viskas atėjo su palaikymu. Blogą rašau švedų kalbą, tačiau YouTube filmukuose kalbu lietuviškai, nors prisipažinsiu, vis dažniau save prigaunu, kai lietuviški žodžiai pasimiršta ir užstringu vidury sakinio.

Ką tau reiškia mada ir stilius?

Mada, vienas iš mano hobių ir darbų. Domiuosi kiekvieno sezono naujais trendais, detalėmis, dievinu derinti drabužius ir vis bandyti kažką naujo. Nebijau eksperimentuoti ir išdrįsti apsirengti kažką neįprasto. Tai veža! Taigi, mada ir stilius man reiškia ganėtinai daug ir visada stengiuosi neatsilikti nuo jų.

Ar makiažas svarbi tavo įvaizdžio dalis?

Vieną dieną galiu išeiti iš namų visiškai nepasidažius ir matyti, kad šiandien prie aprangos man reikia laisvumo, o kitą dieną noriu pabrėžti visą įvaizdį būtent makiažu ir išeiti iš namų su ryškiomis lūpomis. Man makiažas priklauso nuo aprangos. Makiažas akcentas aprangai, kuris leidžia pabrėžti skirtingas detales. Aš dažniausiai pirmiausia užsidedu veido pagrindą, tada apsirengiu ir žiūriu ko man reikia likusiam makiažui. Pabandykit, tai veikia ir labai padeda!

Kaip išlaikai pozityvumą ir šypseną veide?

Mokslai, darbas, laisvalaikis – išties sunku išlaikyti pozityvumą. Tačiau dabar sėdžiu ir šypsausi, nes sulaukiau pavasario, nors greit už lango sulauksim ir pūgos. Taip pat ir gyvenime, niekada nežinai kas ir kada gali atsitikti tavo gyvenime, bet svarbiausia yra išlikti stipriam ir žinoti, kad po blogo visada ateina kažkas gero. Tai mane visada motyvuoja daryti kiekvieną dieną vis kažką įdomaus, kas mane daro laimingą ir verčia šypsotis! Gyvenimas nuostabus, reikia mokėti mėgautis kiekviena duota gyvenimo akimirka, daryti tai, kas tau patinka, palikti viską, kas buvo praeityje, susipažinti su naujais žmonėmis, tai yra nuostabi patirtis. Šypsokitės, ir laimė nusišypsos jums. Kaip mano močiutė sako: “kuo daugiau šypsokis- tai ir adrenalinas, ir Vitaminas C”! Šypsena gali daryti stebuklus. To paties linkiu ir Jums!

Gretos Instagram kanalo nuorodą rasi ČIA.

Gretos blogo nuorodą rasi ČIA.

Gretos You Tube kanalo nuorodą rasi ČIA.

Mano išsaugoti straipsniai