JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Pirmą kartą „Panelės“ istorijoje: mergina nežinojo

Pirmą kartą „Panelės“ istorijoje: mergina nežinojo, kad pozuoja viršeliui(FOTO)

Vasario mėnesio numeris ypatingas – viršelyje atsidūrusi Dovilė Brazionytė (23m.) nežinojo, kur pateks jos nuotraukos, kokiu tikslu vyksta fotosesija…Pakliūti į „Panelę“ buvo sena jos svajonė, o ją slaptai išpildė merginos mylimas kaunietis dantų protezų technikas Algirdas Janonis (24m.).Viršelis – dovana šešerių metų draugystės ir artėjančios Valentino dienos proga!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Tai buvo labiausiai įslaptinta fotosesija mūsų žurnalo istorijoje.

– Kiek kainuoja papulti ant jūsų viršelio? – paskambinęs į redakcija paklausė Algirdas, pasiruošęs pakloti net keletą tūkstančių eurų.
– Viršelis neparduodamas. O kodėl klausiate? Kodėl jį norite pirkti?
– Turiu labai gražią, net konkursuose tituluotą merginą, kuri svajoja ant jo papulti. Vasarį švenčiame ne tik Valentino dieną, bet ir mūsų draugystės šešių metų sukaktį. Labai noriu išpildyti šią jos svajonę, bet nežinau kaip tą padaryti. Padėkite man. – Ištarė jis ir mūsų redaktorei suvirpino širdį…
– Atšaukite fotosesiją su žvaigžde, kurią planavome fotografuoti! Atidedam! Mes padėsime išpildyti vaikino norą, jo merginos svajonę! – pareiškė redaktorė Jurga ir mūsų ofise prasidėjo paruošiamieji darbai.

Kaip nufotografuoti merginą, kad ji nesužinotų kam yra fotografuojama? Kaip iš jos paimti interviu, kad ji nesuostų, jog pateks į žurnalą? Kaip paaiškinti, kad fotosesiją filmuoja didžiausio naujienų portalo „Delfi“ operatorius (o taip juk būna tik itin svarbiais momentais).

Tai pirmas atvejis Lietuvos istorijoje, kai žurnalo viršelyje atsidūrusi mergina nežinojo, kad ten pateks.

Dovilė ne šiaip sau mergina iš gatvės. Ji konkurso „Mis Laikinoji sostinė 2012“ nugalėtoja, naktinių klubų šokėja ir buvusi „TV Pagalba“ gelbėtoja.

Algirdas savo mylimąją lepina kiekvieno mėnesio 6 dieną, nes prieš šešerius metus Vasario 6-ąją jie pradėjo draugauti. „Tradiciškai dovanoju didžiulę puokštę gėlių. Taip pat esu pažadėjęs, kad kiekvieną mėnesį aš nešiu ją ant rankų. Vis kitoje vietoje, ir tada, kai mažiausiai to tikisi. Nešiau Kauno santakoje, Jachtklube, Laisvės alėjoje, gatvėje prie namų, parduotuvėje, paplūdimyje. O metinių proga arba per gimtadienius visada būna kažkas daugiau. Esu skraidinęs Dovilę oro balionu, nupirkau jai svajonių suknelę, kurios pati nerado nei vienoje Lietuvos parduotuvėje, žinoma buvo ir kelionių: Turkija, Kretos sala. Šį kartą – viršelis!“ – originalias dovanas vardina vaikinas.

Prekyboje jau pasirodžiusiame vasario „Panelės“ numeryje rasite išsamią poros meilės istoriją ir spalvingą Dovilės fotosesiją.

Netrukus portale Panele.lt išleisime video filmuką iš fotosesijos užkulisių, o taip pat pamatysite, kaip sureagavo Dovilė pamačiusi save ant viršelio.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai