JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Kovo numeryje – superherojai ir ryškiausios žvaigždės

Kovo numeryje – superherojai ir ryškiausios žvaigždės

Žurnalas „Panelė“ pavasarį pasitinka ryškiu, įkvepiančiu ir superherojų istorijų kupinu kovo numeriu.

Viršelyje – modelis ir tinklaraštininkė Simona Burbaitė, kurią vis dažniau vadina „drauge online“. Pirmą kartą „Panelės“ viršelyje atsidūrusi Simona pasakoja apie toli gražu neglamūrišką modelių gyvenimo pusę, įveiktus sunkumus, motyvaciją, meilę ir užsispyrimą. „Kiek pati darysi, rodysi iniciatyvą ar naujų idėjų sugalvosi, tiek ir turėsi. Visas duris turėjau atidaryti pati, o kai kurias ir išlaužti“, – pasakoja Simona.

„X Faktoriaus“ nugalėtoja 18-metė Monika Pundziūtė dabar mėgaujasi savo žvaigždžių valanda: iš pilkos mokinukės ji per neregėtai trumpą laiką tapo pirmo ryškumo įžymybe, ją palaiko tūkstančiai gerbėjų, o šalia – projekte sutiktas mylimasis Paulius. Kaip jai sekasi susitvarkyti ne tik su „žvaigždišku“, bet ir dvyliktokės gyvenimu?

Fizikos magistrantūros studento Jono svajonė – išvalyti kosmoso šiukšles. Ir tai – ne kažkokia neįgyvendinama, tik filmuose matoma idėja. 24 metų vaikinas jau spėjo atlikti stažuotę NASA, kur bandė lazeriais sunaikinti Žemės orbitoje besisukančias šiukšles. „Daug kas manė, kad patekti į NASA nėra galimybių. Aš maniau, jei nepabandysiu, nesužinosiu“, – sako Jonas. Vaikino kosminė patirtis – kovo PANELĖJE.

Grožio tendencijų prognozuotojai skelbia: dabar madingiausia – būti savimi! Nesvarbu, nori būti trapi gėlelė ar drąsi išsišokėlė, visuomet gali atrodyti stilingai ir originaliai. Kovo numeryje – makiažo idėjos pagal naujausias tendencijas. Kuriai neatsispirsti tu?

Jau tradicine tapusioje rubrikoje „Pasikalbėkim“ – apie nerimą dėl studijų, pasirinkimų ir ateities. O gal visiškai nėra prasmės dėl to jaudintis? Kovo „Pasikalbėkim“ atskleis, kokia viena taisyklė galioja tiek ieškant svajonių darbo, tiek bendraujant su draugais ar norint paprasčiausiai tapti laimingam.

Pavasario must have aksesuaras – jos didenybė kaklajuostė! 3 idėjos, kurios suteiks žavesio net ir labiausiai pabodusiems tavo deriniams. O geriausia – stilingąjį aksesuarą gali nesudėtingai susikurti ir pati!

TAIP PAT NUMERYJE:

Klastinga liga anoreksija
Superherojės ir jų tylūs didingi darbai
Apranga pagal figūros tipą
Negailestingi merginų karai
Sporto mitai: nebetikėk!

…ir daug kitų įdomių temų!

KOVO „PANELĖ“ PREKYBOJE NUO KOVO 5 DIENOS! Nori mylimiausią žurnalą skaityti pirmoji? Prenumeruok geriausiom sąlygom ir gauk PANELĘ tiesiai į namus!


Mano išsaugoti straipsniai