JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Kokie drabužiai sukurs savimi pasitikinčios merginos įvaizdį?(FOTO)

Kokie drabužiai sukurs savimi pasitikinčios merginos įvaizdį?(FOTO)

Akys apsalo nuo gėlių ir leopardų raštų, karaliaujančių parduotuvėse? Išbandyk klasikines detales ir susikurk išskirtinai patrauklų įvaizdį, kuris kiekvieną panelę pavers stiliaus pojūtį turinčia dama. Tokius drabužius vilkėdama tiesiog spinduliuosi pasitikėjimą savimi!

Sąrašas bazinių dalykų, kurių tau prireiks:

• Pagrindinės spalvos: juoda, balta, įvairių atspalvių tamsios, galimos raudonos detalės.

• Geriausia rinktis vienspalvius, arba vos taškuotus, languotus drabužius.

Mirtinai reikalingi marškiniai, gal net puošti varlyte. Balti, dekoruoti juodais piešinėliais – puikus pasirinkimas.

• Tinkamiausi audiniai: vilna, medvilnė, šilkas, gabardinas.

• Aksesuarai: griežtų formų, masyvūs.

Aistė Krepštaitė. Tomo Adomavičiaus nuotrauka

• Tinkamiausi deriniai: palaidinė+švarkelis+sijonas/kelnės, suknelė+švarkelis, liemenė+kelnės+švarkelis. Bet stop! Iš šių derinių tik vienas drabužis gali būti klasikinis. Visi kiti tebūnie iš skirtingų operų – kitaip priminsi teisininkę, einančią narinėti bylos. Jokių kūno spalvos pėdkelnių!

• Kelnės gali priminti lengvai krentančias sportines, o sijonas būti maksimaliai klostuotas arba saulės kirpimo, plačiu liemeniu. Žodžiu, jei su tokiu pradėtum suktis, tai jis turėtų kokią valandą banguoti gražausiomis klostėmis.

• Džinsai. Klasikinis manekenių derinys – džinsai dūdelės, balti marškinukai ir švarkelis.

• Švarkelių įvairovė leis pasirinkti nuo sportinio stiliaus, primenančio striukelę, iki neįpareigojančio, siūto iš minkšto audinio.

Austėja Paukštytė. Tomo Adomavičiaus nuotrauka

• Dirželiais išryškintas liemuo padarys visualiai lieknesne.

• Batai – fantastiškai tiks vyriško stiliaus, tačiau puošniomis nosimis, dekoruotomis metalu, kniedėmis ar blizgučiais. Toks variantas jau truputį atsibodęs, bet vis tiek dar labai efektyvus. Sezonąo naujovė – kad sporbačiai madingi absoliučiai prie visko.

Svarbiausias patarimas – drąsiai plak klasikos ir ekstravagancijos kokteilį! Trūksta idėjų – kopijuok „Panelės“ žurnalo fashionistas. Fashionistų konkursą rasi kiekviename „Panelės“ žurnalo numeryje. Susipažink su balandžio mėnesio fashionistomis!

Aistė Krepštaitė. Tomo Adomavičiaus nuotrauka

1. Manekenė ir politikos mokslų studentė AISTĖ KREPŠTAITĖ (21 m.) iš KlaipėdosAistė — tikra fashionista, žinanti kaip atrodyti visose gyvenimo situacijose. Tikriausiai tuo neverta stebėtis — juk mergina kurdama savo įvaizdį naudoja tris klasikines ir vieną su kita derančias spalvas — juodą ir baltą, o kad nebūtų nuobodu — nevengia ir viską paryškinančio žavingo ryškaus raudono akcento.

Aistė Krepštaitė. Tomo Adomavičiaus nuotrauka

Ji neatsisako kuprinės, kurią šį sezoną renkasi odinę — visos, kurios taupo greičiau nei spėja išleisti, turėtų padaryti taip pat, šiandien tai topas! Laisvalaikiu Aistė renkasi baltus „Converse“ sportinius batelius, kurie madingi jau beveik šimtmetį, ir panašu, jog savo populiarumo nepraras.

Aistė Krepštaitė. Tomo Adomavičiaus nuotrauka

Vakarėlio metu mergina sportinių batelių vis dėlto atsisako, vietoj jų pasirinkdama juodus aulinius, puoštus masyviomis sagtimis, kurie tinka tiek prie kelnių, tiek prie sijonų. Prie puošnių marškinėlių derina juodą, odinę, pankiško stiliaus striukę, kuri po vakarėlio skubant namo neleidžia šalti.
2. Politikos mokslų studentė AUSTĖJA PAUKŠTYTĖ (20 m.) iš VilniausAustėja, kaip ir Aistė, niekur nesitraukia nuo klasikos. Kasdieniam įvaizdžiui ji renkasi dabar ypač išpopuliarėjusius „New Balance“ sportinius batelius ir tamsiai mėlynus džinsus, kuriuos derina su puošnia ir laisva juoda palaidine, bei masyviu papuošalu. Taip mergina sukuria įspūdį, jog į savo įvaizdį deda minimaliai pastangų, tačiau rezultatas — stulbinantis!

Austėja Paukštytė. Tomo Adomavičiaus nuotrauka

Raudona rankinė — dar vienas akį traukiantis ryškus akcentas. Eidama į vakarėlį Austėja renkasi klasikines juodas kelnes bei juodus aukštakulnius, kurie susilieja su kelnėmis ir vizualiai pailgina kojas. Tačiau ji nepamiršta ir žavingos, bei visada mados topuose liekančios medžiaginės rankinės su įdomiu paveikslėliu, niekaip neleidžiančiu jos įvaizdžio pavadinti nuobodžiu.
Austėja Paukštytė. Tomo Adomavičiaus nuotrauka

3. Abiturientė RUGILĖ ARNAUSKAITĖ (18m.) iš VarėnosAbitirientė Rugilė nenusileidžia vyresnėms savo varžovėms ir taip pat nevengia klasikinių detalių savo įvaizdyje. Į mokyklą ar susitikimą su draugėmis ji renkasi gėlėtą suknelę, žinodama, jog kad ir kokios mados tais metais bevyrautų, pavasarį su tokių raštų apdaru tikrai neprašaus.

Rugilė Arnauskaitė. Tomo Adomavičiaus nuotrauka.

Prie suknelės ji, kaip ir Aistė, derina pankišką odinę striukę ir renkasi raudoną akcentą — akinius nuo saulės. Į vakarėlį suknelių mylėtoja Rugilė puošiasi juodai, o seksualumo jai suteikia ryškios raudonos lūpos bei juodi aukštakulniai. Dėl tokių klasikinių akcentų Rugilė primena fatališką merginą.

Rugilė Arnauskaitė. Tomo Adomavičiaus nuotrauka.

Jei pati jautiesi esanti fashionista, galinti pademonstruoti savo derinukus, iki gegužės 15 d. siųsk savo nuotrauką magazine@panele.lt Gal tu tapsi ta mergina, kuri pateks į „Panelės“ žurnalą, laimės profesionalią fotosesiją ir išmokys Lietuvą naujų stiliaus triukų?..

Rugilė Arnauskaitė. Tomo Adomavičiaus nuotrauka.

Ar norėtum, kad „Panelė“ atkeliautų pas tave kas mėnesį? Dalyvauk konkurse ir laimėk žurnalo „Panelė“ prenumeratą 3 mėnesiams! Atsakyk į apačioje pateiktus klausimus ir neužmiršk įrašyti savo vardo, pavardės bei elektroninio pašto adreso.


Mano išsaugoti straipsniai