JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Internautai: aktorė Margot Robbie „per sena“ vaidinti Barbę

Internautai: aktorė Margot Robbie „per sena“ vaidinti Barbę

Jau liepos 21 dieną į mūsų šalies kino teatrus atkeliauja vienas laukiamiausių ir, be jokios abejonės, vienas spalvingiausių šių metų filmų „Barbė“.

„Oskaro“ nominaciją pelniusios režisierės Gretos Gerwig kurtas filmas turi ne vieną užslėptą mintį ir jame surinkta įspūdinga Holivudo žvaigždžių komanda – Margot Robbie, Ryanas Goslingas, Helen Mirren, Willas Ferrellas bei kt. Barbės vaidmenį patikėta atlikti žinomai Holivudo aktorei Margot Robbie. Tiesa, regis, ne visi patenkinti į ikoninę lėlę Barbė įsikūnijančia aktore.

Margot Robbie socialiniame tinkle „Twitter“ laikoma kaip netinkamas pasirinkimas pagrindiniam Barbės vaidmeniui Gretos Gerwig režisuotame filme. Kai kurie vyrai socialiniame tinkle „Twitter“ Margot Robbie vadina „vidutine“ ir skelbia, kad ji per sena būti Barbe.

Margot Robbie
Margot Robbie
Vida Press

Žodis „vidutinė“ yra žargoninis terminas, dažnai vartojamas socialinėje žiniasklaidoje, norint apibūdinti ką nors kaip prastesnį arba prastos kokybės. Nors keli vyrai socialinės žiniasklaidos platformoje išreiškė, kad jiems M. Robbie atrodo kaip nepatraukli kandidatė į Barbės vaidmenį, moterys socialiniame tinkle „Twitter“ stojo prieš tokią nuomonę ir ragina nustoti laikytis neįmanomų grožio standartų. 

„Ši nauja „Twitter“ tendencija, bandanti mus įtikinti, kad Margot Robbie yra „vidutinė“, yra beprotiška. 33 metų Margot Robbie atitinka archetipinį vaizdą to, kas įprastai yra patrauklu. Tai yra, ji atitinka siaurai apibrėžtus grožio standartus mūsų visuomenėje. Ji plona. Ji baltos odos. Ji turi šviesius plaukus ir mėlynas akis. Tačiau net ir tokiu atveju vertinti ją tik pagal tai, kaip ji atrodo, yra nežmogiška. Tai ją sumenkina, nors iš tikrųjų ji yra gabus žmogus, turintis kritišką protą bei kūrybingą sielą“, – komentavo viena moteris, vardu Kira. 

Margot Robbie
Margot Robbie
Vida Press

Kitoje nepagrįstoje kai kurių internautų vyrų pretenzijoje „Twitter“ M. Robbie taip pat kritikuojamas kaip „per sena“, kad galėtų vaidinti Barbę. Moterys socialiniame tinkle „Twitter“ laikosi griežtos pozicijos prieš šią konkrečią senėjimo formą ir pažymi, kad Barbė yra ne tik įsivaizduojama veikėja, bet ir nepaprastai daug pasiekusi moteris.

Barbė yra namų savininkė, dirbanti kelis sudėtingus darbus: ji buvo gydytoja ir mokslininkė. Ji netgi buvo prezidentė, o minimalus amžius šiam titului yra 35 metai. Kaip aiškino viena moteris, ji net vaikystėje manė, kad Barbei maždaug 30 metų… „Manoji Barbė visada turėjo kelis vaikus ir kelias karjeras, o juk jokia moteris negali to padaryti būdama 21 metų. Ar lėlė Barbė iš vis kada sensta?“, – retoriškai klausė internautė.

Mano išsaugoti straipsniai