JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Didžėjus BeLeo: „Merginos

Didžėjus BeLeo: „Merginos, nebijokite išbandyti savęs didžėjų amplua“ (FOTO)

Kuo medicina siejasi su muzika? Šešto kurso Medicinos specialybės studentas Benediktas Jonuška gali patvirtinti – nemažai kuo. Nors medicinos mokslai dažnam asocijuojasi su intensyviu mokymusi, vaikinas teigia, jog studijuojant galima suspėti ir pakeliauti, ir padidžėjauti.

BeLeo slapyvardį pasirinkęs jaunasis didžėjus šiuo metu leidžia paskutinius metus universitete, o vėliau planuoja tęsti studijas pasirinkęs rezidentūros programą. Tačiau atsižadėti didžiausios savo aistros didžėjavimo vaikinas neketina – tai ne tik puikus hobis, bet ir tinkamas atsipalaidavimo būdas.

Su būsimu mediku ir jaunuoju didžėjumi kalbamės apie didžėjavimo pradžią bei įdomybes grojant publikai.

Kaip prasidėjo tavo, kaip didžėjaus, karjera?

Nuo mažens buvau labai aktyvus, dalyvaudavau įvairiuose renginiuose, projektuose ir muzika visada supo mane. Įstojęs į universitetą Vilniuje apsigyvenau su vaikinu, kuris ankščiau buvo didžėjus, todėl nesunku nuspėti, jog būtent jis ir paskatino mane domėtis muzika ir pradėti pačiam šią veiklą. Po truputį šis mano pomėgis įgavo pagreitį ir grojimai per draugų gimtadienius ir vakarėlius išaugo į vakarėlius baruose, naktiniuose klubuose bei privačiuose renginiuose.

Focus Ultimus Production nuotr.

Iš ko semiesi kurdamas muziką, kas tavo įkvepėjai?

Didžiausias įkvėpimas yra žmonės ir jų kuriama atmosfera, klausant mano kurtos ar parinktos muzikos. Nėra nieko maloniau negu matyti laimingus ir atsipalaidavusius žmones, nenorinčius skirstytis iki paryčių, sulaukti teigiamų atsiliepimų. Manau, tai yra mano didžiausias stimulas grojimui.

Ar didžėjavimas tau daugiau kaip hobis, ar darbas? Galbūt tai ne vienintelė tavo veikla?

Tiesą sakant, veiklų pas mane netrūksta, nes aš ne tik didžėjauju, tačiau studijuoju, bei vadovauju jaunimo organizacijai iš mano gimtojo miesto Kuršėnų bei laisvalaikiu žaidžiu krepšinį keletoje komandų. Šiuo laikotarpiu pagrindinis mano prioritetas yra studijos, nes Vilniaus universitete studijuoju Medicinos specialybę, todėl tai užima didžiąją mano laiko dalį, ir muzika šiuo metu man yra tik hobis, kuris labai džiugina.

Kokiose vietose tau yra tekę groti, galbūt ir neįprastose?

Kaip ir daugelis didžėjų dažniausiai groju klubuose ir įvairiuose renginiuose. O labiausiai įsiminęs grojimas, turbūt buvo tuomet, kai teko groti ant dangoraižio stogo su nuostabia viso Vilniaus miesto panorama. Iš tiesų kiekvienas renginys yra skirtingas ir kiekvienas jų pateikia ką nors netikėto: nuo vietos, organizacijos, publikos, todėl kiekvieną sykį tai būna vis nauja ir netikėta patirtis. Taip pat yra tekę groti ir užsienio publikai, ypatingai įsiminė, kai prieš kelerius metus pakvietė pagroti vietiniame klube, kol viešėjau Brazilijoje.

Grodamas, tikriausiai, sulauki nemažai merginų dėmesio… Kaip į jį reaguoji?

Na manau, nepasakysiu kažko netikėto, iš tiesų, didžėjai sulaukia nemažai merginų dėmesio, tik aš to nesureikšminu. Man malonu pabendrauti su visais žmonėmis, kuriems patinka mano muzika. Esu labai komunikabilus todėl, lengvai randu bendrą kalbą su visais ir visomis ir kiek leidžia galimybės stengiuosi pabendrauti ir parodyti, jog džiaugiuosi tuo dėmesiu ir palaikymu.

Ką patartum tiems, kurie norėtų tapti didžėjais, nuo ko reikėtų pradėti?

Pirmiausia reikia tikėti ta muzika, kuri patinka, nes norint tapti didžėju neužtenka vien gerai miksuoti ar parinkti muziką. Reikia jausti ir skleisti tą energiją, tą gerą nuotaiką, kad kiti matytų, jog tau patinka tai, ką darai. Aišku nereikia pamiršti, kad reikia mokytis, stengtis, dirbti, bet visose srityse norint kažką pasiekti reikia įdėti daug savęs. Taip pat norėčiau paskatinti merginas, kurios dominsi muzika, kad nebijotų pabandyti savęs didžėjų amplua, nes didžėjaujančios merginos yra labai populiarios.

Focus Ultimus Production nuotr.

Keli įdomus faktai apie BeLeo:

1. Benedikto DJ slapyvardis yra dviejų vardų samplaika – Benedikto ir Leonardo.

2. Benediktas baigęs studijas svajoja būti vaikų chirurgu.

3. Yra užkietėjęs patriotas, todėl nežada emigruoti.

4. Yra iš didelės šeimos, todėl ir pats svajoja sukurti didelę šeimą.

5. Yra kelionių maniakas, nuo vaikystės keliauja su įvairiais projektais ir iki šios dienos jau yra išnaršęs visą Europos žemyną.

6. Visada kelionėje turi savo atrinktos muzikos.

Mano išsaugoti straipsniai