JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Meilės horoskopas antrajai vasaros pusei

Meilės horoskopas antrajai vasaros pusei

Vasara – geriausias metas užmegzti romaną! O ar maloni pažintis išaugs į rimtą draugystę? Sužinok perskaičiusi didįjį specialaus atostogautojų žurnalo „Panelė Bling Bling“ meilės horoskopą!

AVINAS

Meilei svarbios mėnesio dienos: 2, 15, 17.
Meilę prišaukianti spalva – balta.

Jau ko šią vasarą netrūks, tai siurprizų ir flirto. Pasitikėsi savimi, neieškosi žodžio kišenėje, gerbėjai klijuosis, lyg pasamdyti, o tu spręsi, su kuo eiti į pasimatymą, o kam atsisveikinant pamojuoti nosinaite. Bėda ta, kad didelė pasiūla dar nereiškia kokybės (keturiasdešimtmetis baseinų valytojas gal ir gundančiai įdegęs, bet ne itin nori siekti mokslų aukštumų, o barmenas iš Palangos savo kerus skleidžia daugumai savo klienčių), todėl privalai atsirinkti ir nešokti į meilės liepsnas aklai. Labai tikėtinas naujas ryšys vasaros pabaigoje ir rugsėjį. Jei sugebėsi jį išsaugoti, tai gali virsti rimtais santykiais. Jei jau turi antrą pusę, kamuos neramios mintys – ar likti su tuo žmogumi kartu, ar pasukti skirtingais keliais, čia didelę reikšmę suvaidins mylimojo elgesys. Jei jis nenorės nieko keisti, tikėtina, kad jį paliksi, o jei stengsis ar net piršis, būsi linkusi ištarti lemtingąjį „TAIP“. Svarbiausia nepasikliauti tuščiais pažadais – laimės tik tos Avinės, kurios reikalaus pagrįstumo ir įsipareigojimų.

JAUTIS

Meilei svarbios mėnesio dienos: 4, 12, 31.
Meilę prišaukianti spalva – mėlyna.

Visą vasarą kirbės noras susukti romaniuką savo mokslų, darbo ar praktikuojamo hobio aplinkoje. Galbūt sužavės sporto klubo treneris, gal – žavus bendramokslis, kurio anksčiau nepastebėjai, o gal kolega, nuolat lepinantis komplimentais ir ledais. Bėda ta, kad tokie užmojai niekada neapsieina be paskalų ir papildomų problemų. Labai tikėtina, kad sugundytasis tau greitai nusibos ir rugpjūtį jau norėsi ramiai apmąstyti savo širdies reikalus, sprendimą priimsi rugsėjo pabaigoje. Kad nebūtų per maža, rudenį ims atakuoti gerbėjai iš praeities, tačiau kaip tyčia, norėsi to, kuris į tave nežiūrės. Geriausias patarimas – kuo daugiau laiko skirk poilsiui ir savęs tobulinimui, tai padės surikiuoti mintis ir nuspręsti, ko nori iš gyvenimo.

DVYNIAI

Meilei svarbios mėnesio dienos: 1, 18, 25.
Meilę prišaukianti spalva – rožinė.

Su pirmosiomis vasaros dienomis į Dvynių gyvenimą atslinks širdies ramybė – regis, visas pasaulis padės puoselėti santykius su mylimu žmogumi, ryšys stiprės, o galbūt iš to išaugs net rimti įsipareigojimai. Liepą gali staiga atsirasti nevaldomas laisvės pojūtis, tad, jei antra pusė irgi norės siausti, meilė dar labiau įsiliepsnos, jei ne – gali kamuoti bėdos dėl pavydo (Dvynių partneriams pasirodys, kad jų damos šypsosi visiems, ir jie bus beveik teisūs). Vienišos dvynės irgi sulauks daug dėmesio, galbūt ši vasara ir bus ta, kai sutiksi tą vienintelį, svarbiausia spalį bei lapkritį neieškoti naujų partnerių – juk Venerai įžengus į Dvynių ženklą, aistros įkais iki raudonumo, ir laimės tik tos, kurios pradžioje galvos, o po to veiks. Kad ir kas nutiktų, pasikliauk intuicija, tau ji artimiausią pusmetį ypač pasitarnaus.

VĖŽYS


Meilei svarbios mėnesio dienos: 7, 19, 30.
Meilę prišaukianti spalva – žalia.

Neišnyks Vėžių polinkis klaidžioti fantazijose. Svajosi apie tobulą meilę, šimtus kartų nagrinėsi buvusius santykius, patinkančių gerbėjų privalumus ir trūkumus, o realiai veikti neatsiras drąsos. Gali būti, kad išsirinkai tą, kuriam patikti labai mažai šansų? O gal sureikšmini santykius su vaikinu, su kurio jau seniausiai viskas turėjo būti baigta? Jei antroje liepos pusėje apsispręsti judėti pirmyn, tikėtina sėkmė. Tas pats liečia ir vaikinus turinčias Vėžių ženklo merginas – veikiančios ryžtingai laimės, delsiančios pramiegos didįjį šansą. Ir labai svarbu vengti žalingų įpročių bei blogų kompanijų – tavo reputacija šį pusmetį ypač svarbi tam, kurio širdį nori užkariauti.

LIŪTAS

Meilei svarbios mėnesio dienos: 5, 11, 28.
Meilę prišaukianti spalva – geltona.

Liūtes užvaldys noras pelnyti aplinkinių dėmesį ir nokautuoti konkurentes. Jos beprotiškai norės puoštis, gražintis, lieknėti, flirtuoti, tačiau apie rimtus įsipareigojimus galvoti nepavyks. Lengvabūdiški santykiai pradžioje teiks džiaugsmą, sukels aplinkinių pavydą, bet vėliau labai apkars. Liepos gale jau norėsi saugumo, bet ankstesni žaidimai tam trukdys – gali paaiškėti, kad draugai buvo netikri, o gerbėjai iš tavęs norėjo tik geros kompanijos, bet tikrai ne kažko daugiau. Rugsėjį gali sulaukti žinių iš užsienio, kurios pakeis tavo ir jo santykius. Meilės kovoje išliks tik tos Liūtės, kurios sugebės sutramdyti norą pirmauti ir nuoširdžiai atsižvelgs į mylimojo jausmus.

MERGELĖ

Meilei svarbios mėnesio dienos: 1, 13, 20.
Meilę prišaukianti spalva – pilka.

Jautrios, smulkmeniškos, savo gyvenimą iki smulkmenų mėgstančios sutvarkyti mergelės jau pirmosiomis birželio dienomis jausis išmuštos iš vėžių: vaikinas elgsis egoistiškai, atostogas norės planuoti pagal savo norus. Atrodys, kad visi nori užlipti ant galvos. Patarimas – netylėti ir kovoti dėl savo norų, nes tik po kautynių santykiai pakils į naują lygį. Vienišoms Mergelėms nederėtų snausti pirmąją liepos dekadą ir rugsėjo pradžioje – tai periodai, kai labai didelė per atsitiktinumą gimusios meilės tikimybė, kai lemtingas vyrukas kone tiesiogine žodžio prasme kris į rankas, tereiks nepasitraukti į šoną ir neatiduoti gero kąsnelio kitai. Antroje rudens pusėje su antrąja puse gali kilti daug konfliktų dėl esminių vertybių ir gyvenimo būdo, tačiau perėjus šį etapą, kiti metai gali prasidėti net vestuvių pasiūlymais.

SVARSTYKLĖS

Meilei svarbios mėnesio dienos: 3, 14, 21.
Meilę prišaukianti spalva – oranžinė.

Kad ir kas svarstyklių širdies fronte dėsis šiltąjį metų sezoną – nuobodu tikrai nebus. Lyg iš niekur jausmuose kils bangos, noras maištauti, keršyti antrai pusei už abejingumą ir dėmesio stoką, atrodys, kad jis viską daro blogai, net komplimentai skambės lyg priekaištai. Be to, Svarstyklės kels pavydo scenas, tai ypač paaštrės birželio pabaigoje, o blogiausia, kad visai nepavyks savęs kontroliuoti. Gali būti, kad su partneriu nuspręsi pabūti atskirai, tačiau jau liepos pabaigoje meilė gali vėl užsiliepsnoti arba užsimegzti naujas romanas su gerokai vyresniu asmeniu. Tai, kuo visa ši „muilo opera“ baigsis, priklauso nuo to, kaip toli (moraline prasme) sau leis eiti svarstyklės, ar, kurstydamos aistras, neperžengs padorumo ribų. Itin svarbūs joms patarimai iš geriausių draugių bei mamos, jie spalį turės lemiamą reikšmę.

SKORPIONAS

Meilei svarbios mėnesio dienos: 9, 16, 22.
Meilę prišaukianti spalva – juoda.

Išdidžiosios Skorpionės pusę vasaros svarstys, kodėl joms, tokioms gražioms, šarmingoms ir išskirtinėms, vis nesiseka sumedžioti gero partnerio, kai tuo tarpų blankesnės jų draugės pasišokinėdamos bėgioja į pasimatymus. Labai svarbu savęs nekaltinti ir neprasidėti su pusėtinais variantais, nes pirmą vasaros pusę tie bernai, nukabinti „iš bėdos“, gali prilipti ilgam ir taip pražiopsosi gerą šansą, kurį tau likimas turėtų atsiųsti rugpjūtį. Partnerius turinčios Skorpionės vasarą mėgausis palaima ir romantika, tačiau rudenį, atsiradus trinčiai, turėtų kuo mažiau provokuoti antrą pusę, nes šių nervai bus silpni. Skorpionams rugsėjis labai palankus pradėti kūdikį, o spalis ir lapkritis – ateities planavimui. Mintys bus linkusios materializuotis, todėl stenkis galvoti apie kuo šviesesnę savo ir mylimojo ateitį. Šiuo laiku net vienišės mintimis galės iššaukti mylimąjį.

ŠAULYS

Meilei svarbios mėnesio dienos: 2, 12, 31.
Meilę prišaukianti spalva – ruda
.

Šaulės šią vasarą neturėtų tikėtis didelių staigmenų – gyvenimas tekės sava vaga, vaikinas turėtų lepinti dėmesiu ir neprovokuoti konfliktų. Draugės skambins ir prašys patarimų, kaip joms elgtis, nes tave laikys idealiu santykių pavyzdžiu. Net ir tos, kurios meilės dar nerado, nekels bėdų dėl vienatvės, mėgausis laisve ir jau rugpjūtį toks ramus požiūris duos vaisių – daug šansų, kad horizonte pasirodys išvaizdus ir geras pareigas užimantis vaikinas, apipilsiantis tave dovanomis. Vienintelis pavojus – jau rudenį tau gali imti atrodyti, kad šis gerbėjas nuobodokas (ir pačios atsiras ilgai snaudęs noras linksmintis, vilioti), per daug rimtai žiūri į jūsų draugystę (gali net pulti pirštis!!!), todėl gali grėsti skyrybos, nes tu nemėgsti spaudimo. Ir jokiu būdu nelik su gerbėju tik todėl, kad visi aplinkui sako – „Tai labai gera partija“. Pirmiausia galvok širdimi, po to – protu.

OŽIARAGIS

Meilei svarbios mėnesio dienos: 4, 7, 19.
Meilę prišaukianti spalva – žydra.

Ožiaragėms birželis (ypač antra jo pusė) atrodys nuobodokas, nes dėl darbų ir kitų reikalų po pasimatymus lakstyti nebus kada. Tuo tarpu liepą atsiras begalinis noras vaidinti princesę. Tau ims atrodyti, kad esi lobis bet kuriam vyrui, tad imsi ožiuotis, reikalauti dėmesio ir taip tikrai išvarginsi ir ilgalaikę antrą pusę, ir net šviežutėlius gerbėjus (jei dar neturi vaikino, bet jo tik dairaisi). Jei laiku nesustosi, sugadinsi vasarą sau ir jam, todėl pasistenk nusileisti ant žemės. Rugpjūčio pabaigoje ir rugsėjį laukia ilga romantiška kelionė į tolimus kraštus, kur gali išgirsti ilgai laukiamą pasiūlymą tekėti ar bent kartu gyventi. Nesutik, kol neįsitikinsi, kad jis taip elgiasi nuoširdžiai, ir jau tikrai nutraukė visus ryšius su merginomis iš praeities.

VANDENIS

Meilei svarbios mėnesio dienos: 3, 6, 18.
Meilę prišaukianti spalva – violetinė.

Veikliosios vandenės visą birželį norės judesio ir kažko naujo. Raginsi antrą pusę keliauti, išbandyti ekstremalias pramogas, siausti festivaliuose. Jei vaikinas pasiduos nuotykių vėjams, santykiai sutvirtės ir patirsite daug malonių akimirkų, jei stabdys – kils įkyrūs ginčai, po kurių norėsi bėgti pas kitą. Geriausia, ką gali padaryti – susilaikyti nuo pagundų, antraip teks ilgai graužtis ir gailėtis. Juk jau antrą liepos pusę į gyvenimą atkeliaus didelė romantikos dozė, kuri lepins iki pat spalio. Meilės tik ieškančios Vandenės dėl noro pramogauti pirmą vasaros pusę privilios minią gerbėjų, o vėliau ilgai ir kantriai galvos, ką su jais daryti. Tikėtina, kad vienam jų nusišypsos laimė ir šaltais rudens vakarais jau nebebūsi viena.

ŽUVYS

Meilei svarbios mėnesio dienos: 8, 20 30.
Meilę prišaukianti spalva – raudona.

Svajingoms ir humoro jausmo nestokojančioms Žuvims jau nuo liepos gerbėjų netrūks. Pirma klaida, kurią pulsi daryti – pernelyg greitai naują vaikiną spausi įsipareigoti, ir tai jį gali išgąsdinti. Geriau susitik rečiau, pasakok mažiau, rinkis mažesnes iškirptes. Juk bernai – kaip žuvys, per anksti pajudinus meškerę, tiesiog nuplauks tolyn. Dar viena bėda – norėsi idealizuoti partnerį, bet vasaros pabaigoje gali ištikti didysis praregėjimas, po kurio atrodys, kad kelis mėnesius laiką leidai su ne tuo žmogumi. Ruduo bus darbingas, o jo pabaiga nepašykštės sėkmės meilės sferoje, lyg magnetas trauksi visus, su kuo susidursi, tikėtinos geros žinios iš senų vaikinų, gali net pakeisti darbą ir tikrąją meilę atrasti ten.

A.Kriščiūno nuotr.
Mano išsaugoti straipsniai